Демозал нашої компанії "Кадр" поповнився черговою новинкою, а саме універсальним сублімаційним настільним широкоформатним принтером Epson SureColor SC-F500 (А1+)

Компанія Epson випустила перший універсальний сублімаційний настільний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-F500 (А1+) з СНПЧ і можливістю гарячої дозаправки чорнила з контейнерів, з максимальною швидкістю друку – 70 сек/А1.

Принтер в кожному домі став такою ж повсякденною необхідністю, як і комп'ютер або ноутбук. Завжди знайдеться те, що потрібно терміново роздрукувати: інструкція до техніки або банківська квитанція, шкільний реферат або Студентська курсова, схема для в'язання або кулінарний рецепт. Навіть фотографії для сімейного архіву можна робити, не звертаючись в дорогий салон. Наші поради допоможуть вам вибрати кращий принтер для домашнього використання за оптимальною ціною.

При купівлі апарату для друку в офіс або для дому перед нами часто постає питання, що краще вибрати: лазерний або світлодіодний принтер? Чи істотна різниця в технологічному оснащенні цих пристроїв, і який вплив вона робить на якість, швидкість і вартість друку, розглянемо в цій статті.

Ремонт принтерів допомагає відновити працездатність і функціонал друкуючого пристрою. Професійний підхід до ремонту свідчить про застосування комплексу заходів з профілактики несправностей в подальшому.


Сторінка 1 із 3
© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик