Папір для фіскальних апаратів

сортування
по популярності
за назвою
за ціною
по новизні
 

Фіскальні апарати, що дозволяють автоматизувати торговельні операції і касова стрічка, що документально фіксує грошові надходження - звичні явища для сучасної людини.
При наявності витратних матеріалів, касові апарати можуть працювати безперебійно. Головне, щоб папір для касового апарату відповідав стандартам якості, прийнятими в світі.
В інтернет-магазині «Кадр» доступні до придбання всі види кращого сертифікованого паперу для фіскальних апаратів.

Властивості термопаперу

Розвиток торгівлі вийшов на якісно новий рівень, коли в 1875 році з'явився перший касовий апарат. За роки, що минули з тих пір, змінилася не тільки конструкція і функціональні можливості фіскальних апаратів, а й з'явився чекова папір, що володіє абсолютно новими експлуатаційними властивостями.

І якщо в колишні часи текст на чеку, що підтверджують касову операцію, швидко вигоряв і втрачав читабельність, то сучасна чекова термострічка здатна зберігати надрукований текст до 1 років. Як і ватман для художника, фіскальний папір незамінний у торгівлі.

Переваги та специфіка використання чекового паперу

Термохімічна чекова стрічка - це інноваційний продукт, папір, на якому зображення створюється за допомогою точкового нагріву. Процес зміни кольору паперу став можливий, завдяки властивостям спеціального формуючого колір шару, що покриває її поверхню.

В ході роботи принтера, касова термострічка піддається впливу гарячої друкованої головки. В результаті, в точках дотику паперу і термоголовки з'являється текстове зображення.

Крім того, термопапір для касового апарату, що представлений в каталозі нашого сайту, володіє високими експлуатаційними характеристиками:

• економічно вигідний. Різні види чекової стрічки відрізняються за рівнем щільності - 48г / м, 55 г / м2 і 8 г / м2, що дає можливість вибрати папір з оптимальними характеристиками і вартістю;

• не засмічує механізм протягування стрічки фіскального апарату, дозволяючи уникнути його передчасного зносу;

• оснащений маркуванням у вигляді спеціальної сигнальної смуги - попередження про закінчення стрічки в рулоні для забезпечення його своєчасної заміни;

• завдяки відсутності чорнила, паперового пилу і шкідливих речовин зберігається чистота внутрішніх механізмів, а заодно підтримується екологія навколишнього середовища;

• касовий папір надійно захищений упаковкою у вигляді спеціальної термоусадочної плівки.

Інтернет-магазин «Кадр» пропонує продаж різних видів паперу для фіскальних апаратів - для електронних кас, банкоматів, факсів, а також касову стрічку для терміналу оптом за ціною, максимально доступною і вигідною.

Компанія «Кадр» - найбільший постачальник офісного устаткування і витратних матеріалів в Західному регіоні України. Для всіх клієнтів компанії передбачений індивідуальний підхід і створення оптимальних умов для вигідних покупок, включаючи доставку по всій країні і виконання гарантійних зобов'язань.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×