БФП A3 кольор. Konica Minolta bizhub C257i C257SET03 ACVD021



Код: 85226
Артикул: ACVD021
  При придбанні товару отримайте знижку на
  встановлення
  налаштування
  заправку картриджа
  Акційна ціна
  Умови купівлі


  139'870.00 грн.
  91'836.00 грн.
  Кількість на складі: Необмежено
  ОПЛАТА:
  • Ціна на товар дійсна при замовленні через інтернет-магазин або за вказаними телефонами
  • Оплата готівкою
  • Безготівковий розрахунок
  ДОСТАВКА:
  Кур'єром "Нова Пошта"
  Самовивіз з магазину
  Самовивіз з відділення "Нова Пошта"
  Наш кур'єр (Львів та область:
  безкоштовно від 1000грн)
  Інші перевізники: від 45 грн

  Виробник: 
  KONICA MINOLTA

  Цифрова повнокольорова система. Формат від А6 до A3. Швидкість копіювання/друку до 25 стор./хв. Підтримка PCL 6 (XL3.0); PCL 5c; PostScript 3 (CPSI 3016); XPS. Станд. місткість паперу 1000 арк. та 100 арк. ручної подачі паперу. Максимальна місткість паперу 3600 арк. Щільність носіїв для друку 60–256 г/м². Мережеве сканування та друк, Gigabit Ethernet. Пам'ять 6GB, SSD 250GB. Процесор ARM Cortex A72 Quad Core 1.6 GHz. Термін служби до 600 тис. стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 125т відб. Середнє навант./міс. до 10т відб. Термін служби блоку сканеру до 150т.

  В акційній комплектації Konica Minolta bizhub C257i:

  • OC-513 Кришка оригіналів;
  • KP-101 Апаратна клавіатура на 10 клавіш;
  • комплект тонерів;
  • комплект необхідних шнурів.

  БФП bizhub C257i прямий спадкоємець Bizhub С227, але вже володіє всіма можливостями лінійки i-Series і при цьому, забезпечує високу продуктивність при невеликих витратах.

  Bizhub C257i забезпечує особливу зручність і простоту при друку з мобільних пристроїв.

  Там, де немає необхідності у друку на папері SRA3, а максимальної щільності паперу достатньо 256 г/м2, bizhub C257i - відмінний вибір!

  Разом з тим, якщо закупівля планується для друку маркетингових матеріалів та інших робіт, до яких пред'являються підвищені вимоги до якості повнокольорових зображень, краще розглянути питання про придбання повнокольорового БФП з лінійки Konica Minolta bizhub C250i/C300i/C360i/strong>, якість друку яких перевищує вимоги до офісної техніки.

  Bizhub C257i володіє 6 ГБ оперативної пам'яті – це втричі більше, ніж у «попередника». Системна пам'ять представлена не жорстким диском, а SDD об'ємом 256 ГБ, що забезпечує більш високу швидкість читання і запису, а також зростання продуктивності і зниження енергоспоживання. Крім цього, зменшується і ризик втрати даних.
  Модель bizhub C257i може бути оснащена поліпшеним автоподатчиком документів і новим фінішером з можливістю створення буклетів до 80 сторінок і функцією ручного степлірованія. Швидкість сканування збільшилася до 55 сторінок в хвилину в односторонньому режимі, а ємність до 130 аркушів.

  В базі – дуплекс, мережевий гігабітний інтерфейс, 7-дюймова сенсорна кольорова панель управління  з підтримкою мультитач, інтегрованим веб-броузером і міткою NFC, сервіс Konica Minolta MarketPlace. Стандартна завантаження паперу до 1.100 аркушів: дві від'єднувані касети на 500 аркушів кожна, (верхня для форматів А5-А4, Нижня - для А5-А3) і лоток прямого введення на 100 аркушів (А6-А3, нестандартні формати). Можливості підключення факсу, авторизації за допомогою безконтактних карт, інтегрування в системи безпечного документообігу, & nbsp;антивірус Bitdefender.

