Футболки з принтами

Популярні товари з категорії Футболки з принтами

  • 1
  • 2

Жіночі, чоловічі та дитячі футболки з принтами

Футболки з принтами чи логотипами - це чудова можливість підкреслити свій імідж, виділитись, висловити свою думку, підтримати чиюсь позицію, підвищити репутацію якоїсь компанії чи організації тощо.
На сьогодні в інтернеті є багато сайтів, де продають футболки з принтами. Але давайте розберемось, чому ціна на такі вироби може суттєво відрізнятись.

Чому різна ціна на футболки з принтами чи зображеннями

По-перше, на ціну впливає тип, якість та склад футболки:
  • футболки бувають різних типів: з круглим вирізом, з трикутним вирізом, поло, майки, з довгим рукавом тощо;
  • у складі футболки може бути як 100% бавовни, так і 100% синтетики. Неякісна футболка призводить до дискомфорту при екплуатації, алергічних реакцій, неправильного теплообміну в організмі і т.д.
  • важливим фактором, який впливає на варість футболки є щільність тканини.
По-друге, важливу роль відіграє метод виготовлення виробу, а саме метод нанесення зображення:
  • Прямий цифровий друк - це найзручніший і найсучасніший спосіб друку. При цифровому друці фарба відразу лягає на тканину, тому метод називають прямий. Основні переваги прямого друку на текстилі: - можливість нанести на тканину повнокольорове зображення (до 65 тис. відтінків) будь-якої складності зі збереженням високого рівня деталізації та реалізацією складних спецефектів типу плавних градієнтів; - яскраві кольори та екологічно безпечні фарби на водяній основі: відбитки безпечні для дорослих та дітей, в т.ч. немовлят (чорнила мають сертифікацію Oeko-Tex (Product Class 1)); - високий рівень деталізації, який набагато вищий, ніж в термотрансферному і шовкотрафаретному друці (шовкографії); - великі тиражі є не обов'язковими.Саме цей тип друку використовуємо для друку принтів на футболках.
  • Шовкотрафаретний друк - один з найдавніших методів нанесення зображення на текстиль. Має ряд недоліків, найвагомішим з яких є неможливість друку із переходами та півтонами, оскільки кожен колір наноситься окремо (максимум 6-10 кольорів).
  • Сублімаційний друк - метод друку, який використовується для синтетичних матеріалів. На першому етапі, зображення друкується сублімаційними чорнилами на спеціальному папері. Потім під впливом високої температури у термопресі відбувається хімічна реакція: чорнила активуються і вбираються в тканину. Переваги сублімаційного друку принтів на футболках: хороше співвідношення ціна-якість, підходить для зображень будь-якої складності. Недоліки: використовується лише на білій тканині, лише для синтетичних матеріалів зі спеціальним покриттям.

Де можна купити футболку з патріотичним принтом чи іншої тематики

У нас можна замовити футболки з друком різних тематик. Зараз найбільш популярні є футболки з патріотичними принтами. Для виробництва ми використовуємо лише власне обладнання і відповідні сертифіковані для використання на текстилі чорнила. Виготовляємо як малі, так і великі індивідуальні замовлення. При дотриманні умов експлуатації, виріб буде служити Вам довго і не втрачатиме вигляд.
© 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик

Швидке замовлення

×