Оборотно-пересувні дошки

Мобільні пересувні дошки та дошки з поверхнею, яка повертається

 

       В цій категорії представлені оборотно-пересувні дошки. Це мабуть одні з найзручніших видів дошок, адже без зусиль можна переміщувати з аудиторії в аудиторію, з кабінет в кабінет. Ці дошки будуть незамінними помічника, коли одна дошка використовується у різних приміщеннях або коли поверхні однієї дошки недостатньо і потрібно використати її задню частину. Такі дошки позволяють регулювати кут нахилу під будь - яким кутом так як це зручно людині, котра розміщує на ній інформацію.

       Поверхня дошок магнітно-маркерна, що призначена для письма спеціальними маркерами, що йдуть на основі спирту. Усі надписи легко витираються за допомогою губки. Для більшої зручності дошки оснащені коліщатками, які можна фіксувати. Такі дошки ще називають мобільні, адже навідміну від статичних, котрі потребують кріплення на стіну, вони легко переміщаються, при найменших затратах сили.

 

Типи оборотньо-пересувних дошок

 

Серед асортименту нашого магазину представлені два види оборотно-пересувних дошок:

  • Мобільні пересувні дошки
  • Оборотні дошки 

Що мобільні, що і оборотні дошки мають 3 види поверхні : магнітно-маркерну, поверхню для крейди в клітинку та комбіновану, що дає змогу писати як маркерами так і звичайною крейдою.

       Мобільні дошки мають чотири ніжки та оснащені фіксованим тримачем для альбому. Усі оснащені магнітною зносостійкою поверхнею або поверхнею під крейду в клітинку. Усі обрамлені алюмінієвою рамою O-line та пластиковими куточками. Є можливість регулювання висоти до 190 см.

       Однією з основних переваг мобільних дошок є одночасне застосування її як фліпчарт, так і як звичайну магнітну дошку. Оборотні дошки цікаві тим, що являються двосторонніми, тобто робоча поверхня і з однієї, і з другої сторони. Вони мають дві ніжки на коліщатках, що зручно транспортувати. Усі дошки обладнані полицею для додаткових речей: маркерів, губок, магнітів і т.д.

 

Де купити мобільну дошку?

 

      У цьому розділі нашого сайту представлений ряд дошок такого типу. Купити мобільну оборотну пересувну дошку потрібного розміру та конфігурації Ви легко зможете в нашому інтернет-магазині, який здивує гарними цінами та якісними товарами. Наші фахівці відділу продаж з радістю нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть з оформленням замовлення.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×