Друк на футболках у Львові

Прямий друк на тканині фото, логотипів чи іншого зображення – це спосіб нанесення рисунків, фото чи тексту безпосередньо на текстиль (на англ. DTG, direct-to-garment) без використання додаткових носіїв зображення. DTG друк - найсучасніша технологія друку на текстильних виробах.

Брендування одягу (друк на футболках, сумках тощо) – це унікальний спосіб для підкреслення Вашого іміджу або Вашої компанії. Така рекламна продукція стає все більш популярною у світі, бо є невід'ємним атрибутом будь-якої успішної фірми або організації. Це додатковий спосіб рекламування Вашого бренду.

   У нас прямий друк відбувається за допомогою текстильного принтера Epson SureColor SC–F2100 - справжнього "монстра", який може виготовити будь яку кількість виробів (футболок, поло, регланів, светрів, еко-сумок тощо) з принтом. При цьому для друку підходять вироби, які містять не менше 50% бавовни. Надруковане зображення має широкий кольоровий діапазон, яскраве, з плавними тональними переходами (що неможливо надрукувати, в деяких випадках, наприклад шовкографією), не тріскає, не линяє, а також витримує більше 30 - 40 циклів прання без істотної втрати якості, оскільки чорнила покривають не поверхню тканини, а проникають безпосередньо у волокна (як заводський виріб). 

Друк на футболках Львів

Яка ціна на друк на футболках та сумках?

Повноколірний прямий друк на білих тканинах (1440dpi)

Ціна повнокольорного прямого друку на білих тканинах в Україні може залежати від різних факторів. Ось деякі з найбільш важливих факторів, які впливають на ціну цієї послуги:

 1. Розмір замовлення: Зазвичай, чим більше обсяг друку, тим менше коштує кожна одиниця. Великі замовлення можуть мати знижки або більш низьку ціну за одиницю продукції.

 2. Тираж: Кількість екземплярів, які вам потрібно роздрукувати, значно впливає на вартість. Зазвичай вигідніше роздрукувати більше одиниць на одній партії.

 3. Розмір та складність дизайну: Складні та деталізовані дизайни можуть вимагати більше часу та ресурсів для друку, що збільшує вартість.

 4. Використані матеріали: Ціна може варіюватися в залежності від якості тканини, чорнил і інших матеріалів, використовуваних під час друку.

 5. Технологія друку: Різні технології друку (наприклад, сублімація, ситодрук, DTG) можуть мати різну вартість.

Вартість друку, грн

А5 
(21х15 см)

А4 
(21х30 см)

А3 
(42х30 см)

1-3 шт

160,00

180,00

230,00

4-10 шт

140,00

160,00

220,00

11-50 шт

120,00

140,00 

200,00

Більше 50 шт

ціна договірна

Терміновий друк

+ 50 %

 

Повноколірний прямий друк на чорних та кольорових тканинах (1440dpi)

Ціна повнокольорного прямого друку на чорних та кольорових тканинах може відрізнятися від ціни друку на білих тканинах через додаткові вимоги та складності. Ось деякі фактори, які впливають на ціну цієї послуги:

 1. Використані матеріали: Друк на чорних та кольорових тканинах може вимагати використання додаткових спеціальних чорнил або фарб, які дорожчі, ніж стандартні чорнила для друку на білих тканинах.

 2. Застосована технологія: Для друку на темних тканинах можуть використовуватися різні технології, такі як біла сублімація або білий базовий шар для прокладання фарби. Ці додаткові кроки можуть збільшити вартість процесу.

 3. Складність дизайну: Якщо дизайн вимагає більше кольорів або велику точність при нанесенні фарби на кольоровий фон, це може збільшити час та витрати на друк.

 4. Тираж: Як і в разі білих тканин, кількість одиниць у замовленні може вплинути на ціну, проте в даному випадку зазвичай друкування на кольорових тканинах коштує дорожче.

 5. Розмір зображення: Більші зображення або зображення, які покривають більшу площу тканини, можуть вимагати більше матеріалів і часу.

 6. Терміни виконання: Якщо потрібно негайне виконання, це також може збільшити вартість через пріоритетну обробку.

Вартість друку, грн

А5 
(21х15 см)

А4 
(21х30 см)

А3 
(42х30 см)

1-3 шт

240,00

290,00

400,00

4-10 шт

210,00

260,00

370,00

11-50 шт

180,00

240,00 

340,00

Більше 50 шт 

ціна договірна

Терміновий друк 

+50 %

 

 

Вартість матеріалів, грн

1-9шт

10-50шт

Футболки білі

180,00

165,00 

Футболки кольорові

210,00

195,00 

Футболки дитячі білі

160,00

145,00

Футболки дитячі кольорові

180,00

165,00

Поло білі

380,00

360,00

Поло кольорові

420,00

400,00

Реглани (дорос./дит.)

605,00/545,00

580,00/520,00

Худі (дорос./дит.)

760,00/710,00 720,00/670,00

Тканинні еко сумки з бавовни (білі)

90,00

Тканинні еко сумки з саржа (білі)

105,00

*за розміри більші, ніж XXL доплата 30% до ціни

Друк на футболках Львів

Переваги прямого друку на футболках і тканині

     Наведемо основні переваги прямого друку на текстилі:

 • можливість нанести на тканину повнокольорове зображення (до 65 тис. відтінків) будь-якої складності зі збереженням високого рівня деталізації та реалізацією складних спецефектів типу плавних градієнтів;
 • яскраві кольори та екологічно безпечні фарби на водяній основі: відбитки безпечні для дорослих та дітей, в т.ч. немовлят (чорнила мають сертифікацію Oeko-Tex (Product Class 1));
 • друк на матеріалах товщиною до 25мм, висока роздільна здатність 1440 х 1440 dpi (об'єм каплі - 21 пл);
 • максимальний розмір друку: 420 х 300 мм, 5 кольорів CMYK + White (720 дюз на колір), що дозволяє друкувати на білих і кольорових футболках;
 • високий рівень деталізації, який набагато вищий, ніж в термотрансферному і шовкотрафаретному друці (шовкографії);
 • тепер великі тиражі є не обов'язковими, надрукувати повнокольорове зображення або фотографію можна від 1 примірника;
 • цифровий друк став можливий на текстильних виробах з мінімум 50% вмістом бавовни.

     Безумовно малюнки «не люблять» відбілювачів і «жорстких» режимів прання. Бажано прати вручну з використанням делікатних миючих засобів. Прасувати їх потрібно з вивороту.

Переваги брендування одягу та друку на футболках

До основних переваг виготовлення брендованого одягу можна віднести: 

 • чудовий спосіб підкреслити індивідуальність, сферу бізнесу і Ваші переваги;
 • Ви легко можете виділити свій персонал, що дуже важливо в сфері надання послуг;
 • у Ваших потенційних клієнтів підвищується рівень довіри до Вашої організації;
 • Ви легко можете виділити учасників певних заходів, наприклад, конференцій чи акцій (для цього часто використовують брендовані футболки, майки, поло, пакети, сумки тощо);
 • брендований одяг підвищує імідж Вашої фірми.

У нас представлений каталог відомого якісного одягу JHK, який чудово підійде під нанесення. Ви завжди зможете скористатись послугами нашого професійного дизайнера, який допоможе розробити неповторний стиль саме для Вас. 

Прямий друк на текстилі і на футболках у Львові

друк на текстилі КадрНадішліть нам свій ескіз на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або прийдіть за адресою м. Львів, вул. Коперника 16 в наш копіцентр і ми перенесемо зображення на обраний Вами одяг. У нас друк на одній футболці чи інших виробах з трикотажу займає всього 15 хвилин.

      Ми можемо виготовити як 1 авторську футболку для себе чи на подарунок, так і розробити корпоративну серію футболок, поло тощо. При цьому вироби з малюнком, нанесеним методом прямого друку служать дуже довго. Вони витримують близько 30-40 циклів прання в машинці-автомат і стійкі до механічного впливу. Зображення можна навіть прасувати праскою без ризику зіпсувати виріб.

Етапи створення друку на футболках 

Друк на футболках - це відмінний спосіб перетворити звичайну одяг на стильний та унікальний предмет. Чи ви питали себе як зробити принт на футболці? Давайте розглянемо етапи друку на футболках!

 1. Вибір дизайну: Перший крок - це вибір дизайну, який ви хочете роздрукувати на футболці. Це може бути логотип вашої компанії, фраза, малюнок або будь-який інший образ, який ви бажаєте побачити на вашій футболці.

 2. Підготовка дизайну: Після вибору дизайну його потрібно підготувати для друку. Дизайн можна створити в графічному редакторі або звернутися до професіоналів, які допоможуть вам перетворити ваш ідею у готовий для друку файл.

 3. Вибір методу друку: Наступним кроком є вибір методу друку на футболці. Існують різні техніки друку, такі як шовкографія, термоперенос або прямий друк на тканині. Кожен метод має свої переваги і недоліки, тому оберіть той, який найкраще підходить для вашого проекту.

 4. Підготовка футболки: Перед друком на футболку необхідно підготувати її поверхню. Футболка повинна бути чистою та гладкою, щоб друк вийшов належної якості. При необхідності можна також наклеїти спеціальний клейкий шар, що допоможе фіксувати друк на тканині.

 5. Друк: Після підготовки футболки та дизайну можна приступати до друку. Професіональні друкарі застосовують обрану техніку друку на поверхню футболки, дотримуючись усіх технологічних нюансів.

 6. Фіксація: Після друку важливо забезпечити фіксацію дизайну на футболці. Це дозволяє зберегти яскравість та стійкість друку протягом тривалого часу.

 7. Готовий результат: Коли друк готовий та фіксований, ваша футболка стає унікальною та готовою до використання.