  • Швидкість друку A4/A3 (колір і ЧБ): 25/12 стор/хв.
  • Середнє навантаження: 10 000 відбитків А4 в місяць.
  • Максимальне навантаження: 125 000 відбитків А4 на місяць.
  • Робота з папером до 256 г/м2.
  • Готовність до друку з мобільних пристроїв (Підтримка Bluetooth - опція)
  • Антивірус Bitdefender (опція)

  увага! Введення в експлуатацію (запуск) апарату вимагає спеціальних знань і повинен здійснюватися сертифікованим сервіс-інженером.
  Запуск апарату неуповноваженою особою може привести до його пошкодження і тягне за собою зняття гарантії виробника.

  Konica Minolta bizhub C257i
  Konica Minolta bizhub C257i — це повнокольоровий багатофункціональний пристрій формату A3, розрахований на друк і копіювання невеликих обсягів кольорових і монохромних документів, а також сканування документів в кольорі і ч/б. Підтримка хмарного і мобільного друку, ефективна робота з документами і нові можливості персоналізації забезпечать комфортну роботу і спростять процеси документообігу.
  особливості Konica Minolta bizhub C257i
  • Швидкість друку 25 стор/хв в кольорі і ч/б
  • Формати паперу: A6-SRA3, користувальницькі формати і друк банерів до 1,2 м
  • Панель управління з діагоналлю 7 дюймів з підтримкою мультитач і новим інтерфейсом для інтуїтивного керування і простоти використання
  • Зниження впливу на навколишнє середовище завдяки сучасним технологіям, забезпечує низьке енергоспоживання, економить як енергію, так і гроші
  • найвищий рівень захисту даних завдяки різним функціям безпеки, включаючи антивірус Bitdefender скорочує ризик втрати даних і зберігає конфіденційність важливої інформації

  Зручність роботи
  Konica Minolta bizhub C257i оснащено 7" сенсорною панеллю управління з підтримкою мультитач, що робить поводження з БФП легким і зручним. Новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс нагадує інтерфейс сучасних планшетів. Інтерфейс настільки простий, немає необхідності в навчанні-з перших хвилин користувач зможе скористатися всіма функціями МФУ і зробити те, що потрібно. Підтримка прямого друку таких популярних форматів, як PDF, XPS, docx, xlsx і pptx, дає можливість приступити до роботи без установки драйвера і навіть без комп'ютера.
  продуктивність
  БФП володіє чотирьохядерним процесором з частотою 1,6 ГГц і 6 ГБ оперативної пам'яті, а також SDD диском ємністю 256 ГБ. Швидкість виходу першої копії становить 6,8 секунд в ч/б і 8,4 секунди в кольорі. Швидкість копіювання і друку становить 25 стор/хв, в тому числі в дуплексі (A4 формат).
  Друк
  • Універсальний драйвер принтера: єдиний драйвер, що відрізняється простотою установки, управління і підтримки
  • MyTab: Персоналізація драйвера друку
  • Прямий друк файлів PDF, XPS, DOCx, XLSx, PPTx, JPEG, TIFF, PS і PCL
  • "Розумна" черга друку: завдання не заблокує чергу друку через відсутність паперу необхідного формату — очікувані завдання будуть пропущені вперед
  • Можливість друку безпосередньо з мобільних пристроїв
  Копіювання
  • Мінімалістичний, сучасний, простий і зручний інтерфейс користувача
  • Швидкий доступ до налаштувань: найбільш часто використовувані настройки видно з першого погляду — вибирайте їх одним натисканням або використовуйте розкривні і спливаючі меню
  • автоматичне видалення порожніх сторінок при одноразовому копіюванні змішаних оригіналів (односторонніх і двосторонніх)
  • Ефективне сканування
   Пристрій опціонально оснащується реверсивним дуплексним автоподатчиком документів, швидкість сканування становить 55 зображень в хвилину в кольорі і ч/б. документи можуть бути збережені в форматах JPEG, TIFF, PDF, compact PDF, PPTX, XPS і Compact XPS. Додатково доступно сканування із збереженням у форматах Searchable PDF і Searchable PPTX, DOCX, XLSX, а також PDF/A.
   Опції сканування
   Scan-to-Me/Home: пряме сканування на власний адреса e-mail (Me) або папку (Home) при роботі з Active Directory
   попередній Перегляд результатів сканування на екрані МФУ в режимі реального часу перед відправкою
   Опис сканування: дата/час, кількість сторінок і довільний текст для цілей архівування документів
   Програми сканування: попередня настройка звичайних завдань на сканування — розміщення оригіналу, ім'я результуючого файлу і місце призначення
   Сканування на URL: зниження навантаження на мережу компанії за допомогою відправки одержувачу URL-адреси замість великого файлу
   Автоматичне видалення порожніх сторінок при одноразовому скануванні змішаних оригіналів (односторонніх і двосторонніх)

