У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією, при обробці Ваших замовлень можуть бути затримки.

Друк на горнятках та тарілках

Друк зображень, фото чи логотипів на горнятках та тарілках дозволяє створювати першокласні подарунки і високоякісну рекламну продукцію, яка використовується для активного просування компаній. Ми гарантуємо незмінну якість колірних відтінків протягом багатьох років. Професійний рівень і розвинене виробництво нашої компанії дозволяють виконувати малі і великосерійні замовлення.
 

 

Терміновий друк

1 шт.

2-9 шт.

10-20 шт.

більше 20шт.

Друк на горнятках

(білі, діаметр до 80 мм, висота до 95мм)

195,00

175,00

165,00

160,00

155,00

Друк на кольорових горнятках

(кольорова середина і ручка)

220,00

195,00

185,00

180,00

175,00

Друк на "магічних" горнятках (хамелеон)

(зображення з'являється при нагріванні)

270,00

250,00

235,00

220,00

205,00

Друк на тарілках

(діаметр тарілки до 260 мм, діаметр зображення до 100 мм)

300,00

250,00

240,00

230,00

220,00

 *Ціна за готовий виріб

Чому замовити друк на горнятках варто саме у нас?

Друк на горнятках та тарілках здійснюється методом сублімації (на Epson SureColor SC-F500 24"), який дозволяє отримати на виробі стійке повнокольорове зображення відмінної якості, будь-то фотографія, ілюстрація, логотип або напис незалежно від кількості кольорів.
Сублімаційний друк на чашках має масу переваг, що роблять цю технологію надзвичайно затребуваною на ринку друкованих та рекламно-сувенірних послуг.
  • Виготовлення від 1шт та 20-ти хвилин,
  • Друк будь-яких зображень,
  • Горнятка та тарілки різних типів (зокрема, "Преміум" класу). Параметри горняток: об'єм: 330мл; висота: 95 мм; діаметр: 80 мм.
  • Яскраві та насичені кольори, фотографічна якість.

Фотодрук на горнятках та тарілках з логотипами

Горнятко чи тарілка з фото, логотипом чи іншим зображенням вже давно закріпила свої позиції серед універсальних подарунків. Це недорога, практична і приваблива річ, створена персонально для певної людини або юридичної особи. Кожен виріб неповторний, викликає особливі асоціації, допомагає зберігати спогади про важливі події. У багатьох людей є улюблене горнятко чи тарілка. І, як показує практика, це посуд не з сервізу, а саме з картинкою, яку йому подарували. Це завжди буде актуально на день закоханих, на день народження чи на 8-е березня. Все частіше сублімаційний друк на горнятках використовують у різних компаніях для нанесення логотипів. Горнятко з логотипом Вашої компанії - чудовий подарунок для клієнтів, партнерів, працівників і це додаткова реклама для Вашого бізнесу.
Увагапри замовленні горняток звертайте будь ласка увагу на їх тип та категорію. Ми працюємо з горнятками "Преміум". Категорії "A", "B", "C" не такі біі (не мають білосніжного кольору) та можуть мати дефекти на поверхні і нерівномірну заливку.
 

Замовити друк на горнятках (чашках) та тарілках у Львові

Одним із основних напрямків діяльності нашої компанії "Кадр" є виготовлення брендованої продукції. Ви можете здійснити замовлення за вказаними контактними телефонами або надішліть нам свій ескіз на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи прийдіть за адресою м. Львів, вул. Коперника 16 в наш копіцентр.

Наші дизайнери допоможуть обробити Ваше зображення чи фото, розробити стиль, який потрібен Вашій компанії (ІТ, малий чи середній бізнес) і втілити Ваші побажання.

Обладнання для друку на горнятках та тарілках

Для сублімаційного друку ми використовуємо Epson SureColor SC-F500 24". Цей принтер дозволяє друкувати зі швидкістю від 70 сек на відбиток А1 формату. Ми використовуємо оригінальні сублімаційні чорнила Epson, оригінальний сублімаційний папір та німецький термопрес Schulze, що дозволяє отримати якісні, яскраві, довговічні готові горнятка, тарілки тощо. Це обладнання у нас також можна придбати.

© 1995-2022. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик