Гільйотини механічні для паперу

Гільйотинні різаки для паперу

Великий вибір механічних гільйотин. Серед різновидів різаків досить популярними є гільйотини. Переважно їх використовують у копіцентрах, офісах, підприємствах, друкарнях, фотосалонах тощо. З їх допомого можна легко та швидко розрізати досить велику кількість матеріалу на потрібні формати.

Різак-гільйотина має масивну стіл-основу, на якій закріплено різальну конструкцію. Це гострозаточене лезо (гільйотина), яким можна керувати за допомогою спеціального нажимного важеля. В різака також присутній спеціальний затиск для закріплювання матеріалу, який нобхідно порізати. В гільйотинах немає нижнього контрножа, як у сабельних та роликових різаках. Розріз проходить наступним чином: закріпивши матеріал, при натисканні на рукоятку (важіль), гільйотинний ніж йде зверху до низу і трохи по діагоналі. Під своєю вагою і силою натиску, важіль розрізає матеріал. Розрізавши останній лист, ніж опускається на спеціальну дерев'яне пристосування (марзан). 

Переваги та недоліки гільйотин для паперу

До переваг гільйотинних різаків можна віднести:

- відсутність деформацій при розрізанні матеріалу: ніж рухається по діагоналі, не пошкоджуючи продавлюванням, а акуратно розрізаючи волокна паперу;

- ніж для заточування досить легко знімається і цей процес може відбуватись на будь-якому заточувальному пристрої;

- більша висота стопи у порівнянні з шабельними та роликовими різаками, причому прикладені зусилля для розрізання є значно нижчими, тому можуть використовуватись навіть жінками;
Цей механізм розрізає якісно і одночасно велику кількість аркушів (до 8 шт.). 

До недоліків віднесемо порівняно високу вартість, яка зумовлене складною конструкцією та матеріалами виготовлення.
Серед особливостей:
- можна забезпечити різ для стопи (висотою до 5 см);

- щоб підвищити точність різу можна використовувати автоматичний притиск та розмічену лінійку; 

- наявний екран для захисту або кришка дозволяють уникати травм при різанні.

Якщо у вас виникли якісь сумніви яку саме купити гільйотину, зателефонуйте за вказаними телефонами і наші консультанти нададуть вам усю необхідну інформацію та допоможуть оприділитись з вибором. Весь товар від відомих виробників, частиною яких ми користуємось у нашому копіцентрі. Якщо вас цікавить доставка, ми без проблем доставимо товар по Україні за допомогою перевізників, а по Льовову та області за допомогою нашої кур'єрської служби.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×