  Функціонал Konica Minolta bizhub C257i
  Широкий вибір матеріалів для друку
  Konica Minolta bizhub C257i підтримує друк на носіях форматів A6–A3 щільністю до 256 г/кв. м з усіх касет і при автоматичному двосторонньому друку, а також друк банерів на папері довжиною до 1,2 метра.
  Факс
  • IP-Факс: відправка факс-повідомлень по мережі між БФП Konica Minolta, підтримується передача в кольорі і ч/б
  • ПК-факс: пряма передача факсів з комп'ютера
  • Пересилання вхідних факсів на електронну пошту або збереження в мережевій папці
  • Загальна адресна книга: внутрішня адресна книга БФП може бути доступна в факсовому клієнті ПК
  • Можливість вибору носіїв, лотка подачі і вихідного лотка для зручної візуальної ідентифікації факсів
  • Післядрукарська обробка
  • Доступні різноманітні опції післядрукарської обробки, зокрема, зшивання скріпкою, перфорація, фальцювання під конверт до 3 аркушів і формування брошур до 20 аркушів (80 сторінок) для підвищення продуктивності роботи в офісі і створення документів професійного рівня.

  Користувальницькі ящики
  • Персональні ящики: зберігання завдань друку, копіювання, сканування і факсу з метою повторної відправки і друку для найбільш часто використовуваних документів (брошури, форми, прайс-листи та ін.)
  • Персональні, групові та загальні ящики: розподіл доступу користувачів до різних скриньок
  • Розподіл документів: копіювання документів з одного персонального ящика в інший
  • Онлайн-доступ: доступ до персональних ящиків може бути організований через веб-браузер або додаток
  • Автоматичне видалення: можливість установки періоду, після закінчення якого файли в персональних ящиках будуть автоматично видалятися

  Безпека
  Функції безпеки БФП відповідають найвищим стандартам. Апарат підтримує фільтрацію IP і блокування портів. Додатковий сервіс bizhub SECURE включає в себе настройку широких параметрів безпеки БФП відповідно до вимог користувача.
  Повний набір функцій безпеки забезпечують сервіси bizhub SECURE, а антивірус Bitdefender захищає організацію від шкідливого ПЗ. Інтегрований в прошивку Konica Minolta bizhub C257i модуль антивіруса Bitdefender при активації (опціонально) здійснює сканування в реальному часі всіх документів і файлів проходять через БФП: завдання на друк, дані сканування, Дані факсу, файли зберігаються на SDD пристрою і на підключених до нього мережевих папках.
  Вбудований антивірус: антивірус Bitdefender захищає від вірусів, що поширюються всередині організації і проникають ззовні
  Видалення тимчасових даних: дані завдань друку, копіювання, сканування і факсу автоматично видаляються після успішного виконання завдання
  Сервіси BIZHUB SECURE: активуйте відповідні потребам організації функції безпеки на БФП, щоб захистити корпоративні дані
  Шифрування даних, що зберігаються на жорсткому диску і захист паролем доступу до жорсткого диска
  Права доступу можуть бути призначені і розмежовані на рівні користувачів (до 1000 акаунтів на БФП)
  Аутентифікація: доступ користувачів по паролю, імені користувача + паролю, ID-карті або біометричної інформації (капілярний малюнок пальця)
  Bizhub SECURE
  Сервіси bizhub SECURE забезпечують комплексний захист, відповідну конкретної компанії.
  • bizhub SECURE захищає дані в пам'яті МФУ
  • bizhub SECURE захищає пристрої від шкідливих атак за допомогою шифрування
  • bizhub SECURE Platinum захищає мережеві налаштування апарату
  • Bizhub SECURE Platinum захищає БФП від несанкціонованого доступу
  • BitDefender забезпечує антивірусний захист
  • Додаток bizhub secure Notifier гарантує установку необхідних налаштувань і відстежує їх зміну
  • Опціональний антивірус Bitdefender
  • Додатковий антивірус Bitdefender сканує передані і отримані файли сканування (особливо з OCR), дані на друк (уразливості postscript), факси, загальні файли (при використанні БФП в якості загального порталу), завантажені дані, інтерфейс адміністрування, інструменти Діагностики та інші підключення по мережі (SMTP, FTP і т.д.), локальні підключення (USB, NAS), хмарні сховища (Google Drive, OneDrive).

