Усі розрахунки в інтернет-магазині "Кадр" здійcнюються виключно у національній валюті — гривні. На даний момент доступні такі способи оплати:

 

Готівкою при отриманні

  • Ви можете оплатити товар при отриманні. Готівкова оплата приймається працівниками інтернет-магазину в офісі компанії або кур’єром під час доставки товару по Львову та області.

    При замовленні товарів з доставкою в межах території України, Ви можете розрахуватися готівкою безпосередньо в офісі транспортної компанії у своєму місті при одержанні товару.

Безготівковий розрахунок:

  • Оплатити замовлення попередньо банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Після оформлення замовлення та погодження з менеджером на Вашу електронну адресу надійде рахунок, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого банку.

    Після погодження з менеджером, рахунок Ви зможете також переглянути та роздрукувати у своємі профілі. Для цього необхідно перед оформленням замовлення зареєструватись, а якщо Ви вже зареєстровані, то рахунок ви зможете знайти у пункті верхнього меню "Вхід\Реєстрація->Переглянути мої замовлення->Подробиці". Якщо Ви не бажаєте реєструватись на сайті, рахунок Ви можете отримати на електронну адресу або зручний месенджер. 

Усі ціни на товари вказані з ПДВ і діють лише при замовленні через наш інтернет-магазин. 

© 1995-2021. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик