Неділя 04.06.2023р. - вихідний день

Друк на самоклеючій плівці (Oracal) у Львові

Самоклеюча плівка (Oracal, самоклейка, ПВХ плівка) використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції - від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок. Широкоформатний друк на самоклеючій плівці - один з найбільш результативних і популярних видів реклами. По-перше, цей метод реклами найпривабливіший за ціною. По-друге - візуально кінцевий продукт виглядає дуже барвисто і яскраво.

Вінілова плівка широко використовується у виготовленні рекламних зображень, які згодом наносяться на жорсткі поверхні. Сфера застосування даного виду друку дуже широка: від обклеювання автотранспорту та місць продажу до інтер'єрного друку і штендерів. До основних переваг друку на плівці належить її невисока вартість і велике охоплення цільової аудиторії. Термін експлуатації плівки часто досягає 12 місяців, що дуже зручно для довгострокової рекламної кампанії.

У нас Ви зможете надрукувати наклейки чи замовити інший друк на самоклеючій плівці. У роботі ми використовуємо екосольвентні чорнила на сучасному обладнанні Roland SP-540V з роздільною здатністю до 1440 dpi. Більше, ніж 20 річний досвід роботи на ринку оперативної поліграфії та безпосередній продаж витратних матеріалів і оргтехніки дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта як ціною та якістю, так і індивідуальним підходом.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

Де може бути потрібним друк на плівці?

 • Для створення «мобільної» реклами в транспорті;
 • Для оформлення та декорування вітрин;
 • Для створення таких рекламних конструкцій, як світлові короби і вивіски;
 • Для оформлення скляних поверхонь;
 • Для створення світлових інтер'єрних панно;
 • Для оформлення та декорування інтер'єрів;
 • Для створення етикеток;
 • Для виготовлення наклейок на автомобілі

Самоклеючу плівку можна класифікувати за різними ознаками: ступінь пропускання світла, матовість покриття та ін. За цими ознаками виділяють види плівки під сферу застосування. Для інтер'єрної та зовнішньої реклами найкраще підійде друк на глянцевій та матовій плівці.

 • Непрозорі плівки - найбільш поширений вид плівок. Міцність, стійкість до агресивних умов навколишнього середовища, доступність цін є основними їхніми перевагами.
 • Друк на прозорій плівці дозволяє задовольнити потреби зовнішньої реклами. З її допомогою ваша вітрина залишається з одного боку прозорою, а з іншого доносить до цільової аудиторії рекламне повідомлення.
 • Також існують пломбувальні плівки, які використовуються для створення гарантійних наклейок, що забезпечують неможливість незаконного відкриття, а також - захист від підробок.
 • Перфорована плівка (транспортна плівка) - найбільш поширений вид плівки. З її допомогою обклеюють трамваї, автобуси, тролейбуси та ін. автотранспорт. Переваги цієї плівки в стійкості до руйнівної дії навколишнього середовища, в тому числі - до дії хімічних речовин.

Самоклейка плівка також розрізняється за типом клейового шару. Існує перманентне (permanent) клейові покриття та те, що видаляється (removable). Для покриття, що видаляється, зображення виготовлене на такій плівці може бути легко видалено з поверхні, на яку воно було наклеєне, не залишаючи слідів клею на ній. Такі плівки можна застосовувати у випадках, коли терміни використання зображення на поверхні є короткостроковими з необхідністю його подальшого видалення. Плівка з перманентним клейовим шаром призначена для довготривалого використання, і її видалення супроводжується великими труднощами.

Отже, безперечними перевагами самоклеючої плівки є її бюджетність (такий вид реклами порівняно недорогий), простота в застосуванні (все, що потрібно - це зняти захисний шар і наклеїти її на місце реклами) та висока зносостійкість (плівка не боїться вологості, ультрафіолетового випромінювання та атмосферних явищ).

Де замовити широкоформатний друк на плівці?

Завітавши до нашого підпримства "Кадр" ви можете бути впевнені, що за помірною ціною отримаєте якісні послуги та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми зробимо усе, щоб ви прийшли до нас знову. 
Наша адреса: м. Львів, вул. Коперника 16. Звертайтеся за вказанимим телефонами або пишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

Питання та відповіді

Що таке самоклеюча плівка Oracal?

Самоклеюча плівка Oracal - це спеціальний матеріал, який має клейкий шар на зворотному боці і призначений для друку та наклеювання на різні поверхні. Ця плівка використовується для виготовлення рекламних банерів, вивісок, наклейок та інших видів зовнішньої реклами.

Які типи поверхонь можна використовувати для наклеювання самоклеючої плівки Oracal?

Самоклеюча плівка Oracal може бути наклеєна на різні типи поверхонь, такі як скло, пластик, метал, дерево, камінь та багато інших. Важливо забезпечити, щоб поверхня була чистою, сухою та гладкою перед наклеюванням, щоб забезпечити максимальну якість та тривалість фіксації.

Яка тривалість збереження друку на самоклеючій плівці Oracal?

Друк на самоклеючій плівці Oracal має добру тривалість збереження, але це залежить від зовнішніх факторів, таких як ультрафіолетове випромінювання, знос, погодні умови і інше. Зазвичай, друк на Oracal може залишатися стійким і яскравим протягом кількох років при правильному використанні та догляді.

Чи можна наклеїти самоклеючу плівку Oracal на меблі або автомобіль?

Так, самоклеючу плівку Oracal можна наклеїти як на меблі, так і на автомобілі. Важливо врахувати, що на деяких поверхнях, таких як автомобілі, можуть бути особливі вимоги до клейкості матеріалу та можливості знімання без пошкодження лакофарбового покриття. Рекомендується консультуватися з фахівцем або виробником самоклеючої плівки для вибору правильного типу плівки та методу нанесення.

 

© 1995-2023. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик