Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi F-3



Код: 93911
Артикул: F-3
    0.00 грн.
    Ціну уточнюйте
    Кількість на складі: 100
    ОПЛАТА:
    • Ціна на товар дійсна при замовленні через інтернет-магазин або за вказаними телефонами
    • Оплата готівкою
    • Безготівковий розрахунок
    • Працюємо з казначейством
    ДОСТАВКА:
    Кур'єром "Нова Пошта"
    Самовивіз з магазину
    Самовивіз з відділення "Нова Пошта"
    Наш кур'єр (Львів та область:
    безкоштовно від 1000грн)
    Інші перевізники: від 65 грн

    Виробник: 
    TENDA

    Тип модему: зовнішній; Режими роботи: маршрутизатор, роутер; Кількість LAN портів (RJ-45): 3 шт.; Тип антени: зовнішня/фіксована; Захист інформації: WPA, AES, TKIP, фільтрація MAC-адрес, Wireless Access Control; Особливості: Бездротова передача даних на швидкості до 300 Мбіт/с, Легке налаштування;

    Характеристики Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi

    Основні
    Тип маршрутизатор
    роутер
    Тип модему зовнішній
    Кількість LAN портів (RJ-45) 3 шт.
    Бездротова мережа
    Стандарт зв'язку IEEE 802.11 b
    g
    n
    Тип антени зовнішня/фіксована
    Кількість антен 3 шт
    Захист інформації WPA
    AES
    TKIP
    фільтрація MAC-адрес
    Wireless Access Control
    Діапазон частот 2.4 ГГц
    Радіус покриття до до 200 м²
    Дротова мережа
    Вхідний інтерфейс ( WAN ) PPPoE
    Статичний IP/Динамічний IP
    PPTP/L2TP + Статичний IP
    PPTP/L2TP + Динамічний IP
    Додатково
    Особливості Бездротова передача даних на швидкості до 300 Мбіт/с
    Легке налаштування
    Фізичні
    Габарити 127.4x90.5x26 мм
    Гарантія
    Гарантія 24 місяця
    Параметри упаковки
    Ширина 70 мм
    Висота 210 мм
    Довжина 300 мм
    Вага 0.60 кг
    Об'єм 0.0044 м3

    Опис Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi

    Досвідчені продавці знають, що недорогі речі простіше продати. Wi-Fi-роутери не виняток. Найбільш затребувані на ринку — саме найдоступніші з них. І що означає їхня невисока ціна? Чи доведеться користувачеві чимось пожертвувати? Або, може, навіть у таких недорогих моделях є все необхідне? Спробуймо розібратися на прикладі молодших моделей популярних роутерів TENDA N301 і F3.

    Їхні апаратні специфікації дуже близькі. За винятком трьох антен у F3 проти двох у N301 і корпуса «від кутюр» у F3. Програмна начинка і функціонал у них ідентичні. Щоб виправдати свою назву, Wi-Fi-роутер зобов’язаний забезпечити стійке з’єднання з провайдером і при цьому не забувати віщати Wi-Fi. Вважають, що на цьому все закінчується. Однак це не зовсім так. Усе ж роутер — це такий маленький комп’ютер зі своєю операційною сис- темою. Що ж отримує користувач, окрім основних функцій?

    01 Можливості обмежувати підключення і доступ в інтернет

    Припустімо, потрібно, щоб якісь пристрої не могли ні за яких обставин з’єднатися з роутером. Пароля від Wi-Fi для цього недостатньо. Адже у роутера є ще провідні порти. Підключитися до них можна взагалі без пароля. Та й пароль від Wi-Fi може бути зламаний. І ось, щоб додатково захиститися від таких обставин, існує фільтрація за MAC-адресами.Кожний пристрій має MAC-адресу, її генерує і вносить у пристрій сам виробник, при підключенні до мережі роутер зчитує його. Щоб активувати режим контролю підключень, на вкладці «Безпека» обирайте пункт «Фільтрація MAC-адреси» (див. Рис. 1).