Таблиця розмірів футболок для друку

Ми можемо друкувати на футболках, поло, худі тощо замовника, але попередньо потрібно зробити пробний друку для того, щоб переконатись, що склад виробу підходить для використання для такого виду друку. Ми викоростовуємо футболки перевірених виробників. Друк на таких футболках стійкий, не вигорає та якісний (при дотриманні умов екпслуатації). Нижче наведено розміри деяких найбільш популярних футболок, на яких ми друкуємо.

 • чоловічі футболки
Man_tshirt
    S M L XL XXL
A Ширина, см 48 50 53 56 58
В Довжина, см 69 70 73 74 77
 • жіночі футболки
WoMan_tshirt
    S M L XL XXL
A Ширина, см 42 44 46 48 50
В Довжина, см 60 63 64 66 68

* дані навдені з інформаційною метою і можуть відрізнятись від вказаних в допустимих межах

Як зробити футболку з логотипом чи фото

       Макети для прямого друку приймаються у форматі .PNG (RGB), 8 біт на канал, фон має бути почищений (прозорий), масштаб 1:1, роздільна здатність не менше 150dpi. При друці без білого кольору допускаються макети в.JPEG і .TIFF як в rgb так і CMYK колірному охопленні. За замовчуванням зображення друкується по центру носія. У всіх інших випадках обов'язково прикладайте до макету техзавдання в .txt-файлі. Важливо (!!!) технологія прямого друку допускає похибку в позиціонуванні зображенні на носії до 1 см. Майте це на увазі при складанні техзавдання, не розташовуйте зображення поруч з краєм носія. Так само небажаний друк на швах, підворотах та ін. так як зображення може в цих місцях може бути викривленим.

Переваги замовити друк на футболках у копіцентрі Кадр у Львові

Замовивши друк на футболках у копіцентрі Кадр у Львові, ви отримуєте низку неперевершених переваг, які допоможуть вам виглядати стильно, виразно та професійно. Наші послуги створені для задоволення найвищих ваших очікувань:

 1. Індивідуальний дизайн: Ми надаємо можливість створити футболки, які відповідають вашим унікальним бажанням. Зробіть свій вибір індивідуального дизайну, логотипу, гасла або зображення, і ми перетворимо вашу ідею на реальність.

 2. Висока якість друку: Ми використовуємо передові методи друку та високоякісні матеріали, щоб забезпечити чітке та стійке зображення на футболках. Ваше повідомлення буде виділятися та залишиться незмінним протягом тривалого часу.

 3. Великі обсяги: Чи потрібні вам футболки для команди, бізнесу або промо-акції? Ми готові надати вигідні умови для великих обсягів замовлень, щоб зробити вашу покупку ще більш вигідною.

 4. Швидкий та надійний сервіс: Ми розуміємо, як важливий час для вас. Тому ми гарантуємо швидку обробку та виконання вашого замовлення, навіть в умовах термінових дедлайнів.

 5. Експертна підтримка: Наші професіонали завжди готові консультувати вас з вибору матеріалів, дизайну та інших аспектів друку на футболках. Ми допоможемо вам зробити найкращий вибір.

 6. Локальне розташування: Ми знаходимося прямо у Львові, тому забезпечуємо зручний доступ для місцевих клієнтів та бізнесів.

 7. Найкраща ціна і якість: Ми пропонуємо вас комбінацію високої якості та доступної ціни. Ви отримуєте якісні футболки, які відповідають вашим очікуванням, без переплати.

Зробіть вигідний вибір і довірте друк на футболках професіоналам від копіцентру Кадр у Львові. Ми допоможемо вам створити футболки, які виділять вас серед інших і залишаться пам'ятними для вашого оточення.

Питання та відповіді

Які види друку на футболках ви надаєте?

Ми пропонуємо різні види друку на футболках, включаючи шовкодрук, термоперенос, трафаретний друк та екосольвентний друк. Кожен з цих видів має свої особливості і використовується для досягнення певних результатів залежно від дизайну та матеріалу футболки.

Чи можна надрукувати власний дизайн на футболці?

Так, ми можемо надрукувати ваш власний дизайн на футболках. Ви можете надіслати нам свій готовий дизайн у форматі високої якості, і ми забезпечимо його якісний друк на футболці. Також ми можемо допомогти вам з розробкою дизайну, якщо у вас немає готового варіанту.

Які матеріали футболок ви використовуєте для друку?

Ми використовуємо якісні футболки з різних матеріалів, таких як 100% бавовна, суміш бавовни та поліестеру, або поліестер. Ви можете обрати матеріал, який найбільше підходить для вашої потреби залежно від комфорту, дихаючості та стилю, який ви бажаєте отримати.

Чи є обмеження щодо кількості футболок, які можна замовити?

Ні, у нас немає жорстких обмежень щодо кількості футболок, які можна замовити. Ви можете замовити як одну футболку, так і велику кількість для команд або подій. Ми готові задовольнити ваші потреби незалежно від обсягу замовлення.

 

© 1995-2023. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик