Побутова хімія

Популярні товари з категорії Побутова хімія

Поліроль Pronto 300мл w.00535
Артикул: w.00535

Завдяки розвитку хімічної промисловості та застосуванню інноваційних технологій, побутова хімія стала невід'ємною частиною господарського арсеналу людини у всіх сферах її діяльності. Процес прибирання став швидким, простим та ефективним, а фізичні навантаження зменшились до мінімуму.

Скористатися всіма перевагами, які надає побутова хімія, можна, завітавши в каталог нашого сайту. Саме тут знаходиться величезний вибір якісної та доступної продукції загального і спеціалізованого призначення — для прибирання, прання, дезинфекції та забезпечення потреб особистої гігієни.

Види та призначення побутової хімії

Для будь-якої людини, побутова хімія — це не тільки єдиний засіб збереження чистоти в приміщеннях, де проходить її життєдіяльність, але й найважливіший фактор, визначаючий гарне самопочуття. Адже накопичення пилюки та сміття — це джерело алергенів та шкідливих мікроорганізмів, здатних погіршувати стан здоров’я.

Щоб зберегти оптимальний гігієнічно-санітарний рівень умов перебування люди на роботі чи вдома, використовується побутова хімія відповідного призначення — для миття підлоги, посуду, дзеркала чи скла, чищення та дезінфекції будь-яких поверхонь, а також мило та освіжувачі повітря.

Можливість купити побутову хімію, недорогу, якісну та безпечну в використанні, пропонує компанія «Кадр» — один з найбільших постачальників продукції для облаштування офісу у Західному регіоні України. Головний склад побутової хімії підприємства знаходиться у місті Львів, але географія співпраці поширюється на територію всієї краіїни.

Наша продукція допоможе вам без особливого клопоту впоратися з будь-яким забрудненням. В каталозі сайту — побутова хімія, ціни на яку найбільш доступні в усьому регіоні:

  • засоби для очищення будинків та офісів — очищення порошки і гелі, спреї, наклейки та інші миючі засоби для видалення бруду і знищення шкідливих мікроорганізмів із забруднених поверхонь;
  • засоби для прання і виведення плям — порошки і гелі для білизни, кондиціонери та відбілювачі, якісні, безпечні, ефективні;
  • освіжувачі повітря — засоби для усунення неприємного запаху, розроблені кращими виробниками світу.
  • мило косметичне та господарське — допоможе зберегти руки чистими, не викликаючи подразнень навіть дуже чутливої шкіри.

Вся продукція, яку поставляє інтернет-магазин побутової хімії  «Кадр», відповідає стандартам якості, передбаченим технічним регламентом ЄС.

Компанія кадр — найкращі пропозиції, сприятливі умови співпраці

Забезпечення сприятливих умов співпраці є важливою частиною стратегії розвитку компанії. Для всіх наших покупців магазин побутової хімії  — це можливість зробити максимально вигідні покупки:

  • завжди доступний величезний асортимент сучасної якісної продукції;
  • консультаційний супровід;
  • низькі ціни на побутову хімію, спеціальні пропозиції щодо купівлі товарів оптом;
  • зручні методи оплати — готівкою чи безготівкою;
  • доставка замовлень в усі регіони України.

Пропозиція купити побутову хімію за оптовими цінами в компанії «Кадр» у Львові — це найкраща можливість мінімізувати витрати на організацію офісної роботи, обслуговування устаткування та збереження оптимального мікроклімату в робочих приміщеннях.

© 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик

Швидке замовлення

×