Стікери

Стікери-закладки
Стікери - закладки
Стікери в кубі
Стікери в кубі

Популярні товари з категорії Стікери

Широкий асортимент стікерів-закладок та стікерів в кубі.

 

Для чого використовують стікери?

 

      У сьогоднішньому інформаційному світі стікер використовується кожною людиною і у кожному офісі, адже за їх допомогою можна краще впорядкувати свій час, адже все запам’ятати неможливо.

Cтікер – це невеликий клаптик паперу у формі квадрату, який має проклеєну смужку з одного боку.

       Перш за все стікер використовується для нагадування важливої інформації чи дати певної події для себе, колег або рідних. Невеличкий запис на стікері не раз виручав у потрібний час. Дуже зручно, що папір проклеєний з однієї сторони, так його можна приліпити до монітора, столу, холодильника та до чого заманеться, головне аби було нагадування. Наліпіть стікер на видне місце, біля якого часто проходите і Ви ніколи не забуде про важливу подію. На стікерах зазвичай пишуть не лише нагадування, а й маленькі побажання, афоризми та інше. Намалюйте якусь кумедну картинку, просто смайлик чи напишіть смішну фразу, наклейте на холодильник чи двері і підніміть цим самим настрій своїм близьким.

      Наприклад, стікери можна використовувати під час конференцій, семінарів, симпозіумів та презентацій. Також вони будуть корисні при використанні в якості орієнтирів у різноманітних виданнях. Завдяки насиченим, люмінесцентними яскравим відтінками стікери залишаються видимими на достатньо великих відстанях. Це дасть можливість легко і просто знайти необхідну сторінку в доповіді, під час виступу перед глядачами, що особливо важливо. Велика палітра кольорів стікерів дозволяє не заплутатись у ваших відмітках, навіть в тій ситуації коли стікерів наклеєно декілька одночасно. Стікери також успішно використовуються в архівній справі.

 

Де можна купити стікери?

 

      Серед загального переліку товарів інтернет-магазину КАДР в розділі "Канцтовари" Ви знайдете різні види стікерів, серед яких стікери-закладки та стікери в кубі! В нас наявні стікери різного розміру, кольору та різної конфігурації! Якщо у вас виникнуть запитання - звертайтесь за вказаними телефонами і наші менеджери-консультанти нададуть Вам усю необхідну інформацію! Наша кур'єрська служба може доставити товар просто у Ваш офіс чи квартиру. Не витрачайте час на пошуки магазинів канцелярії  - оберіть потрібний товар і здійсніть замовлення, а решту ми зробимо замість Вас.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×