У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією, при обробці Ваших замовлень можуть бути затримки.

Брошурування та твердий перепліт документів

Брошурування - це один з видів післядрукарської обробки, що дозволяє виготовити таку продукцію як брошури, книги, календарі, блокноти, каталоги і т.д. Палітурка і брошурування в копіцентрі Кадр є однією з основних послуг. Ми раді запропонувати вам три види брошурування: твердий перепліт, брошурування на пластикову пружину, брошурування на металеву пружину.

Ми здійснюємо зшивання дипломів, брошурування документів пружиною, термоперепліт і багато іншого. Професійно виконане брошурування диплома, курсової роботи або дисертації, рекламної продукції (презентації), також як і інша післядрукарська обробка надає будь-яким документам закінчений і охайний вигляд. Завершена друкована продукція (презентація, рекламні матеріали, навчальні посібники) може багато повідомити вашим замовникам ще до того, як матеріали будуть прочитані.

Ціни на перепліт

  З обкладинкою та пластиковою пружинк. З обкладинкою та металевою пружинк. З твердою обкладинкою
Брошурування від 22 грн від 27 грн від 110 грн
Розшивка 15 грн 15 грн 50 грн

Розглянемо, які види брошурування бувають:

Твердий перепліт (зшивання дипломів твердою обкладинкою)

 

Твердий перепліт - це спосіб скріплення документів двома щільними обкладинками, різної кольорової гами, що затискається металевим каналом під колір обкладинки. За його домогою ми зшиваємо дипломи, курсові роботи та іншу продукцію. Основним його завданння є підвищення зносостійкості важливих документів, адже завдяки твердій обкладинці вміст залишається неушкодженим від навколишніх чинників досить довгий період.

      Твердий перепліт документів виконується на професійному обладнанні. Це запорука того, що ваші важливі документи або інші матеріали прослужать вам довгі роки.

Брошурування на пластикову пружину

Брошування на пластикову пружину - це процес перфорації документа і подальше його скріплення за допомогою пластикової пружини. Цей вид послуги використовують, щоб переплести курсову роботу чи реферат або інший важливий документ, що містить не більше трьохсот сторінок. Брошування на пластикову пружину не займає багато часу. Листи пробиваються спеціальним перфобіндером, після чого додається обкладинка, все це одягається на пружину і папка готова. Кадр надає цю послугу у своєму копіцентрі терміново. Щоб зекономити час, Ви також можете надрукувати документ, який потрібно переплести або зшити. 

       Пластикова пружина - це найбільш практичний, ефективний і недорогий спосіб брошюровки матеріалів. Перевагою пластикових пружин є можливість розшивання переплетеного документа без додаткових слідів. Також вони бувають різних кольорів і за допомогою обкладинки, підібраної у відповідній кольоровій гамі, ви зможете зробити повноцінний поліграфічний виріб. 

       Обкладинками зазвичай комплектують палітурку так: верх - прозора обкладинка (або непрозора, бувають різних кольорів), низ - картонна (щільний картон з тисненням). Часто замість обкладинок вставляють ламіновані листи. Хочеться відзначити, що ламінаційна плівка буває різних щільностей.

Брошурування на металеву пружину

 

Для надання брошурі солідності можна скористатися палітуркою на металеву пружину. Ця вид брошурування володіє такими перевагами як міцність скріплення, презентабельність, можливість розкриття друкованого блоку на 360 градусів.

Брошурування документів металевою пружиною має певні недоліки - неможливість редагування (металеву пружину можна розкрити, щоб прибрати або додати листи), порівняно невелика допустима товщина блоку (до 110 аркушів). Цей вид палітурки використовується набагато рідше, ніж інші.

Перепліт металевою пружиною забезпечує чудову якість отриманого документа. Область застосування: всі можливі каталоги, календарі, блокноти, зошити.

Брошурування на металеву скобу

       Зшивання скобою - один з найпоширеніших видів брошурування поліграфічної продукції. Він дозволяє скріпити кілька попередньо складених листів механічної скріпкою, подібної до тієї, якою скріплюють шкільні зошити (принцип степлера). 

Популярність цього виду палітурки обумовлене багатьма причинами: першою однозначно можна назвати вартість. З упевненістю можна сказати, що брошурування металевою скобою найдешевший вид палітурки. Другою причиною є широкий діапазон застосування. Вважається, що дана технологія призначена для зшиваючи брошур від 8 до 120 сторінок. І в цей діапазон потрапляє величезна кількість продукції. Ну і третьою причиною є можливість виготовлення брошур з малою кількістю сторінок, що не раціонально зшивати використовуючи інші технології, наприклад, важко уявити таку брошуру зшиту металевою пружиною або склеєну на термобіндері.

Цей спосіб дозволяє скріпити до 50 аркушів паперу щільністю 80 г/м2, ідеально підходить для палітурки буклетів, брошур, каталогів з невеликою кількістю сторінок.

Перепліт металевою пружиною забезпечує чудову якість отриманого документа. Область застосування: всі можливі каталоги, календарі, блокноти, зошити.

Термоперепліт

 

Ще один вид брошурування документів - це термоперепліт. Термопалітурка передбачає скріплення друкованого блоку, в якому окремі сторінки з'єднуються клеєм, які розм'якшуються при високій температурі. Термопалітурка використовується при палітурці дипломів і курсових робіт, дисертацій і звітів, книг і каталогів. Після термоперепльоту брошура залишається плоскою і не «роздувається». Максимальна товщина блоку 350 листів, при щільності паперу 80 г/м2.

Де замовити брошурування та перепліт у Львові?

       Наш копіцентр оснащений всім необхідним обладнанням, щоб виконати Ваше замовлення будь-яким з запропонованим методом швидко і якісно. Зупинивши ваш вибір на нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте готове замовлення якісно, вчасно і за помірною ціною. Ми завжди будемо раді, якщо ви прийдете до нас знову.

І якщо ви звикли співпрацювати зі справжніми професіоналами, чекаємо вас вже сьогодні!


Наша адреса: м. Львів, вул. Коперника 16. Звертайтеся за вказанимим телефонами або пишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

© 1995-2022. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик