Ремонт принтерів допомагає відновити працездатність і функціонал друкуючого пристрою. Професійний підхід до ремонту свідчить про застосування комплексу заходів з профілактики несправностей в подальшому.

Xerox оголосив про запуск принтера Xerox B210, а також БФП Xerox B205 і Xerox B215. Ці доступні моделі дозволяють малим офісам активніше користуватися мобільними технологіями, не жертвуючи якістю зображень, безпекою і зручністю експлуатації. Пристрої підтримують високошвидкісне бездротове підключення, дозволяючи друкувати в будь-який час з будь-якого місця.

Konica Minolta представляє на українському ринку лінійку bizhub I-Series . Новий модельний ряд відрізняється високою продуктивністю, продуманим дизайном і високими стандартами корпоративної безпеки.

Журнал Fortune в черговий раз включив Xerox в список "компаній, гідних захоплення" (World's Most Admired Companies 2020). Особливо високо експерти оцінили Xerox в категоріях людські ресурси, управління та довгострокова інвестиційна вартість.

Новий Konica Minolta bizhub 185 призначений для повсякденної офісної роботи – копіювання, сканування і друку чорно-білих документів до А3 формату. Міцна, надійна конструкція компактний дизайн роблять bizhub 185 ідеальним офісним пристроєм для невеликих підприємств і малих робочих груп.


  • 1
  • 2
Сторінка 1 із 2
© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик