Модеми та роутери

сортування
по популярності
за назвою
за ціною
по новизні
 
Маршрутизатор Netis W1 N300, 2xFE LAN, 1xFE WAN, 2x зовнішн. ант.
Артикул: W1
0.00
0
Бездротовий маршрутизатор netis W1 забезпечить обмін даними зі швидкістю до 300 Мбіт/с для комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер та інших пристроїв з підтримкою WiFi. Дві потужні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі розширюють зону покриття бездротової мережі та дозволяють вам вільно підключатися до Інтернету у будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії та перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
Тип:
маршрутизатор
589.00 грн.
Маршрутизатор 2E PowerLink WR956N N300, 2xFE LAN, 1xFE WAN 2E-WR956N
Артикул: 2E-WR956N
0.00
0
Компактний маршрутизатор білого кольору із двома зовнішніми антенами 5dBi. Оснащений двома інтерфейсами LAN та одним WAN. Працює в частотному діапазоні 2.412 GHz – 2.472 GHz, має надійні безпекові характеристики та широкий функціонал. Може працювати в режимі роутера, а також як Bridge та WISP.
Тип:
маршрутизатор
489.00 грн.
Маршрутизатор Netis MW5230 N300, 4xFE LAN, 1xFE WAN, 1xUSB 2.0 3G/4G, 3x зовнішн. ант.
Артикул: MW5230
0.00
0
Бездротовий маршрутизатор Netis WF2419E забезпечить обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт/с для ваших комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер і інших пристроїв з підтримкою WiFi. Дві потужні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі розширюють зону покриття бездротової мережі і дозволяють Вам вільно підключатися до Інтернету в будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії і перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
Тип:
WiFi маршрутизатор
809.00 грн.
WiFi-система TENDA MW5s NOVA MESH AC1200 (3шт) MW5S-KIT-3
Артикул: MW5S-KIT-3
0.00
0
Режими роботи: WiFi маршрутизатор; Кількість LAN портів (RJ-45): 1 шт.; Інтерфейс: WAN, LAN; Тип антени: вбудована/незйомна; Особливості: З підтримкою технології AiMesh;
Тип:
WiFi маршрутизатор/Wi-Fi Mesh система
4'299.00 грн.
Маршрутизатор Netis WF2409E N300, 4xFE LAN, 1xFE WAN, 3x зовнішн. ант.
Артикул: WF2409E
0.00
0
Бездротовий маршрутизатор Netis WF2409E забезпечить обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт/с для Ваших комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер та інших пристроїв із підтримкою WiFi. Три високоефективні антени з посиленням 5 дБі розширюють зону покриття бездротової мережі та дозволяють Вам вільно підключатися до Інтернету у будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії та перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
Тип:
маршрутизатор
709.00 грн.
Маршрутизатор ASUS RT-N12E/C1 N300 1xFE WAN 4xFE LAN
Артикул: RT-N12E
0.00
0
Режими роботи: роутер; Кількість LAN портів (RJ-45): 4 шт.; Тип антени: зовнішня/фіксована; Захист інформації: WPA, WPA2, WEP, 802.1x; Вага: 210 г
Тип:
роутер
859.00 грн.
Маршрутизатор Netis WF2419E N300, 4xFE LAN, 1xFE WAN, 2x зовнішн. ант.
Артикул: WF2419E
0.00
0
Бездротовий маршрутизатор Netis WF2419E забезпечить обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт/с для комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер та інших пристроїв з підтримкою WiFi. Дві потужні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі розширюють зону покриття бездротової мережі та дозволяють Вам вільно підключатися до Інтернету у будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії та перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
Тип:
маршрутизатор
669.00 грн.
Маршрутизатор TENDA AC8 AC1200 3xGE LAN, 1xGE WAN, 4x6dBi
Артикул: AC8
0.00
0
Двохдіапазонний гігабітний WiFi мрашрутизатор стандарту AC1200. Оснащений гігабітними портами, що підтримують швидкість доступу до інтернет-мережі до 1000мбіт/с. Сумарна двохдіапазонна швидкість сягає 1167 мбіт/с.
Тип:
WiFi маршрутизатор
1'459.00 грн.
Маршрутизатор D-Link DIR-822 AC1200, 4xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi
Артикул: DIR-822
0.00
0
Дводіапазонний гігабітний маршрутизатор DIR-822 AC1200 із підтримкою MIMO. Ви зможете швидко організувати високошвидкісну бездротову мережу вдома та в офісі, надавши доступ до мережі Інтернет комп'ютерам та мобільним пристроям практично у будь-якій точці.
Тип:
маршрутизатор
1'640.00 грн.

