Акумулятори, батарейки, зарядні пристрої
Популярні товари з категорії Акумулятори, батарейки, зарядні пристрої
- Типорозмір: LR03
- Упаковка: по 10 шт. на блістері
- Напруга: 1.5 V
- типорозмір: AAA
- Напруга: 1.5 V
- Вид: лужні
- типорозмір: ААА
- Напруга: 1.5 в
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Вид: лужні
- типорозмір: ААА
- Напруга: 1.5 в
- Кількість в упаковці: 1 шт
- Вид: лужні
- типорозмір: АА
- Напруга: 1.5 в
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Вид: лужні
- типорозмір: АА
- Напруга: 1.5 в
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Типорозмір: 6LR61;
- Напруга (вольт)-9;
- Розмір (ВхШхГ) 48х17х26;
- Вага (гр) 45;
- Хімічний склад-лужні;
- Термін дії-10 років
- Типорозмір D(LR20)
- Напруга (вольт)-1.5;
- Розмір (ВхШхГ) 60х33х33;
- Вага (гр) 141;
- Хімічний склад-лужні;
- Термін дії-10 років
- Типорозмір: 6F22 (9V)
- Упаковка: по 1шт. на блістері
- Напруга: 9V
- типорозмір: 6F22
- напруга: 9 в
- Типорозмір: D (R20)
- Упаковка: по 2 шт.
- Напруга: 1.5 V
- Типорозмір: 6F22
- Упаковка: по 1 шт.
- Напруга (вольт)-9
З широким розвитком електронних пристроїв, таких як: автомобільна промисловість, телефонія, прилади радіозвязку, дитячі іграшки, ліхтарики, виникає бажання як найдовше працювати з ними в автономному режимі. Допогти у цьому зможуть акумулятори, батарейки, які можна купити у Львові та Україні у магазині kadr.lviv.ua.
Акумулятори – джерело електричного струму, яке дозволяє багаторазове перезаряджання, але максимальна кількість циклів заряд – розряд залежить від класу та виду акумулятора. На сьогоднішній день відомо декілька типів акумуляторів, які діляться за матеріалами, з яких вони виготовленні, такі як: свинцеві, нікель-кадмієві, нікель-метал гідритні, літій-іонні. У свинцевих Pb акумуляторів є так званий “ефект памяті”, тобто такий тип акумулятора потрібно заряджати тільки при повній розрядці, до найменшої допустимої напруги, в інакшому випадку різко знижується життєвий цикл акумулятора. Цікавий факт, NiCd акумулятор може працювати при температурі до -4 градусів за Цельсієм, а для NiMH, Li-ion акумулятори гранична температура -2 градусів за Цельсієм.
Батарейки - це джерело струму яке можна використовувати в пристроях так само, як і акумулятори, з одною різницею, що вони не підлягають перезаряджанню, тобто в них відбувається необоротне перетворення хімічної енергії в електричну (вони складаються з елементів, відмінних від тих, з яких складені акумуляторні батареї). Фактори, на які потрібно звернути увагу при виборі джерел струму цього типу: потужність, яка необхідна, форма (конструктивні характеристики пристрою, у якому планується використання елементу), термін служби, вартість, умови експлуатації, характерні для даного пристрою.
Використання акумуляторів не можна собі уявити без зарядних пристроїв. Зарядний пристрій– це електронний апарат, який в змозі відновлювати життєвий цикл акумулятора від постійного джерела струму (22 V), і залежить від типу акумулятора, його робочої напруги, ємності. Можуть бути вбудовані, та зовнішні. Також вони можуть бути універсальні (заряд для всіх типів акумуляторів) і зарядні пристрої, які працюють тільки з парою акумуляторів, тобто не в змозі заряджати акумулятори поодиноко. Також існують пристрої, які використовують для відновлення робочого стану акумулятора.