Коректуючі засоби

Коректори рідкі пензликові
Коректуюча рідина зі щіточкою.
Коректори стрічкові
Стрічкові коректори в асортименті.
Коректори-олівці та ручки
Коректори-олівці та ручки.
Набори рідина та розчинник
Набори рідина та розчинник для коректорів.
Розчинники до коректорів
Коректуюча рідина.

Популярні товари з категорії Коректуючі засоби

Коригуюча рідина Economix з пензликом, водна основа , 20мл
Артикул: E41312
Коректор-ручка Optima, метал. кінчик, 8 мл
Артикул: O45103
5.00
1
Основа коректора:
хімічна (швидкосохнуча)
Колір:
матовий
14.50 грн.
Коригуюча рідина Economix з пензликом, 20 мл
Артикул: E41305
0.00
0
Основа коректора:
хімічна (швидкосохнуча)
14.80 грн.
Коригуюча рідина Kores FLUID з пензликом, 20 мл
Артикул: K66101
0.00
0
Основа коректора:
хімічна (швидкосохнуча)
19.60 грн.
Коригуюча рідина Kores "25 секунд" з пензликом, 20 мл
Артикул: K66817
0.00
0
Основа коректора:
хімічна (швидкосохнуча)
16.60 грн.
Коригуюча рідина Kores AQUA з пензликом, водна основа, 20 мл
Артикул: K69101
Коригуюча рідина Economix з поролоновим аплікатором, 20 мл
Артикул: E41304
0.00
0
Основа коректора:
хімічна (швидкосохнуча)
15.20 грн.

Коректуючі засоби та коректори

 

Коректори рідкі пензликові, коректори стрічкові, коректори-олівці та ручки, набори рідина та розчинник, розчинники до коректорів.

Коректор – це інструмент, який використовується в канцелярії для замальовування та виправлення помилок у різного виду текстах, записах, прикладах, які робляться на папері.

       Коректор активно використовується починаючи від шкільної парти та закінчуючи офісом. Сьогодні існує надзвичайно велика кількість коректорів, які різняться за видом, а саме: коректори з різним складом маскувальної рідини та коректори, які відрізняються способом нанесення рідини на папір. За допомогою металевого наконечника або пензлика коригувальна речовина наноситься рівним та тонким шаром на помилку в текстовому документі, декілька хвилин сохне, після чого коригувальна речовина перетворюється на тонку плівку на яку вже можна наносити пасту ручкою.

       Зупинимось детальніше на коректорах рідких з пензликом. Даний вид коректора може бути на водній або хімічній (швидкосохнучій основі). Водна основа коректуючого засобу передбачає нетоксичну рідину без різкого запаху, яка безпечна у застосуванні (не займається). При тривалому користуванні подібним коректором рідина у ньому загустіває, при цьому без зайвих зусиль її можна розбавити звичайною водою. В свою чергу коректор на хімічній основі легко наноситься, має високу швидкість висихання на різноманітніх видах паперу з будь-якою щільністю, морозостійкий та підходить для всіх видів чорнил. Усі коректори з пензликом мають у баночці з рідиною металеву кульку для збовтування.

      Коректори олівці та ручки складаються із сталевого наконечника та прямокутної ємності з вижимною пружиною. Застосовують даний коректор для точного виправлення рукописного та машинописного тексту на звичайному офісному папері. Хімічна рідина такого коректора-ручки швидко висихає, нешкідлива та має високоякісне покриття (матова плівка).

      Коректор стрічковий призначений для сухого коригування тексту. Після нанесення стрічки, можна одразу писати будь-яким видом чорнил.

 

Де купити коректор?

      У нашому інтернет магазині Кадр представлено широкий асортимент коректуючих засобів різних видів. Якщо у вас виникають якісь запитання - звертайтесь за вказаними телефонами і наші менеджери-консультанти нададуть Вам усю необхідну інформацію.

© 1993-2020. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Powered by Nevigen.com
Ваш кошик

Швидке замовлення

×