Модеми та роутери

Мати якісний доступ до інтернету потрібно з різних причин. Одні не можуть виконувати без нього роботу, інші — навчатися, а ще хтось просто хоче подивитися цікаве відео або поспілкуватися з друзями онлайн. Для підключення до інтернету використовують модеми та роутери. Що саме з цього потрібно та як вибрати гаджет, розказуємо нижче.

У чому різниця між модемом і роутером

Організація домашньої мережі Wi-Fi залежить від двох типів пристроїв — це модем і роутер (маршрутизатор). Перший загалом є джерелом інтернету в будинку, тоді як маршрутизатор розподіляє цей інтернет на всю доступну вдома техніку: стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, смартфони, планшети тощо. Ці два основних пристрої працюють разом.

Зазвичай модем встановлює провайдер. Від нього інтернет подається до маршрутизатора за допомогою Ethernet кабелю.

В інтернет-магазині «Кадр» можна купити роутер або модем від відомих виробників: ASUS, DLINK, NETGEAR, NETIS, RAZER, TENDA, TP-Link, 2E.

Основні типи роутерів

Якщо вдома або в офісі потрібен бездротовий інтернет, знадобиться маршрутизатор. Пристрій дозволяє користуватися інтернетом на кількох ПК і мобільних гаджетах одночасно. Роутер підключається до модема й передає з’єднання іншим девайсам за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.

Маршрутизатори випускають в таких варіантах:

  • стандартні однокомпонентні — підходять для невеликих будинків, за потреби доповнюються розширювачем мережі;
  • домашні Wi-Fi-мережі — їх можна використовувати для великого будинку. Ці пристрої замінюють маршрутизатор кількома точками-вузлами. Стратегічно розміщені по всій оселі вони безперешкодно з’єднуються та забезпечують покриття без втрати швидкості та появи мертвих зон.

Окремо слід виділити комбіновані пристрої, в яких поєднані модем і роутер. Така обладнання заощаджує простір, однак для мережі все ж краще використовувати два окремих девайси.

Як вибрати роутер

Якщо вам потрібно купити маршрутизатор, зверніть увагу на наступні характеристики пристрою:

  • пропускна здатність — для невеликої квартири цілком достатньо показника в 300 Мбіт/с, для однокімнатної оселі може вистачити і 150 Мбіт/с при умові, що ніхто не буде грати в комп’ютерні ігри онлайн або завантажувати великий обсяг інформації;
  • діапазон роботи — сигнал від роутера, що працює на частотах 2,4 ГГц, краще проходитиме крізь стіни, але забезпечувати меншу швидкість передачі. Хвилі 5 ГГц не так добре справляються з перешкодами, зате дають високу швидкість в межах кімнати;
  • кількість антен — пропускна здатність напряму не залежить від кількості антен, але з їх допомогою використовується технологія MU MIMO, що робить роутер швидшим;
  • роз’єми — роутер оснащується мінімум одним портом для підключення інтернету. Також пристрій може мати вихідні LAN-порти для оптоволокна. У більшості моделей є ще й USB порт, через який можна під’єднати, наприклад, принтер або SSD.

Також враховуйте такий параметр, як ціна роутера. Купувати дорогий і потужний пристрій необов’язково, адже базовим вимогам відповідають і бюджетні девайси. На нашому сайті є маршрутизатори та модеми на різний бюджет.

© 1995-2022. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик

Швидке замовлення

×