Аксесуари для дошок і фліпчартів

сортування
по популярності
за назвою
за ціною
по новизні
 
Указка-ручка телескопічна, Dahle
Артикул: 7010357
10.00
1
Указка-ручка телескопічна, Dahle
353.00 грн.
Семінар-кейс з набором приладдя, Magnetoplan *
Артикул: 7010400
0.00
0
Семінар-кейс з набором приладдя, Magnetoplan *
5'880.00 грн.
Губка магнітна ABC
Артикул: abc_M3000
0.00
0
Губка магнітна ABC
149.00 грн.
Губка для стирання, магнітна Dahle
Артикул: 7010351
0.00
0
Губка для стирання, магнітна Dahle
294.00 грн.
Маркери Magnetoplan, 1,5-3мм, набір, уп/4
Артикул: 7010370
0.00
0
Маркери Magnetoplan, 1,5-3мм, набір, уп/4
93.00 грн.
Кліпса магнітна ABC
Артикул: abc_M4000
10.00
1
Кліпса магнітна ABC
47.00 грн.

Магніти, указки, блокноти, губки для дошок та інше (Dahle)

Аксесуари сьогодні служать незамінними помічниками у продовженні терміну служби магнітно-маркерних дошок, а також завдяки своєму дизайну - красиво доповнюють їх робочу поверхню. Серед великої кількості аксесуарів для магнітно-маркерних дошок найпопулярнішими сьогодні являються наступні:

Маркери для дошок

  • маркер для дошки - використовуються для письма на поверхні дошки. Ззовні вони нагадують фломастер, проте всередині від звичайного фломастера маркер відрізняється спеціальним складом чорнила, яке здатне чітко наноситися на робочу поверхню та бережно ставитися до дошки, не пошкоджуючи її.

Губки для дошок

  • губка для дошки - легка та зручна у користуванні, служить для сухого стирання маркера. Завдяки вбудованому магніту, який кріпить її до поверхні дошки, вона відмінно тримається.

Рідина для очищення дошок

  • засіб для дошок (рідина для очищення) - містить у своєму складі спеціальні діючі речовини, які легко видаляють усі забруднення, не залишаючи слідів. Флакон з якісним розпилювачем відмінно підійде для чищення дошки.

Магніти для дошок

  • магніти (набір магнітів) - використовуються як тримачі для різного роду презентаційних матеріалів. Кожен магніт має захисний пластиковий корпус, який покритий спеціальним лаком, що не дозволяє пошкодити поверхню дошки.

Блокноти для фліпчартів

  • блокнот для фліпчарту - блок офісного паперу (7 г/м2) з перфорацією, без ламінування, який використовується для всіх видів фліпчартів з метою написання тексту та наступного його збереження на папері (у випадку серії лекцій або презентацій).

Лазерні указки

  • указка лазерна - аксесуар для презентацій, який прийшов на зміну звичайним указкам, що використовувались у навчальних закладах. На відміну від звичайної указки, лазерна - містить спеціальний лазер, який дає змогу виділити основний текст на певній відстані відносно дошки. Також лазерна указка, завдяки новім технологіям, може використовуватись як звичайна кулькова ручка.
© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×