                                       Рис. 1

                                         Рис. 2


    При цьому можна сформувати як чорний, так і білий список MAC- адрес. Якщо список білий, то підключатися до мережі зможуть тільки ті пристрої, які будуть у цьому списку. Або, якщо навпаки, список чорний, то деякі пристрої, не зможуть підключатися, навіть знаючи пароль від Wi-Fi. Зверніть увагу на можливість блокувати за розкладом. Це корисно для контролю режиму дня дітей. Як тільки включиться блокування, їм нічого не залишиться, як піти спати. Головне — пам’ятайте, що ця функція є додатковою. Не варто обмежуватися фільтрацією і при цьому залишати Wi-Fi відкритим. Без пароля на нього весь трафік буде незашифрованим. І всі дані, разом з особистими і фінансовими, можуть бути легко перехоплені. Обмеження доступу можна організувати не тільки за MAC-адресою, але й за IP-адресою. Найкорисніше обмеження — заборона доступу на певні сайти.

    Тут є можливість формувати тільки чорний список небажаних для відвідування сайтів. При цьому можна організувати цю заборону за розкладом. Не обов’язково вводити адресу сайту повністю. Досить вказати кілька символів з його назви. І всі сайти з такою послідовністю символів у назві буде заблоковано. Батьки лишаться задоволеними.

    02 Контроль пропускної здатності

    Діти нескінченно завантажують фільми і музику? Інтернет-канал заповнений так, що у немає можливості почитати новини? Для цього є функція «Контролю смуги пропускання». Кожному пристрою можна встановити ліміти швидкості як завантаження, так і вивантаження. Заходьте в розділ QoS (Quality of Service), обирайте пункт «Управління пропускною здатністю», вказуйте IP-адреси пристроїв і те, наскільки хочете їм обрізати швидкість (див. Рис. 3).

                                         Рис. 3

    03 Розширені функції управління, або тонке налаштування мережі.

    Коротко опишемо функції для просунутих користувачів.
    Переадресація портів
    Бачили коли-небудь в адресному полі браузера приблизно такий рядок: www.адрес.сайта.com:3456? Зверніть увагу на цифри після двокрапки в кінці. Це номер порту, до якого хоче звернутися користувач. Так ось, ці роутери дозволяють налаштувати переадресацію портів із зовнішньої мережі на якусь конкретну внутрішню IP-адресу або групу адрес. Це потрібно, коли із зовнішньої мережі необхідно звернутися до конкретної робочої станції всередині закритої мережі. У більшості роутерів присутня функція uPnP, яка автоматично все налаштовує. Але якщо раптом все самостійно не запра- цювало, або потрібно її відключити і налаштувати все самостійно, то заходьте на вкладку «Переадресація», щоб налаштувати все вручну (див. Рис. 4).

                                       Рис. 4


    DMZ (Демілітаризована зона) — місце в мережі, де жодні обмеження не будуть діяти. Вкажіть у налаштуваннях IP-адресу такого місця і насолоджуйтеся свободою.
     

    DDNS (Динамічний DNS)
    Якщо провайдер не надав статичної адреси, щоразу під час нової сесії зовнішня IP-адреса може зміню- ватися. Тому, намагаючись організувати віддалений доступ до своєї мережі, потрібно використовувати деяку хитрість або сервіс динамічного DNS. Реєструєтеся на будь-якому сайті такого сервісу і вписуєте отримані облікові дані у свій роутер. Тепер неважливо, яка адреса сьогодні. Роутер підключиться до сервера сервісу DDNS і буде повідомляти поточну адресу. Зверніться до серве- ра за цими обліковими даними, і він автоматично переадресує вже на правильну поточну адресу.

    І на закуску — Статична маршрутизація, тобто маршрути між мережами, прописані у явному вигляді. Шукайте на вкладці «Переадресація» у пункті «Раптом знадобиться».

    Як бачите, не такі вже прості ці недорогі роутери TENDA N301 і F3. Якщо гарно в них розібратися, то можна стати ефективним системним адміністратором своєї домашньої комп’ютерної мережі: значно підвищити її безпеку, оптимізувати пропускну здатність і захистити дітей від небезпечного контенту.

