Горнятка з принтами

Популярні товари з категорії Горнятка з принтами

Кольорові та білі горнятка з тематичними принтами

Горнятка з принтами чи логотипами - це чудова можливість підкреслити свій імідж, бренд, виділитись, висловити свою думку, підтримати чиюсь позицію, підвищити репутацію якоїсь компанії чи організації та й просто випити чаю чи кави, піднявши собі та оточуючим настрій.
На сьогодні в інтернеті є багато сайтів, де продають горнятка з принтами. Але давайте розберемось, чому ціна на такі вироби часто відрізняється.

Чому відрізняється ціна на горнятка з принтами, зображеннями та логотипами?

В першу чергу, на ціну горнятка впливає матеріал, з якого воно виготовлене. Це може бути метал, пластик, кераміка тощо.
По-друге, горнятка можуть мати різну форму та бути різних типів:
  • звичайне біле горнятко,
  • з кольоровою ручкою та серединкою,
  • горнятко-хамелеон, яке змінює колір, коли нагрівається.
По-третє, на вартість впливає якість виготовлення кінцевого виробу. Тут вирішальним є якість чорнил та супутнього обладнання, які використовуються в процесі виготовлення.

Основні завдання горняток з принтами

  • Повсякденне використання продукції. Все ж таки, набагато приємніше пити з горнятка, яке має якийсь принт зі змістом. Патріотичні, на День Валентина, на 8 березня, на День Матері тощо.
  • Покращення іміджу компанії. Брендування - чудовий спосіб підкреслити імідж.
  • Чудовий спосіб для рекламування.
  • Незамінна продукція для проведення акцій тощо.

Яким способом виготовляється горнятко з принтом?

Для виготовлення горнятка з зображенням ми використовуємо сучасну технологію, яка називається Grawerton (Гравертон). В основі цього процесу лежить перенесення сублімаційної фарби зі спеціального паперу на виріб, який покритий шаром лаку для сублімації. З використанням термопресу при високій температурі, молекули чорнил активуються і закріплюються на поверхні горнятка. В рекламному бізнесі, для брендування досить широкого спектру виробів (горняток, килимків для мишок, тарілок, флешок тощо) ця технологія активно використовується. Серед переваг цієї технології є можливість виготовлення горняток вже від одного екземпляра, простота, фотографічна якість та оперативність.
© 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик

Швидке замовлення

×