Сканер А4 Epson WorkForce DS-310 B11B241401
під замовлення
Код: 60369
Артикул: B11B241401
    Немає в наявності
    ОПЛАТА:
    • Ціна на товар дійсна при замовленні через інтернет-магазин або за вказаними телефонами
    • Оплата готівкою
    • Безготівковий розрахунок з ПДВ
    • Працюємо з казначейством
    ДОСТАВКА:
    Кур'єром "Нова Пошта"
    Самовивіз з магазину
    Самовивіз з відділення "Нова Пошта"
    Наш кур'єр (Львів та область:
    безкоштовно від 1500грн)
    Виробник:
    Epson
    Основні
    Тип пристрою сканер
    Tехнологія сканування протяжний/А4
    Макс. Росподільна здатність 600x600
    Тип матриці CIS
    Денне навантаження 500 ст/день
    Швидкісні параметри
    Ч/б копіювання 25 ст/хв или 50 образов/мин при 300 dpi
    Робота з оригіналами
    Щільність сканируемого матеріалу 230 г/м²
    Інтерфейси
    Інтерфейси USB 3.0
    Особливості
    Автоподача оригіналів 20 ст
    Додаткові
    Живлення від USB
    Фізичні
    Габарити 288 х 51 х 89 мм
    Вага 1.1 кг
    Гарантія
    Гарантія12 місяців
    Параметри упаковки
    Ширина140 мм
    Висота90 мм
    Довжина380 мм
    Вага1.75 кг
    Тип пристрою сканер
    Тип матриці CIS
    Денне навантаження 500 ст/день
    Автоподача оригіналів 20 ст
    Габарити 288 х 51 х 89 мм