Письмове приладдя

Популярні товари з категорії Письмове приладдя

Ручка гелева ECONOMIX BOSS 1 мм, чорна
Артикул: E11914-01
Ручка кулькова на підставці JOBMAX, синя Buromax
Артикул: BM.8141-01
Маркер для дошок та фліпчартів SCHNEIDER MAXX 290, синій
Артикул: S129003
5.00
2
Товщина лінії письма:
інша
Колір:
синій
30.90 грн.
Набір 6 текстових маркерів OPTIMA в блістері
Артикул: O15811
5.00
1
Товщина лінії письма:
інша
Колір:
асорті
64.00 грн.
Лайнер SCHNEIDER Line-Up 04 мм, блакитний
Артикул: S191010
Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, помаранчевий
Артикул: S1506
5.00
1
Товщина лінії письма:
1-4, 5мм
Колір:
помаранчевий
18.50 грн.
Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, рожевий
Артикул: S1509
5.00
1
Товщина лінії письма:
1-4, 5мм
Колір:
рожевий
17.30 грн.
Стрижень гелевий, 0.7мм, 130 мм, синій Buromax
Артикул: BM.8382-01
Ручка гелева OPTIMA PRIMA 0,5 мм, чорна
Артикул: O15638-01
Ручка кулькова автомат. SCHNEIDER К15 0,7 мм. корпус жовтий, пише синім
Артикул: S93085

Письмове приладдя – це категорія, що вміщає в собі такі потрібні дрібниці як ручки, маркери, олівці та витратні частин до них. Давайте розберемось по кожному виду товару. Отже, розкажемо про ручки – їх види, особливості, класифікації і т.д.

У цій категорії інтернет-магазину Кадр можна знайти: ручки кулькові, масляні, гелеві, перові, лайнери, ролери, ручки під нанесення та подарункові. Якщо розглядати глобально, то усі ручки можна поділити на: кулькові, капілярні, перові. Відрізняються вони пишучим вузлом. У кульковій ручці – це металева кулька, яка крутиться і пропускає чорнило через спеціальні канали з корпуса ручки. Капілярна ручка – пише за принципом фломастера, пропускаючи чорнило через пористе волокно. Перові ручки діють за принципом пишучого роздвоєного металевого пера та резервуару для чорнила. Кулькова ручка була винайдена в 4 -ві роки 2 століття двома братами угорцями на прізвище Біро. Спочатку такий винахід був у використанні тільки у військових – це було під час другої світової війни, ними забезпечували бойових льотчиків та штурманів. Згодом кулькові ручки вийшли на масове виробництво та вкоренились у наше життя і тепер є незамінні як для студента, так і для ділової людини.

І навіть сьогодні в епоху високих технологій ручки не поступаються місцем так само, як і прості дерев’яні олівці, які винайшли ще в далекому 179 році. Зараз усі масляні ручки, лайнери, ролери – це все лише еволюція старої доброї кулькової ручки. Усі вони побудовані на раніше винайденій простій схемі і на сьогоднішній день не винайдено нічого нового.

Щодо фломастерів чи маркерів, то тут історія починається з японської фірми Tokyo Stationery Company, і перший фломастер мав назву Flo-Master і попав він у Європу у 196 році. Спочатку він був виключно чорного кольору, а згодом з’явились і кольорові варіанти. Хоча на справді історія його досить давня, адже предки фломастера були знайдені ще в Древньому Єгипті і доказом цього служить знайдений у гробниці Тутанхамона екземпляр. Маркери поділяють на: текстові, маркери для дошок та фліпчартів, перманентні та спецмаркери. Текстові маркери призначені для виділення тексту. Як правило вони мають насичені неонові кольори та широкий наконечник. Перманентні маркери дозволяють писати як по паперу, так і по склу, є види які важко стерти і він може бути водостійким. Спеціалізовані маркери – це ті ж перманентні, вони позволяють наносити символи на такі поверхні, як метал чи тканина, їх можуть використовувати дизайнери для розфарбування текстилю, верифікації банкнот чи декоративних художніх робіт.

До Вашої уваги представляємо також широкий вибір стрижнів до ручок, чорнила у флаконах, туші та запасні стрижні до механічних олівців.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×