Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi F-3Код: 93911
Артикул: F-3
  0.00 грн.
  619.00 грн.
  Количество на складе: Неограничено
  ОПЛАТА:
  • Цена товара действительна при заказе через интернет-магазин или по указанным телефонам
  • Оплата наличными
  • Безналичный расчет
  ДОСТАВКА:
  Курьером "Новая Почта"
  Самовывоз из магазина
  Самовывоз из отделения "Новая Почта"
  Наш курьер (Львов и область:
  бесплатно от 1000грн)
  Другие перевозчики:от 45 грн

  Производитель: 
  TENDA

  Тип модема: внешний; Режимы работы: маршрутизатор, роутер; Количество LAN портов (RJ-45): 3 шт.; Тип антенны: внешняя/несъемная; Защита информации: WPA, AES, TKIP, фильтрация MAC-адресов, Wireless Access Control; Особенности: Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с, Простая настройка;

  Характеристики Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi

  Основные
  Тип маршрутизатор
  роутер
  Тип модема внешний
  Количество LAN портов (RJ-45) 3 шт.
  Беспроводная сеть
  Стандарт связи IEEE 802.11 b
  g
  n
  Тип антенны внешняя/несъемная
  Количество антенн 3 шт.
  Защита информации WPA
  AES
  TKIP
  фильтрация MAC-адресов
  Wireless Access Control
  Диапазон частот 2.4 ГГц
  Радиус покрытия до до 200 м²
  Проводная сеть
  Входной интерфейс (WAN) PPPoE
  Статический IP/Динамический IP
  PPTP/L2TP + Статический IP
  PPTP/L2TP + Динамический IP
  Дополнительно
  Особенности Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с
  Простая настройка
  Физические
  Габариты (ШхВхГ) 127.4x90.5x26 мм
  Гарантия
  Гарантия 24 месяца
  Параметри упаковки
  Ширина 70 мм
  Высота 210 мм
  Длина 300 мм
  Вес 0.60 кг
  Объем 0.0044 м3

  Описание Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi

  Досвідчені продавці знають, що недорогі речі простіше продати. Wi-Fi-роутери не виняток. Найбільш затребувані на ринку — саме найдоступніші з них. І що означає їхня невисока ціна? Чи доведеться користувачеві чимось пожертвувати? Або, може, навіть у таких недорогих моделях є все необхідне? Спробуймо розібратися на прикладі молодших моделей популярних роутерів TENDA N301 і F3.

  Їхні апаратні специфікації дуже близькі. За винятком трьох антен у F3 проти двох у N301 і корпуса «від кутюр» у F3. Програмна начинка і функціонал у них ідентичні. Щоб виправдати свою назву, Wi-Fi-роутер зобов’язаний забезпечити стійке з’єднання з провайдером і при цьому не забувати віщати Wi-Fi. Вважають, що на цьому все закінчується. Однак це не зовсім так. Усе ж роутер — це такий маленький комп’ютер зі своєю операційною сис- темою. Що ж отримує користувач, окрім основних функцій?

  01 Можливості обмежувати підключення і доступ в інтернет

  Припустімо, потрібно, щоб якісь пристрої не могли ні за яких обставин з’єднатися з роутером. Пароля від Wi-Fi для цього недостатньо. Адже у роутера є ще провідні порти. Підключитися до них можна взагалі без пароля. Та й пароль від Wi-Fi може бути зламаний. І ось, щоб додатково захиститися від таких обставин, існує фільтрація за MAC-адресами.Кожний пристрій має MAC-адресу, її генерує і вносить у пристрій сам виробник, при підключенні до мережі роутер зчитує його. Щоб активувати режим контролю підключень, на вкладці «Безпека» обирайте пункт «Фільтрація MAC-адреси» (див. Рис. 1).

                                     Рис. 1

                                       Рис. 2


  При цьому можна сформувати як чорний, так і білий список MAC- адрес. Якщо список білий, то підключатися до мережі зможуть тільки ті пристрої, які будуть у цьому списку. Або, якщо навпаки, список чорний, то деякі пристрої, не зможуть підключатися, навіть знаючи пароль від Wi-Fi. Зверніть увагу на можливість блокувати за розкладом. Це корисно для контролю режиму дня дітей. Як тільки включиться блокування, їм нічого не залишиться, як піти спати. Головне — пам’ятайте, що ця функція є додатковою. Не варто обмежуватися фільтрацією і при цьому залишати Wi-Fi відкритим. Без пароля на нього весь трафік буде незашифрованим. І всі дані, разом з особистими і фінансовими, можуть бути легко перехоплені. Обмеження доступу можна організувати не тільки за MAC-адресою, але й за IP-адресою. Найкорисніше обмеження — заборона доступу на певні сайти.

