Ім'я:
  Телефон:
  Повідомлення:

6+1=   Відповідь:
  Ім'я:
  Повідомлення:

6+1=   Відповідь:

РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС ТА ВАШОГО ОФІСУ

Тиражування на різографі

  

       Різографія - один з видів друку, який відрізняється дешевшою собівартістю друку і більшою швидкість виготовлення копій за допомогою спеціального обладнання - різографа, або як його ще називають - дублікатор. Це один з видів цифрового друку, тому друк може здійснюватись як з безпосередньо з комп'ютера, так і з оригіналу (якщо потрібно виготовити копію). Різограф, отримавши файл одним з цих способів і сам робить пропал так званої майстер-плівки та починає друк.

       Тиражування на різографі є одним із видів діяльності нашої компанії "Кадр". Ми використовуємо сучасне обладнання Ricoh Priport JP3000, що призначене для друку одноколірної і багатобарвної продукції широкого призначення формату до А3 на крейдованому папері, щільністю 47-210 г/м2, швидкістю 60-120 (стор./хв.) з роздільною здатністю 300х400 dpi, тиражами від 50 до 10000 примірників.

 

Ціни на різографію

 

Різограф (оригінал 10% заповнення)

Кількість Вартість формату з врахуванням паперу
A4 80 г/м.кв A3 80 г/м.кв
100-500 0,65 1,30
Більше 500 0,60 1,20

 

Переваги різографії

 

  • Економічність. Собівартість копій зменшується пропорційно збільшенню кількості при копіюванні за допомогою різографа (вартість виготовлення 10 копій на різографі і ксероксі приблизно однакова, але при цьому отримання 500 відбитків з допомогою різографа коштує 5 - 9 разів дешевше);
  • Оперативність. Вже через пару секунд Ви будете мати перший відбиток при наявності оригінал-макету (перший екземпляр виходить через 24-35 сек);
  • Висока продуктивність. У порівнянні зі звичайними копіювальними пристроями, продуктивність різографів в рази вища (подальший процес копіювання відбувається зі швидкістю 60-120 відбитків на хвилину).
  • Можливість використання для копіювання паперу щільністю 47-210 г/м2;
  • Висока якість копіювання: у текстовому режимі роздільна здатність до 300х400 dpi, у фоторежимі відображення 256 відтінків і градацій яскравості;
  • Можливість виготовлення кольорових копій документів за кілька прогонів;

       В основі роботи різографа лежить принцип трафаретного друку. Спочатку на основі оригіналу створюється трафарет з полімерного матеріалу (т.зв. робоча матриця, що займає близько 15-20 сек), що відбувається за допомогою спеціального цифрового пристрою. Після цього на його основі друкуються копії. З одного трафарету, як правило можна отримати до 10 000 копій без втрати якості. Завдяки цьому, до зношування трафарету гарантована висока якість всіх відбитків. Необхідність виготовлення матриці зумовлює високу вартість відбитків, коли потрібно від одного до тридцяти-сорока копій з оригіналу. Але при збільшенні кількості відбитків від 50 і до 10 000, використання різографа набагато знижує вартість однієї копії в порівнянні з ксероксом, навіть чорно-білим. Завдяки швидкості різографа економиться також час.

       Найкраще різографія підходить для недорогого і швидкісного тиражування різних текстових матеріалів: брошур, листівок, оголошень, прайс-листів, фірмових бланків, ярликів, цінників, малотиражних газет та іншої поліграфічної продукції. При друці використовуються повністю нешкідливі фарби на водно-масляній основі, що абсолютно безпечно для людей і для екології. Ще одна перевага різографа полягає в тому, що якість друку практично не залежить від якості паперу.

       Різографи абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища. При роботі вони не виділяють ніяких шкідливих речовин. Витратні матеріали виготовлені з натуральних, екологічно чистих продуктів. Для друку немає потреби ні у високих температурах, ні в намагнічуванні. Не потрібна спеціальна утилізація відходів. Всі витратні матеріали - це фарба і майстер-плівка. Вони не містять шкідливих компонентів. Фарба на 99% складається з суміші води та гліцерину.

 

Чому варто скористатись послугою різографії у Львові саме у нас?

 

       Ми пропонуємо вам зробити це в нашому копіцентрі. Наші фахівці виконають Ваше замовлення в найкоротші терміни з високою якістю. Не поспішайте віддавати великі суми грошей на цифровий або офсетний друк, спробуйте різограф і Ви не пошкодуєте про результат. Зупинивши ваш вибір на нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте готове замовлення якісно, вчасно і за помірною ціною. Ми завжди будемо раді, якщо ви прийдете до нас знову.

У нас є три професійних постулати, які ми ніколи не порушуємо:
- якість - насамперед;
- клієнт завжди правий;
- успіх замовників - наш успіх.

І якщо ви звикли співпрацювати зі справжніми професіоналами, чекаємо вас вже сьогодні!


Наша адреса: м. Львів, вул. Коперника 16. Звертайтеся за вказанимим телефонами або пишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

Каталог товарів

Наші контакти

Інтернет-магазин
+38(032) 261 15 54
+38(098) 56-333-11
+38(063) 96-333-11
Копіцентр та сервіс
+38(032) 255 00 53
+38(067) 50-925-44
Графік роботи

Інтернет-магазин

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд:  вихідний

Копіцентр та сервіс

Пн-Пт: з 09:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 18:00
Нд:  вихідний

 

Прийом он-лайн замовлень-цілодобово