Неділя 04.06.2023р. - вихідний день

Широкоформатний друк у Львові

Широкоформатний друк є одним з найбільш популярних і затребуваних засобів рекламної продукції. Це обумовлено безліччю факторів, але ключовими залишаються: якість матеріалу, вартість виробництва і універсальність у використанні. Якщо ви вирішили замовити зображення чималих розмірів, широкоформатний друк - спосіб, який найкраще для цього підійде.

       Широкоформатний друк А2, А1, А0, А0+ форматів і плотерна порізка є одним з напрямків нашої компанії. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання Roland SP-540V з роздільною здатністю до 1440 dpi. Якість досягається за рахунок дуже маленького розміру друкуючої головки шостого покоління, а розмір краплі складає всього 3.7 піколітра.

Ціни на широкоформатний друк на плотері

Матеріал

Креслення ч/б

Креслення кольор.

Малюнки ч/б

Малюнки кольор

А2 папір 80 г/м2

40,00

55,00

50,00

95,00

А1 папір 80 г/м2

70,00

95,00

80,00

185,00

А0 папір 80 г/м2

85,00

150,00

110,00

280,00

А2 ватман 150 г/м2

50,00

65,00

60,00

105,00

А1 ватман 150 г/м2

85,00

110,00

95,00

200,00

А0 ватман 170 г/м2

 

170,00

 

300,00

*При друці більше 10 шт знижка 5%

Широкоформатний друк на Roland SP-540V

Зображення фотографічної якості, з роздільною здатністю до 1440 dpi

Максимальна ширина матеріалу 54" (137 см)

Матеріал

Терміновий

друк

до 5м2

від 5м2

Самоклеюча плівка (Oracal, матова, глянцева, прозора)

340,00

310,00

290,00

Банерна тканина «Frontlit» лита/ламінована

370,00

340,00

320,00

Художній холст

750,00

650,00

630,00

Фотопапір

 

 

 

Більше 5 кв.м. - ціна договірна
Друк здійснюється на широкоформатному плоттері ROLAND оригінальними чорнилами ROLAND.
Зображення ФОТОГРАФІЧНОЇ ЯКОСТІ з роздільною здатністю до 1440 dpi. 
ГАРАНТІЯ на вигорання 3 РОКИ!!!

 ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА - 90 грн/м.кв.

Види широкоформатного друку

За областю застосування його умовно можна розділити на два види: зовнішній та інтер'єрний.

 • Інтер'єрний друк - друк на холсті, репродукція картин, друк фотографій, проектів, друк картин, друк постерів для фреймлайтів, дипломів, друк афіш, декорацій, фотошпалер, виставкове обладнання, тощо.
 • Зовнішній друк - друк постерів, друк наклейок, бігбордів, друк банерів, друк рекламних конструкцій з підсвічуванням, друк для сіті-лайтів, друк холдерів, тентів для авто, банерних розтяжок, дорожні перетяжки. Зовнішній широкоформатний друк виконується із застосуванням спеціальних матеріалів, які мають підвищену стійкість до впливу навколишнього середовища.

       За типом друку його можна розділити:

 • друк водним чорнилом (принтери друкують завдяки термальним головкам). До недоліків можна віднести: нестійкість до до ультрафіолету та погодних умов, вища вартість кінцевої продукції через високу собівартість матеріалів;
 • Широкоформатний друк сольвентним чорнилом (принтери друкують завдяки чорнилам на основі розчинника - сольвента). Найчастіше використовують для зовнішньої реклами. До переваг можна віднести:
  недорогий друк від одного екземпляра, висока стійкість до стирання та погодних умов. Роздільна здатність такого друку до 360 dpi. Основним недоліком є великий об'єм краплі чорнила на матеріалі, що унеможливлює використання в інтер'єрному оформленні
 • Широкоформатний друк екосольвентним чорнилом (чорнило має меншу краплину, ніж сольвентне). Недоліком є дорожнеча чорнил. Але якість друку дозволяє застосовувати його в інтер'єрній рекламі і внутрішньому оформленні. Роздільна здатність такого друку до 1440 dpi. 

       Отже, широкоформатний друк умовно можна поділити: по області застосування на зовнішній та інтер'єрний, а за типом чорнил на широкоформатний друк воднимсольвентним чи екосольвентним чорнилом.

Види матеріалів для широкоформатного друку

У нас можна замовити друк на наступних матеріалах:

 • Друк банерів (недорогий універсальний міцний вініловий матеріал, армований поліестеровою ниткою пластичний ПВХ,  переважно використовують для виготовлення рекламних матеріалів довільних розмірів, для внутрішнього та зовнішнього використання);
 • Друк на самоклеючій плівці Oracal (глянцева чи матова вінілова, або будь-яка інша пластикова плівка з різним оформленням, що має клейку основу. Найпопулярніший носій для широкоформатного друку);
 • Друк на холсті (зображення друкується на дорогому і якісному тканинному полотні);
 • Друк на фотопапері (якщо Вам потрібно надрукувати якісні фото розмірів, які не можна надрукувати на мініфотолабораторії);
 • Друк на папері.

Чому варто замовити широкоформатний друк у Львові саме у нас?

"Кадр" - постачальник оргтехніки, паперу та витратних матеріалів для друку. Тому ми можемо забезпечити одні з найнижчих цін, а досвід в сфері оперативної поліграфії з 1995 року дозволяє нам надавати широкий спектр якісних послуг. Ми використовуємо сучасне високошвидкісне устаткування від відомих світових виробників Roland, HP, Konica Minolta, Xerox та ін., що дозволяє отримати:

 • низькі ціни;
 • відмінну якість друку (до 1440 dpi);
 • виконання маси додаткових послуг, таких як різання (як ручне, так і плотерна порізка), склейка, пробивка люверсів і так далі;
 • швидке виконання замовлень (ермін виконання замовлення з моменту затвердження оригінал-макету від 1 до 3-х днів, що залежить від обсягу замовлення).

Ви можете скористатися послугами наших дизайнерів для створення макета. Використовуючи багаторічний досвід роботи компанії, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Детальніше про НАШІ ЦІНИ

Питання та відповіді

Які матеріали можуть бути використані для широкоформатного друку?

Широкоформатний друк може бути виконаний на різних матеріалах, таких як вінілова плівка, поліестерова тканина, папір, холст, пластик і багато інших. Вибір матеріалу залежить від конкретного використання друкованого матеріалу, його призначення та умов експлуатації.

Які переваги має широкоформатний друк?

Широкоформатний друк дозволяє створювати великі, виразні та привабливі друковані матеріали з високою роздільною здатністю і яскравими кольорами. Він підходить для використання в рекламних кампаніях, на виставках, в торгових точках та інших місцях, де потрібно залучити увагу клієнтів.

Які можливості має широкоформатний друк?

Широкоформатний друк дозволяє друкувати великогабаритні матеріали різного типу, включаючи банери, плакати, постери, рекламні щити, вивіски та інші. Він також підтримує додаткові можливості, такі як ламінування для захисту друку від пошкоджень та UV-стійкість для забезпечення тривалої яскравості кольорів.


© 1995-2023. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
Ваш кошик