  Особливості Bitdefender
  • Журнал ризиків: містить детальну інформацію про коди помилок, часу
  • Виявлення та відомості про ризики;
  • Журнал сканування: містить час початку і закінчення сканування, а також результати сканування;
  • Оновлення модуля антивіруса відбувається разом з прошивкою БФП;
  • Автоматична перевірка на оновлення сигнатур кожні 4 години через Інтернет.
  • У разі виявлення небезпечного об'єкта БФП повідомить, що виявлений вірус, і заблокує завдання. Повідомлення буде відображатися до тих пір, поки адміністратор не перевірить "Журнал ризиків".
  • IT послуги Konica Minolta

  прямий доступ зі стартового екрану панелі управління БФП до магазину додатків MarketPlace від Konica Minolta надає можливість користування хмарними сервісами, коннекторами і багатьма іншими рішеннями.
  Додатки від Konica Minolta
  Додатки з магазину MarketPlace Konica Minolta дають користувачам можливість індивідуальної настройки МФУ, як в смартфоні. Доступні програми допомагають скоротити часові витрати на робочі процеси, звільняючи час на вирішення ключових питань бізнесу.
  Вивчіть додатки в магазині MarketPlace, підберіть їх під свої потреби. Завантажте програми, при цьому кількість пристроїв не має значення.
  Оновлення додатків довантажуються на пристрої без додаткових витрат на обслуговування. Додатки працюють безпосередньо на пристроях, тому не потрібно інвестувати в додаткову інфраструктуру.
  Екологічність
  Зниження впливу на навколишнє середовище і скорочення витрат завдяки інтеграції сучасних технологій від Konica Minolta, що забезпечують більш низьке енергоспоживання.
  Зелені технології
  • Динамічний Еко-таймер автоматично аналізує години роботи і перерви для оптимізації графіка догляду в сплячий режим
  • Еко-сканування: сканування документів здійснюється без прогріву основного друкованого модуля системи
  • Еко-друк: при друку з режиму сну, екран панелі управління не буде підсвічений
  • Таймер: настройка переходу в режим сну в залежності від дня тижня і часу
  • Еко-лічильники аналізують Еко-показники, зокрема, дані по енергоспоживанню
  Основні характеристики
  швидкість копіювання/друкуЧ/б режим:       25 стор/хв А4; 12 стор/хв А3
  кольоровий режим: 25 стор/хв А4; 12 стор/хв А3
  максимальні щомісячні навантаження125 000 стор/міс
  час прогрівуменше 20 сек.
  Формат і щільність паперуЛоток 1: B5-А4l (60 — 256 гр/м2), 500 аркушів
  Лоток 2: B5-A3 (52-256 гр/м2), 500 аркушів
  Лоток ручної подачі: А6-А3, призначені для користувача формати, (60 — 256 гр/м2), 100 аркушів
  ємність паперуСтандартно:  2 х 500 аркушів (касети), 150 аркушів (байпас);
  Максимально: 3650 аркушів
  Автоматичний дуплексА5-А3 (60 — 256 гр/м2)
  розміри і вага (Ш х г х В)571 х 661 х 785 мм; ~70 кг.
  Копіювати
  Час виходу першої копіїЧ/Б режим:       менше 6,8 сек
  Кольоровий режим: менше 8,4 сек.
  коефіцієнт масштабування25 — 400% з & nbsp;кроком 0,1%
  Режим копіюванняАвто, Ручний (9 режимів)
  множинне копіювання 1 & nbsp;— 9999
  Роздільна здатність при копіюванні600 х 600 dpi
  Кромкипровідна кромка 4,2 мм; задня кромка і сторони: 3 мм
  друк
  Роздільна здатність при друку1 800 х 600 dpi
  мови опису сторінокPCL6, postscript3, XPS
  інтерфейсиUSB 2.0; Ethernet 10/100/1000 ваѕетх; USB-Host
  Підтримувані ОСWindows; MacOS; Linux
  сканування
  швидкість сканування55 ориг/хв при 300dpi
