Широкоформатне сканування та копіювання

Компанія "Кадр" здійснює широкоформатне сканування та копіювання А3, А2, А1, А0 формату, а також документів нестандартних розмірів:

  • креслень, карт, планів, проектів та схем будь-якої складності;
  • проектно-кошторисної документації;
  • плакатів і постерів будь-якого масштабу;
  • картин та ілюстрацій;
  • каротажних діаграм та рекламної поліграфії;
  • а також будь-яких інших друкарських або рукописних вихідних матеріалів.

Ціни на широкоформатне сканування документів

Формат\К-сть

ч/б

колір

А2

40,00

55,00

А1

70,00

100,00

А0

100,00

165,00

Ціни на широкоформатне копіювання документів


(вартість копії з одного оригіналу)

Матеріал

Креслення ч/б

(перша копія)

Креслення ч/б

 (від 2-х копій)

Малюнки ч/б

(перша копія)

Малюнки ч/б

(від 2-х копій)

А2 (420х594 мм)

40,00

35,00

50,00

45,00

А1 (594х841 мм)

82,00

70,00

90,00

80,00

А0 (841х1189 мм)

124,00

110,00

158,00

135,00

 

Для чого потрібне широкоформатне копіювання та сканування документів?

       Сканування - це перевід документів (текстів, книг, креслень, фотографій) в електронний вигляд для обробки на комп'ютері або зберігання на електронному носії. Широкоформатне сканування застосовується для одержання високоякісних електронних копій зображень, розміри яких перевищують стандартний А3.

       Оцифровування паперової документації сьогодні актуальне для багатьох галузей виробництва і в даний час технічну документацію та креслення зручніше зберігати на паперових носіях. Припустимо, у вас є унікальні карти чи креслення, що від часу та тривалого використання неминуче занепадають, але не стають від цього менш цінними.

       Наші фахівці успішно оцифрували вже велику кількість паперових документів, тому мають значні навички та досвід сканування як малих, так і великих форматів, що дозволяє їм виконувати роботи будь-якої складності та будь-якого масштабу з бездоганною якістю і в найкоротші терміни.

      Окрім того, сканування А0, А1, А2, А3 проводиться на професійному обладнанні - широкоформатних інженерних системах Xerox 6705, здатних, з роздільною здатністю до 600 dpi. Це дозволяє обробляти оригінали документів на різних носіях: папір, калька та плівка, з максимальною шириною до 914 мм. Електронні зображення можуть бути відскановані як в чорно-білому, так і кольоровому режимах, а також в градації сірого.

       Наше сучасне обладнання дозволяє відсканувати також старі, тонкі та/або цінні документи, що вимагає особливо ретельного підходу, щоб не пошкодити оригінал. Через присутні сліди згинів, нерівності, а іноді і більш серйозні дефекти або пошкодження важко добитисья, щоб електронна копія була ідентичною до оригіналу при великому розмірі вихідних матеріалів. Тому для забезпечення повного збереження оригіналів і високої якості копій ми проводимо сканування А3, А2, А1, А0 формату для таких документів при якомога нижчій швидкості подачі. Якщо на вашому оригінали присутні сліди копіювання, наші спеціалісти можуть їх позбутись в автоматичному режимі.

       Після перетворення паперових документів в електронну форму ми здійснюємо їх збереження в графічних форматах JPEG, TIFF, PDF, а також за бажанням замовника виконуємо корекцію зображення - видалення небажаних елементів і фону, різних потертостей, подряпин, слідів від згинів і виправлень в оригіналі, відновлення контрастності, кольору і чіткості зображень, додавання фільтрів та спецефектів.

Де замовити широкоформатне сканування та виготовлення копій у Львові?

       Обравши нас, ви можете бути впевнені, що за ваше замовлення буде виготовлено на професійному обладнанні вчасно, якісно і за помірною ціною. Основа нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Мизавжди будеом раді, якщо ви прийдете до нас знову. Ми гарантуємо не тільки результат, але й абсолютну конфіденційність співробітництва.

І якщо ви звикли співпрацювати зі справжніми професіоналами, чекаємо вас вже сьогодні!


Наша адреса: м. Львів, вул. Коперника 16. Звертайтеся за вказанимим телефонами або пишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

© 1995-2022. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик