Ватман

сортування
по популярності
за назвою
за ціною
по новизні
 
Ватман А1 250г/м2 Україна A1.250.1Д
Артикул: A1.250.1Д
3.00
1
Щільність, г/м.кв:
250
Кількість аркушів:
100 арк.
23.00 грн.
Ватман А1 190г/м2 Україна A1.190.1
Артикул: A1.190.1
0.00
0
Щільність, г/м.кв:
190
Кількість аркушів:
100 арк.
17.50 грн.
Ватман А1 170г/м2 Україна A1.170.1
Артикул: A1.170.1
0.00
0
Щільність, г/м.кв:
170
Кількість аркушів:
100 арк.
16.50 грн.
Ватман А1 180г/м2 Україна
Артикул: A1.180.1
Ватман А1 200г/м2 Україна
Артикул: A1.200.1Д

Для отримання якісного зображення паперова основа повинна володіти певними характеристиками, в залежності від специфіки використовуваних малювальних засобів. Для малюнків за допомогою олівця або акварелі ідеально підходить папір ватман А1 - знаменитий винахід англійського фабриканта.
У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різні види сучасної паперової продукції, включаючи ватман, ціна якого оптимально відповідає його якості.

Ватман - особливості та призначення

Для сучасної людини можливість купити ватман є буденною справою. Однак не всі знають, що появою цього виду паперу ми зобов'язані англійської паперовому фабриканту Джеймсу Уатмену, який в середині 18-го століття винайшов інноваційну на той час паперову форму.

Завдяки використанню цієї форми, паперова поверхню виходила рівною і без відбитків сітки. Сам Уатмен називав свій папір тканинною. Однак наші сучасники нерідко говорять просто - папір А1.

Новинка дуже швидко стала популярна в мистецькому середовищі. І навіть в наші дні більшість живописців, перш ніж робити ескізи або писати акварелі, обов'язково намагаються купити лист А1. Вважається, що властивості ватману не тільки не заважають, але і сприяють творчому процесу.

Область застосування ватману

Незважаючи на те, що ватман не відноситься до категорії матеріалів для образотворчого творчості, він відмінно підходить для малюнків олівцем, аквареллю, вугіллям, пастеллю і навіть маслом.

Не менш затребуваний ватман у креслярів і студентів, які використовують листи для створення схем креслень, планів, стінгазет, лекційних плакатів. Крім того, ватман застосовують при побудові викрійок і в розробках рекламної продукції. Папір для принтера, наприклад, не підходить для таких потреб.

А для покупців інтернет-магазину «Кадр» ватман - це ще і якісний папір А1, купити який можна на найвигідніших умовах.

Характеристики та властивості ватману

Компанія «Кадр» забезпечує поставки різних модифікацій паперової продукції, тому в каталозі сайту доступна можливість купити ватман в рулоні або в упаковці по 1 аркушів.

Основні ознаки ватману, що визначають його якість:

  • шорсткість поверхні;
  • відсутність фактурності;
  • ідеально білий колір;
  • щільність.

Ватман характеризується стійкістю до стирання і зносу, що тільки підтверджує високу якість паперу. Проте, вартість ватману в нашому інтернет-магазині залишається незмінно доступною і вигідною.

«Кадр» - завжди вигідні покупки

Компанія «Кадр» - великий постачальник канцтоварів та офісного обладнання в Західній Україні. Для кожного відвідувача нашого інтернет-магазину передбачені кращі умови покупки:

  • багатий асортимент продукції;
  • допомога у виборі товарів;
  • доступні ціни, можливість придбати ватман оптом по спецвартості;
  • зручна форма оплати;
  • доставка за вказаною адресою.

Щоб дізнатися, скільки коштує ватман певного зразка, необхідно зайти в каталог нашого сайту - кожна торгова позиція забезпечена описом і фотографією товару, що продається.

© 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик

Швидке замовлення

×