Шкільні канцтовари

Закладинки
Закладинки для книг та зошитів в асортименті.
Щоденники шкільні
Щоденники шкільні
Крейда
Крейда різних кольорів та типів.
Лінійки
Лінійки різної довжини від відомих виробників.
Олівці кольорові
Олівці кольорові
Папки-пенали для зошитів
Папки-пенали для зошитів
Пенали пластикові
Широкий вибір пластикових пеналів.
Фломастери
Фломастери
Фарби
Фарби в асортименті.
Альбоми для малювання
Альбоми для малювання
Готовальні, циркулі
Креслярські набори та циркулі в асортименті.
Папір та картон для творчості
Кольоровий папір та картон

Популярні товари з категорії Шкільні канцтовари

Крейда шкільна біла Fresh Ideas, 100 шт. COOLFORSCHOOL
Артикул: CF60702
10.00
1
Основа крейди:
інша
Колір крейди:
біла
32.00 грн.
Крейда масляна Fresh Ideas, 24 кольори COOLFORSCHOOL
Артикул: CF60709
10.00
1
Основа крейди:
масляна
Колір крейди:
кольорова
57.00 грн.
Олівці кольорові пластикові "Africa", 6 кольорів ECONOMIX
Артикул: E11529
10.00
1
Кількість кольорів:
6 кольорів
17.10 грн.
Олівці кольорові "Jumbo Softy" 12 кол. COOLFORSCHOOL
Артикул: CF15136
10.00
1
Кількість кольорів:
12 кольорів
84.00 грн.
Акварель медова Fresh Idea, 18 кольорів, б/пензлика, пластик, одношарові COOLFORSCHOOL
Артикул: CF60135
Фарби гуашеві "Africa", 12 кольорів по 20 мл ECONOMIX
Артикул: E60120
10.00
1
Кількість кольорів:
12 кольорів
93.00 грн.
Гуаш 6 кольор.х 20мл. ZiBi
Артикул: ZB.6657
5.00
1
Кількість кольорів:
6 кольорів
37.70 грн.
Гуаш з золотом та сріблом, 6 кольорів COOLFORSCHOOL
Артикул: CF60162
5.00
1
Кількість кольорів:
6 кольорів
39.40 грн.
Акрил 12 кол.х 10мл. ZiBi
Артикул: ZB.6662
5.00
1
Кількість кольорів:
12 кольорів
81.00 грн.
Щоденник шкільний, 48 арк., обкладинка «Самба », червоний COOLFORSCHOOL
Артикул: CF29931-03
Щоденник шкільний, 48 арк., обкладинка «Самба», помаранчевий COOL4SCHOOL
Артикул: CF29931-06
Щоденник шкільний, 48 арк., обкладинка «Самба », фіолетовий COOLFORSCHOOL
Артикул: CF29931-12

Шкільні канцтовари

Кожна сім’я, що має дітей шкільного віку добре знає як важко зібрати їх до першого вересня. Адже дитині потрібно безліч предметів, що допомагатимуть їй у навчальному процесі. Це і підручники, і книжки, зошити, письмове приладдя, шкільний рюкзак, пенал і т.д. Усі ці речі вимагають від батьків ретельного підбору, щоб дитина мала якісні та зручні для неї шкільні товари.

Серед великого асортименту важко вибрати щось хороше та за помірною ціною. Тому ми пропонуємо Вам широкий асортимент якісних, доступних та гарних канцтоварів для школи, що задовольнять смаки навіть найвибагливішого малюка та дорослого.

Якість – це те, чому варто приділити багато уваги. У дітей під час навчання може порушуватися постава, а причиною цього може виступати також неякісний чи неправильно підібраний рюкзак. Адже шкільна програма досить насичена і доволі часто юним вченим доводиться носити на своїй спині з десяток книг та зошитів. Тож потрібно бути уважними і старатись підібрати ранець шкільний чи сумку так, щоб було зручно та надійно. Приглядайтесь до лямок – вони повинні бути широкі і не мають врізатись у тендітні дитячі плечі. Рюкзаки та ранці спеціально розроблені так, щоб навантаження рівномірно розприділялось і не приносило шкоди. Адже третина нашого життя проходить за партою - спочатку це шкільні роки, пізніше студентські.

В розділі шкільні товари у нашому інтернет магазині Кадр Ви зможете купити канцелярію для школи знайти усе необхідне, щоб Ваша дитина з радістю пішла до школи. До нього відносяться такі товари: пенали м’які та пластикові, олівці кольорові, фарби, фломастери, альбоми для малювання, готувальниці, циркулі, закладини, крейда, щоденники шкільні та лінійки. Усі ці речі так чи інакше знадобляться під час навчального процесі. Наші лінійки, трикутники та готувальниці знадобляться на уроках геометрії. Альбоми, фарби, олівці кольорові та фломастери допоможуть дитині творчо розвиватись та здобувати високі бали на уроці малювання. Зовсім юні пізнавальники матимуть діло з таким предметом як праця, де їм знадобиться кольоровий картон та папір, пластилін та ін.

Широкий асортимент дає змогу батькам придбати усе необхідне, як до початку, так і протягом навчального року. Ми пропонуємо такі бренди, як Economix, Cool for school та ліцензійні товари - Superman, Tweety, Angri Birds та багато інших. Cool for school – це виключно якісні товари для школи, що пропонуються нами за дуже вигідними цінами. Вчитися з нашим шкільним приладдям – одне задоволення, що потішить батьків та ваших вибагливих діточок.

Усі товари мають високі характеристики, адже своїй дитині хочеться придбати лише найкраще та найякісніше. І усе це можна з легкістю придбати навіть не виходячи з власної домівки. Ми допоможемо з економивши Ваш час – адже тіснява на базарах чи у супермаркетах виснажить любого дорослого, особливо у літню спеку, а що говорити нашим маленьким споживачам? Тож не мучте ні себе, ні ваших дітей – сміливо купуйте якісну шкільну канцелярію у нас та залишайтесь задоволені заощадженим часом та грошима! Наші продавці-консультанти підберуть та допоможуть зорієнтуватись у широкому виборі. Звертайтесь та купуйте у kadr.lviv.ua не виходячи з дому!

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×