     

    СПЕЦИФІКАЦІЇ: 

    • Модель TENDA F3
    • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
    • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
    • Частотний діапазон  2,4 ГГц
    • Антени 2x5 dBi
    • Порти LAN 3x10/100BaseTX
    • Порти WAN 1x10/100BaseTX

     

    • Модель TENDA N301
    • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
    • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
    • Частотний діапазон  2,4 ГГц
    • Антени 3x5 dBi
    • Порти LAN 3x10/100BaseTX
    • Порти WAN 1x10/100BaseTX
    <\p>
    Тип
    маршрутизатор
    Діапазон частот
    2.4 ГГц
    Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi F-3 - Відгуки і коментарі:
    Поки що немає відгуків для цього товару. Будьте першим, залиште відгук.
    Залишити відгук
    Текст коментаря
    Оцінка для продукту
    Повідомити про відповіді
    Подібні товари
    • Багатофункціональний бездротовий маршрутизатор для дому та невеликого офісу. Три режими роботи (маршрутизатор, точка доступу, повторювач). Дві зовнішні антени з високим коефіцієнтом підсилення забезпечують стабільний сигнал з широкою зоною охоплення. Підтримка швидкості до 300 Мбіт/с. Вбудований сервер VPN.
      Тип:
      маршрутизатор
      849.00 грн.
    • Ігри, потокове відео в 4K/8K, пристрої розумного будинку, а також AR/VR ґаджети постійно змагаються за пропускну здатність, створюючи затримки всередині мережі. Розв'язати цю проблему здатний 802.11ax — високоефективний стандарт Wi-Fi наступного покоління. Тепер ви зможете під'єднати більше пристроїв і одночасно забезпечувати для них максимальну швидкість.
      Тип:
      маршрутизатор
      Кількість ядер процесора:
      4
      9'059.00 грн.
    • TP-Link Deco M3- це Wi-Fi Mesh система, яка здатна працювати у двох діапазонах. Вона призначена для побудови єдиної Wi-Fi мережі на великій площі. Здатна забезпечувати високу швидкість передачі даних. Отримайте відмінне Wi-Fi покриття і швидке, стабільне підключення до мережі Інтернет.
      Тип:
      маршрутизатор
      3'809.00 грн.
    • Тип модему: зовнішній; Режими роботи: WiFi маршрутизатор; Інтерфейс: LAN/WAN, що перемикається ; Тип антени: вбудована/незйомна; Захист інформації: WPA2-PSK, WPA-PSK; Особливості: Гостьова мережу, Підтримка технології Beamforming, WMM (Wi-Fi QoS), Робоча температура, Робоча вологість, Вбудований процесор шифрування, більшення зони покриття, Сертифікація, Температура при хранении, Band Steering, MU-MIMO, Вимоги до смартфону/планшета, пріоритизація даних, Ежемесячные отчеты, Автообновление ПО, Перенаправлення портів, Auto Path Selection, Self-Healing, AP Steering, Чорний список;
      Тип:
      WiFi маршрутизатор
      3'859.00 грн.
    • Перспективний, універсальний і компактний маршрутизатор із портами PoE+ і можливістю контролера. Маршрутизатор 3-в-1, більше, ніж маршрутизатор. 3-в-1 ER7212PC представляє універсальне рішення для домашньої мережі та мережі малого бізнесу. Завдяки одній компактній коробці гігабітний VPN-маршрутизатор ER7212PC пропонує можливість виводу PoE+ і централізованого керування Omada. Немає необхідності вручну налаштовувати різні мережеві пристрої один за іншим, можна виконати уніфіковане розгортання через ER7212PC. Оснащений декількома портами, ER7212PC задовольняє різноманітні вимоги доступу до Інтернету через один пристрій. Функція балансування навантаження кількох WAN розподіляє потоки даних відповідно до пропорції пропускної здатності кожного порту WAN, щоб підвищити рівень використання багатоканального широкосмугового зв’язку.
      10'059.00 грн.
    • Wi-Fi Mesh система Tenda Nova MW6- це дводіапазонна Wi-Fi Mesh система, призначена для побудови єдиної Wi-Fi мережі на площі до 500 кв. м і забезпечує швидкість передачі даних до 1200 Мбіт/с. Куди б ви не пішли, в будь якій точці ваші пристрої будуть автоматично перемикатися між блоками MW6, працюючи на найбільшій швидкості.
      Тип:
      WiFi маршрутизатор/Wi-Fi Mesh система
      6'299.00 грн.
    • Mesh-система ZenWiFi XD5 складається з трьох вузлів, кожен із яких є бездротовим маршрутизатором ASUS класу AX3000 (стандарт Wi-Fi 6). Доступні різні варіанти підключення вузлів один до одного, разом вони забезпечують покриття швидкісною, надійною й захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку.
      Тип:
      маршрутизатор
      12'599.00 грн.
      © 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
      Ваш кошик

      Швидке замовлення

      ×