Широкоформатний друк банерів

Банер- вінілове армоване полотно і є універсальним рішенням для зовнішньої реклами. Широкоформатний друк банерів - не тільки потужний рекламний інструмент, але й засіб прикраси інтер'єрів. До інтер'єрного широкоформатного друку на банері пред'являється головна вимога - висока якість друку. Для зовнішнього друку на банері головною умовою є стійкість до впливу навколишнього середовища!

Діапазон застосування банерів величезний: від масштабних полотен на фасадах будівель до компактних інтер'єрних плакатів. Банери можна побачити на будівлях, уздовж огорож, над дорогою у вигляді перетяжок і всередині приміщень під час виставок, корпоративів, конференцій, презентацій, безлічі інших заходів та акцій. Настільки широкому поширенню сприяла можливість друку банерів на різних за структурою матеріалах.

Широкоформатний друк банерів є одним з найважливіших напрямків діяльності нашого підприємства "Кадр". Для цього ми використовуємо сучасне обладнання Roland SP-540V з роздільною здатністю до 1440 dpi та екосольвентні чорнила. Більше, ніж 20 річний досвід роботи на ринку оперативної поліграфії та безпосередній продаж витратних матеріалів і оргтехніки дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта як ціною та якістю, так і індивідуальним підходом.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

В чому переваги банера?

  • Гарантована ефективність реклами - зовнішня реклама доступна абсолютній більшості людей, серед яких є і ваш цільовий споживач, який обов'язково її побачить. Тепер найважливіше - забезпечити рекламний банер правильним зображенням та дизайном і грамотним текстом!
  • У вартості проекту - один з надешевших видів зовнішньої реклами. Ми пропонуємо друк банерів за помірною ціною. Головне, не намагатися економити на створенні макета і монтажі: це може звести нанівець всі ваші старання.
  • В оперативності виконання - при наявності готового макету на створення рекламного банера може піти мінімум часу. Якщо Вам потрібно швидко чи терміново надрукувати банер - тоді Вам до нас.
  • В простоті монтажу - все, що для цього потрібно: правильно підготовлений банер і фахівець з монтажу, який надійно закріпить рекламу. 
  • В необмежених можливостях реклами - рекламний банер може бути будь-яким. Зображення на ньому залежить від вашої фантазії і конкретних побажань

Банерна тканина може відрізнятися за світлопропускними властивостями:

  • Фронтліт (Frontlit) - майже не пропускає світло і призначена для одностороннього друку. Банер фронтліт ламінований вимагає наявності фронтального підсвічування.
  • Бекліт (BackLit) - ця тканина також призначена для друку з одного боку, але при цьому володіє високою світлопропускною здатністю. Добре підходить для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою - лайтбоксів.
  • Блекаут (BlockOut) - тканина, яка блокує світло за рахунок застосування в її складі чорного шару. Підходить для двостороннього друку і найбільш чітко передає кольори.

Матеріал для друку банерів також відрізняється за щільністю - від 340 до 600 г/м. Чим вища щільність тканини, тим більшою буде його зностостійкість. Вініловий банер 440 г/м підходить для короткострокового розміщення на великій висоті, більш щільний банер підходить для тривалого розміщення. Вибір матеріалу безпосередньо залежить від умов експлуатації і особливостей зображення, що наноситься.

Які види банерної тканини бувають?

  • Ламінований банер - один з найдешевших, але менш міцних. В його основі - два шари вінілу і сітчастий прошарок, склеєні воєдино. До його переваг можна віднести меншу вартість та більш яскраві глянцеві кольори. Основні недоліки: бліки на сонці глянцевої поверхні, доволі легко рветься.
  • Литий банер - в його основі сітка і вініл, але технологія виготовлення принципово інша: вініл наноситься на сітку рідким, а потім тканину пропускають через спеціальне обладнання. У результаті виходить міцний зносостійкий матеріал. Але процес виготовлення робить цей вид банера значно дорожчим.

Де надрукувати банер у Львові?

Наше підпримство "Кадр" є постачальником оргтехніки, витратних матеріалів, паперу та всього необхідного для друку. Тому ви можете бути впевнені, що у нас отримаєте якісні послуги та індивідуальний підхід до кожного клієнта за помірними цінами. Ми зробимо усе, щоб ви прийшли до нас знову.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

© 1995-2022. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик