Папір для нотаток

сортування
по популярності
за назвою
за ціною
по новизні
 
Папір для нотаток 80х80 мм Economix, 300 арк., білий
Артикул: E20992
Папір для нотаток 80х80 мм Economix, 500 арк., білий
Артикул: E20994
Папір для нотаток 90х90 мм Economix, 500 арк., білий
Артикул: E20996

Папір для нотаток і записів

Такий вид офісного аксесуара і витратного матеріалу, як папір для нотаток без липкого краю або стандартна упаковка звичайного паперу розміром до 10 на 10 см, є вельми затребуваним як в офісному діловодстві, так і в звичайному повсякденному житті.

Всі ми досить часто стикаємося з ситуаціями, коли забуваємо про важливі справи, зустрічі, дзвінки, заходи та інші події. Це цілком нормально, адже ритм сучасного життя досить високий та інтенсивний. Іноді просто фізично неможливо тримати в своїй голові всі важливі нагадування і необхідну інформацію.

Папір для записів без липкого шару недорого

Листки для записів, купити які в асортименті недорого пропонує наш інтернет магазин Кадр, це просте і зручне у використанні "засіб", яке завжди під рукою і дозволяє планувати свій день з обліку всіх майбутніх заходів.

Безумовно, хтось вважає за краще смартфон або планшет для заміток або записів, проте будь-яка техніка може банально зламатися або просто розрядитися в самий невідповідний момент. Папір для записів в цьому плані поза конкуренцією: ви можете використовувати її на дизайн поверхнях, обклеївши холодильник з вечора важливими нагадуваннями або розмістивши листки для записів в особистому щоденнику, в якому вже просто немає місця для додаткових заміток.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×