Ім'я:
  Телефон:
  Повідомлення:

3+7=   Відповідь:
  Ім'я:
  Повідомлення:

3+7=   Відповідь:

РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС ТА ВАШОГО ОФІСУ

Широкоформатний друк банерів

 

       Банер - вінілове армоване полотно і є універсальним рішенням для зовнішньої реклами. Широкоформатний друк банерів - не тільки потужний рекламний інструмент, але й засіб прикраси інтер'єрів. До інтер'єрного широкоформатного друку на банері пред'являється головна вимога - висока якість друку. Для зовнішнього друку на банері головною умовою є стійкість до впливу навколишнього середовища!

       Діапазон застосування банерів величезний: від масштабних полотен на фасадах будівель до компактних інтер'єрних плакатів. Банери можна побачити на будівлях, уздовж огорож, над дорогою у вигляді перетяжок і всередині приміщень під час виставок, корпоративів, конференцій, презентацій, безлічі інших заходів та акцій. Настільки широкому поширенню сприяла можливість друку банерів на різних за структурою матеріалах.

       Широкоформатний друк банерів є одним з найважливіших напрямків діяльності нашого підприємство "Кадр". Для цього ми використовуємо сучасне обладнання Roland SP-540V з роздільною здатністю до 1440 dpi та екосольвентні чорнила. Більше, ніж 20 річний досвід роботи на ринку оперативної поліграфії та безпосередній продаж витратних матеріалів і оргтехніки дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта як ціною та якістю, так і індивідуальним підходом.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

 

В чому переваги банера?

 

  • Гарантована ефективність реклами - зовнішня реклама доступна абсолютній більшості людей, серед яких є і ваш цільовий споживач, який обов'язково її побачить. Тепер найважливіше - забезпечити рекламний банер правильним зображенням та дизайном і грамотним текстом!
  • У вартості проекту - один з надешевших видів зовнішньої реклами. Ми пропонуємо друк банерів за помірною ціною. Головне, не намагатися економити на створенні макета і монтажі: це може звести нанівець всі ваші старання.
  • В оперативності виконання - при наявності готового макету на створення рекламного банера може піти мінімум часу. Якщо Вам потрібно швидко чи терміново надрукувати банер - тоді Вам до нас.
  • В простоті монтажу - все, що для цього потрібно: правильно підготовлений банер і фахівець з монтажу, який надійно закріпить рекламу. 
  • В необмежених можливостях реклами - рекламний банер може бути будь-яким. Зображення на ньому залежить від вашої фантазії і конкретних побажань

 

Банерна тканина може відрізнятися за світлопропускними властивостями:

 

  • Фронтліт (Frontlit) - майже не пропускає світло і призначена для одностороннього друку. Банер фронтліт ламінований вимагає наявності фронтального підсвічування.
  • Бекліт (BackLit) - ця тканина також призначена для друку з одного боку, але при цьому володіє високою світлопропускною здатністю. Добре підходить для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою - лайтбоксів.
  • Блекаут (BlockOut) - тканина, яка блокує світло за рахунок застосування в її складі чорного шару. Підходить для двостороннього друку і найбільш чітко передає кольори.

       Матеріал для друку банерів також відрізняється за щільністю - від 340 до 600 г/м. Чим вища щільність тканини, тим більшою буде його зностостійкість. Вініловий банер 440 г/м підходить для короткострокового розміщення на великій висоті, більш щільний банер підходить для тривалого розміщення. Вибір матеріалу безпосередньо залежить від умов експлуатації і особливостей зображення, що наноситься.

 

Які види банерної тканини бувають?

 

  • Ламінований банер - один з найдешевших, але менш міцних. В його основі - два шари вінілу і сітчастий прошарок, склеєні воєдино. До його переваг можна віднести меншу вартість та більш яскраві глянцеві кольори. Основні недоліки: бліки на сонці глянцевої поверхні, доволі легко рветься.
  • Литий банер - в його основі сітка і вініл, але технологія виготовлення принципово інша: вініл наноситься на сітку рідким, а потім тканину пропускають через спеціальне обладнання. У результаті виходить міцний зносостійкий матеріал. Але процес виготовлення робить цей вид банера значно дорожчим.

 

Де надрукувати банер у Львові?

 

Наше підпримство "Кадр" є постачальником оргтехніки, витратних матеріалів, паперу та всього необхідного для друку. Тому ви можете бути впевнені, що у нас отримаєте якісні послуги та індивідуальний підхід до кожного клієнта за помірними цінами. Ми зробимо усе, щоб ви прийшли до нас знову.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

Каталог товарів

Наші контакти

Інтернет-магазин
+38(032) 261 15 54
+38(098) 56-333-11
+38(063) 96-333-11
Копіцентр та сервіс
+38(032) 255 00 53
+38(067) 50-925-44
Графік роботи

Інтернет-магазин

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд:  вихідний

Копіцентр та сервіс

Пн-Пт: з 09:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 18:00
Нд:  вихідний

 

Прийом он-лайн замовлень-цілодобово