  Тут є можливість формувати тільки чорний список небажаних для відвідування сайтів. При цьому можна організувати цю заборону за розкладом. Не обов’язково вводити адресу сайту повністю. Досить вказати кілька символів з його назви. І всі сайти з такою послідовністю символів у назві буде заблоковано. Батьки лишаться задоволеними.

  02 Контроль пропускної здатності

  Діти нескінченно завантажують фільми і музику? Інтернет-канал заповнений так, що у немає можливості почитати новини? Для цього є функція «Контролю смуги пропускання». Кожному пристрою можна встановити ліміти швидкості як завантаження, так і вивантаження. Заходьте в розділ QoS (Quality of Service), обирайте пункт «Управління пропускною здатністю», вказуйте IP-адреси пристроїв і те, наскільки хочете їм обрізати швидкість (див. Рис. 3).

                                       Рис. 3

  03 Розширені функції управління, або тонке налаштування мережі.

  Коротко опишемо функції для просунутих користувачів.
  Переадресація портів
  Бачили коли-небудь в адресному полі браузера приблизно такий рядок: www.адрес.сайта.com:3456? Зверніть увагу на цифри після двокрапки в кінці. Це номер порту, до якого хоче звернутися користувач. Так ось, ці роутери дозволяють налаштувати переадресацію портів із зовнішньої мережі на якусь конкретну внутрішню IP-адресу або групу адрес. Це потрібно, коли із зовнішньої мережі необхідно звернутися до конкретної робочої станції всередині закритої мережі. У більшості роутерів присутня функція uPnP, яка автоматично все налаштовує. Але якщо раптом все самостійно не запра- цювало, або потрібно її відключити і налаштувати все самостійно, то заходьте на вкладку «Переадресація», щоб налаштувати все вручну (див. Рис. 4).

                                     Рис. 4


  DMZ (Демілітаризована зона) — місце в мережі, де жодні обмеження не будуть діяти. Вкажіть у налаштуваннях IP-адресу такого місця і насолоджуйтеся свободою.
   

  DDNS (Динамічний DNS)
  Якщо провайдер не надав статичної адреси, щоразу під час нової сесії зовнішня IP-адреса може зміню- ватися. Тому, намагаючись організувати віддалений доступ до своєї мережі, потрібно використовувати деяку хитрість або сервіс динамічного DNS. Реєструєтеся на будь-якому сайті такого сервісу і вписуєте отримані облікові дані у свій роутер. Тепер неважливо, яка адреса сьогодні. Роутер підключиться до сервера сервісу DDNS і буде повідомляти поточну адресу. Зверніться до серве- ра за цими обліковими даними, і він автоматично переадресує вже на правильну поточну адресу.

  І на закуску — Статична маршрутизація, тобто маршрути між мережами, прописані у явному вигляді. Шукайте на вкладці «Переадресація» у пункті «Раптом знадобиться».

  Як бачите, не такі вже прості ці недорогі роутери TENDA N301 і F3. Якщо гарно в них розібратися, то можна стати ефективним системним адміністратором своєї домашньої комп’ютерної мережі: значно підвищити її безпеку, оптимізувати пропускну здатність і захистити дітей від небезпечного контенту.

   

  СПЕЦИФІКАЦІЇ: 

  • Модель TENDA F3
  • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
  • Частотний діапазон  2,4 ГГц
  • Антени 2x5 dBi
  • Порти LAN 3x10/100BaseTX
  • Порти WAN 1x10/100BaseTX

   

  • Модель TENDA N301
  • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
  • Частотний діапазон  2,4 ГГц
  • Антени 3x5 dBi
  • Порти LAN 3x10/100BaseTX
  • Порти WAN 1x10/100BaseTX
  <\p>
  Страна производитель: Китай
  Тип
  маршрутизатор
  2.4 ГГц
  Маршрутизатор TENDA F3 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 3x5dBi F-3 - Отзывы и комментарии:
  Пока нет отзывов для этого товара. Будьте первым, оставьте отзыв.
  Оставить отзыв
  Текст комментария
  Оценка для товара
  Уведомить об ответах
  Похожие товары
  • Тип модема: внешний; Режимы работы: WiFi маршрутизатор; Интерфейс: переключаемый LAN/WAN, 10/100BASE-TX, Слот для SIM-карты; Тип антенны: встроенная/несъемная; Особенности: Поддержка функции Port Triggering, Кнопки: Wi-Fi вкл/выкл., WPS, RESET, POWER, WMM (Wi-Fi QoS), Поддержка операционных систем, Dynamic DNS, Статическая IPv6-маршрутизация, Поддержка UPnP IGD, Беспроводной мост WDS, Рабочая температура, Рабочая влажность, Контроль пропускной способности на базе IP, Резервирование DHCP, Сертификация, Температура при хранении, Включение/выключение беспроводного вещания, График перезагрузки, Статистика беспроводного режима для SSID/точки доступа/клиента, Расписание беспроводного режима, IPv4 support, PPTP passthrough;
   Тип:
   WiFi маршрутизатор
   3'759.00 грн.
  • RT-AX58U – это двухдиапазонный беспроводной маршрутизатор с антенной конфигурацией 2х2. Используя широкие каналы связи (180 МГц) и квадратурную модуляцию 1024-QAM, он способен обеспечить общую скорость передачи данных по сети Wi-Fi на уровне около 3000 Мбит/с: 574 Мбит/с в диапазоне 2,4 ГГц и 2402 Мбит/с в диапазоне 5 ГГц.
   Тип:
   маршрутизатор
   _JSHOP_PRODUCT_SPECIFY_PRICE
  • Маршрутизатор ZenWiFi AX Hybrid (XP4) - это игровой маршрутизатор премиум-класса совместим с новым стандартом AX (Wi-Fi 6). Это сетчатый комплект, но он также предлагает технологию Powerline со скоростью 1300 Мбит/с, проходящий через толстые стены. WI-FI 6; он обратно совместим с нижними диапазонами 5G AC и 2.4G.
   Тип:
   маршрутизатор
   4'299.00 грн.
  • ZenWiFi Pro – это новый эталон современной mesh-системы для покрытия сетью Wi-Fi всего дома, сочетающего в себе высокую производительность и стильное исполнение. Работая в экосистеме ASUS стандарта Wi-Fi 6E, эта система выводит на новый уровень возможности сети для производительной работы и цифровых развлечений.
   Тип:
   маршрутизатор
   17'469.00 грн.
  • Беспроводной маршрутизатор Netis WF2419E обеспечит обмен данными со скоростью 300 Мбит/с для ваших компьютеров, смартфонов, беспроводных камер и других устройств с поддержкой WiFi. Две мощные антенны с коэффициентом усиления 5 дБи расширяют зону покрытия беспроводной сети и позволяют Вам свободно подключаться к Интернету в любой точке дома, создавая идеальные условия для быстрой загрузки файлов, сеансов интернет-телефонии и просмотра потокового видео с высоким разрешением.
   Тип:
   WiFi маршрутизатор
   649.00 грн.
  • TP-Link Archer AX55 — элегантный двухдиапазонный роутер, при помощи которого можно легко организовать беспроводную сеть у себя дома или в офисе. Он получил выразительный дизайн, благодаря чему будет отлично выглядеть практически в каком угодно интерьере. TP-Link Archer AX55 поддерживает современный стандарт подключения Wi-Fi 6- 802.11ax и может работать одновременно в двух частотных диапазонах: 2,4 и 5 ГГц.
   Тип:
   маршрутизатор
   3'059.00 грн.
  • TP-Link Deco E4 Mesh – это Wi-Fi Mesh система, которая способна работать в двух диапазонах. Она предназначена для построения единой Wi-Fi сети на большой площади. Способна обеспечивать высокую скорость передачи данных. Получите отличное Wi-Fi покрытие и быстрое, стабильное подключение к сети Интернет.
   Тип:
   маршрутизатор
   3'259.00 грн.
   © 1995-2024. Интернет магазин "КАДР". Все права защищены.
   Ваша корзина

   Быстрый заказ

   ×