Щоденники

Щоденники недатовані
Щоденники недатовані
Щоденники датовані
Щоденники датовані
Щоденники комплекти
Щоденники комплекти
Щоденники напівдатовані
Щоденники напівдатовані

Популярні товари з категорії Щоденники

Щоденник недатований FLEUR, A6, 288 арк., рожевий Buromax
Артикул: BM.2617-10
Щоденник датований 2019 SALERNO, A4, 336 арк., червоний Buromax
Артикул: BM.2741-05
Щоденник недатований DONNA, A5, 288 стр. синій Buromax
Артикул: BM.2038-02
Щоденник недатований шкіра Cabinet Napa, червоний
Артикул: O25420-03
0.00
0
Формат:
A5
Колір:
червоний
518.00 грн.
Щоденник недатований, CAPRICE, чорний, кремовий блок CABINET
Артикул: O25426-01
Щоденник недатований, CAPRICE, блакитний, кремовий блок CABINET
Артикул: O25426-11
Щоденник недатований А5 Galaxy, срібло ECONOMIX
Артикул: E21713-16
0.00
0
Формат:
A5
Колір:
чорний
115.00 грн.
Щоденник недатований А5 Capis, жовтий ECONOMIX
Артикул: E21720-05
0.00
0
Формат:
A5
Колір:
чорний
115.00 грн.
Щоденник недатований А5 Capys, т.-синій ECONOMIX
Артикул: E21720-24
114.00 грн.
Щоденник недатований A6 Sand, темно-сірий ECONOMIX
Артикул: E21724-56
Щоденник недатований А6 Samba, червоний ECONOMIX
Артикул: E21727-03
0.00
0
Формат:
A6
Колір:
чорний
71.00 грн.

Щоденники

Щоденник - особистий записник, який ведеться щоденно або у певні періоди життя.

      Щоденник, який ведеться у певний період має назву – фрагментарний, тобто в ньому людина старається зафіксувати надзвичайно вагомі зустрічі, період творчого піднесення, захоплення, закоханості та інших важливих подій. Також, щоденник може слугувати для запису тем для наукових статей, віршів, літературних творів. Наприклад, студенти вписують у щоденники перелік пар та їх години, цікаві вислови, цитати та інше.

       Серед щоденників представлених на ринку канцелярських товарів найчастіше зустрічаються: щоденник датований, щоденник напівдатований та щоденник недатований:

  • Датований щоденник містить усю інформацію про кожен день року, а саме: день, місяць та рік. Такий тип щоденника дає можливість розпланувати весь свій робочий графік включно з вихідними.
  • Щоденник недатований – зошит з твердою обкладинкою, який має форму щоденника звичайного, проте наближений до планінга. Власник щоденника недатованого має змогу робити у ньому різного виду нотатки, коментарі, записи, зокрема про майбутні зустрічі, плани, цілі та накреслити схему їх досягнення. Щоденник недатований дуже зручно структуровано для користувача, адже на кожному розвороті наявний огляд повного тижня з розміткою. Також даний щоденник буде зручний тим, хто має намір проставляти дати самостійно, не прив’язуючись до вже існуючих. В такому випадку у користувача не залишиться пустих або пропущених днів, всі сторінки будуть заповнені потрібними записами та подіями.
  • Проміжне місце між датованим та недатованим щоденником займає – щоденник напівдатований. У даному щоденнику сторінки мають пряме відношення до конкретної дати місяця, а не до дня тижня. Тому, він менш формалізований та ним можна користуватись незалежно від дня тижня. Щоденники недатовані переважно бувають А5 та А6 формату. Загальна кількість сторінок в середньому – 32 ; присутній інформаційний блок в кількості - 9 стор.; щільність паперу 7 г/м2. Обкладинка варіюється від дизайнерського паперу, балакрону до штучної шкіри. Також в щотижневику наявна шовкова закладка, яка допомагає відкрити його неодмінно на потрібному місці.

      Ціновий діапазон щоденників залежить від матеріалу обкладинки. Це може бути як балакрон, гобелен, штучна шкіра та ін. Основні характеристики щоденника: Кількість аркушів - 32 -384; Щільність паперу - 7 г/м2; Наявність закладки - так; Телефонна книга - так; Інформаційний блок - так.

 

Де купити діловий щоденник?

 

      У нашому інтернет магазині Кадр представлений широкий асортимент ділових щоденників різних видів. Якщо у Вас виникають якісь запитання, будь ласка зверніться за вказаними телефонами і наші менеджери-консультанти нададуть Вам усю необхідну інформацію.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×