  Роздільна здатність сканування600 dpi
  кольорове скануваннятак
  режими сканування
  scan-to-email (scan-to-me), scan-to-smb (scan-to-Home), scan-to-FTP, scan-to-box, scan-to-USB, scan-to-WebDAV, scan-to-dpws, мережеве Twain
  Факс (опція)
  Тип наборуТоновий
  Швидкість модему33,6 Кбит/сек
  Методи кодуванняMH, MR, MMR, JBIG
  Адресна книга2100 записів
  Формат
  A3
  Мережевий інтерфейс
  Ethernet
  Друк
  кольоровий
  ADF (Автоподавач оригіналів)
  так
  Дуплекс (двосторонній друк)
  ні
  БФП A3 кольор. Konica Minolta bizhub C257i C257SET03 ACVD021 - Відгуки і коментарі:
  Поки що немає відгуків для цього товару. Будьте першим, залиште відгук.
  Залишити відгук
  Текст коментаря
  Оцінка для продукту
  Повідомити про відповіді
  Подібні товари
  • bizhub C450i. Цифрова повнокольорова система. Формат від А6 до A3/SRA3/banner. Швидкість копіювання та друку до 45 стор./хв. колір та монохром. Новий дуплексний автоподавач оригіналів сканування (Dual Scan DF) місткістю до 300 арк., швидкістю сканування до 280 стор./хв. Контроллер Emperon PCL6c/PostScript 3, PDF 1.7, XPS. Підтримка носіїв для друку щільністю 52-300 г/м². Gigabit Ethernet. В комплекті: 4 фотоциліндри, 4 девелопера, 2 універс. касети на 500 арк.(52-256 г/м²), дуплексний друк (52-256 г/м²), ручний боковий лоток 150 арк., дуплексний автоподавач документів на 300 арк., пам'ять 8GB станд., SSD 256GB станд. та 1 TB SSD опційно. Термін служби до 2,4М стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 200т відб. Середнє навант./міс. до 40т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Wi-Fi
   Друк:
   кольоровий
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   так
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   322'301.00 грн.
  • bizhub C550i. Цифрова повнокольорова система. Формат від А6 до A3/SRA3/banner. Швидкість копіювання та друку до 55 стор./хв. колір та монохром. Новий дуплексний автоподавач оригіналів сканування (Dual Scan DF) місткістю до 300 арк., швидкістю сканування до 280 стор./хв. Контроллер Emperon PCL6c/PostScript 3, PDF 1.7, XPS. Підтримка носіїв для друку щільністю 52-300 г/м². Gigabit Ethernet. В комплекті: 4 фотоциліндри, 4 девелопера, 2 універс. касети на 500 арк.(52-256 г/м²), дуплексний друк (52-256 г/м²), ручний боковий лоток 150 арк., дуплексний автоподавач документів на 300 арк., пам'ять 8GB станд., SSD 256GB станд. та 1 TB SSD опційно. Термін служби до 3,0 М стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 200т відб. Середнє навант./міс. до 50т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Wi-Fi
   Друк:
   кольоровий
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   так
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   384'777.00 грн.
  • Акційна ціна
   bizhub 225i Монохромний багатофункціональний пристрій формату А3. Копір/принтер/сканер/(факс опц.) Швидкість друку/копіюв. до 22 копій/хв А4, розд. здатн. 600x600 dpi, масштаб 25-400%, копіювання 256 напівтонів, RAM 256 Мб, 10/100-Base-T Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n (optional), GDI-друк станд. (PCL друк опц.), кольорове TWAIN-сканування, опц. - автоподавач оригіналів сканування реверсивний двосторонній. Запас паперу - станд. 350 арк. (макс. до 1350 арк.) Стандартно - боковий лоток ручного подавання (100 арк.), універсальна касета A5-A3 (250 арк.), фотоциліндр, девелопер. Термін служби до 300т стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 15т відб. Середнє навант./міс. до 5т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Wi-Fi
   Друк:
   ч/б
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   так
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   Демозал:
   Так
   65'400.00 грн.
   51'501.00 грн.
  • Акційна ціна
   bizhub 225i Монохромний багатофункціональний пристрій формату А3. Копір/принтер/сканер/(факс опц.) Швидкість друку/копіюв. до 22 копій/хв А4, розд. здатн. 600x600 dpi, масштаб 25-400%, копіювання 256 напівтонів, RAM 256 Мб, 10/100-Base-T Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n (optional), GDI-друк станд. (PCL друк опц.), кольорове TWAIN-сканування, опц. - автоподавач оригіналів сканування реверсивний двосторонній. Запас паперу - станд. 350 арк. (макс. до 1350 арк.) Стандартно - боковий лоток ручного подавання (100 арк.), універсальна касета A5-A3 (250 арк.), фотоциліндр, девелопер. Термін служби до 300т стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 15т відб. Середнє навант./міс. до 5т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Wi-Fi
   Друк:
   ч/б
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   так
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   Демозал:
   Так
   43'800.00 грн.
   36'850.00 грн.
  • Цифрова монохромна система формату А3, швидкість до 28 стор./хв (А4). Стандартно: Контролер друку Emperon з PCL 6, (PCL 5 + XL 3.0). PostScript 3, PDF 1.7, XPS и OOXML. Web-браузер. Вхідна місткість паперу: 2х500 арк., 100 арк. лоток ручного подавання. Формат від A6 до A3. Щільність паперу 60-220 г/м2. 2GB пам’ять, модуль автоматичного двостороннього друку, 250 GB HDD, Gigabit Ethernet, фотоциліндр та девелопер, місткість для відпрацьованого тонеру. Термін служби до 800т стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 28т відб. Середнє навант./міс. до 13т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Ethernet
   Друк:
   ч/б
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   ні
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   112'303.00 грн.
  • bizhub 367. Цифрова монохромна система формату А3, швидкість до 36 стор./хв (А4). Стандартно: Контролер друку Emperon з PCL 6, (PCL 5 + XL 3.0). PostScript 3, PDF 1.7, XPS и OOXML. Web-браузер. Вхідна місткість паперу: 2х500 арк., 100 арк. лоток ручного подавання. Формат від A6 до A3. Щільність паперу 60-220 г/м2. 2GB пам’ять, модуль автоматичного двостороннього друку, 250 GB HDD, Gigabit Ethernet, фотоциліндр та девелопер, місткість для відпрацьованого тонеру. Термін служби до 1,2М стор. (до 5 років). Макс. навант./міс до 48т відб. Середнє навант./міс. до 20т відб.
   Формат:
   A3
   Мережевий інтерфейс:
   Ethernet
   Друк:
   ч/б
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   ні
   Дуплекс (двосторонній друк):
   так
   150'333.00 грн.
  • Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв. Надійні та універсальні пристрої з численними функціями, що ідеально підходять для груп з інтенсивним робочим навантаженням.
   Формат:
   A4
   Мережевий інтерфейс:
   Wi-Fi
   Друк:
   ч/б
   Колір:
   білий
   ADF (Автоподавач оригіналів):
   ні
   Дуплекс (двосторонній друк):
   ні
   36'186.00 грн.
   © 1995-2024. Інтернет магазин "КАДР". Всі права захищено.
   Ваш кошик

   Швидке замовлення

   ×