Документ-сканер А4 Canon DR-M260 2405C003
Код: 66005
Артикул: 2405C003
    Немає в наявності
    ОПЛАТА:
    • Ціна на товар дійсна при замовленні через інтернет-магазин або за вказаними телефонами
    • Оплата готівкою
    • Безготівковий розрахунок з ПДВ
    • Працюємо з казначейством
    ДОСТАВКА:
    Кур'єром "Нова Пошта"
    Самовивіз з магазину
    Самовивіз з відділення "Нова Пошта"
    Наш кур'єр (Львів та область:
    безкоштовно від 1500грн)
    Виробник:
    Canon
    Характеристики Документ-сканер А4 Canon DR-M260
    Основні
    Тип пристрою документ-сканер
    Tехнологія сканування протяжний
    Тип сканування TWAIN
    ISIS
    Макс. Росподільна здатність 600x600
    Тип матриці CMOS
    Глибина кольору ( внутр. ) 24 біт
    Швидкісні параметри
    Ч/б копіювання 60 ст/хв
    Кольорове сканування 60 ст/хв
    Робота з оригіналами
    Формат А4
    Інтерфейси
    Інтерфейси USB 3.0
    Особливості
    Автоподача оригіналів 80 ст
    Додаткові
    Споживана потужність 36 Вт
    Фізичні
    Габарити 330x240x390 мм
    Вага 3.6 кг
    Гарантія
    Гарантія 12 місяців
    Параметри упаковки
    Ширина 240 мм
    Висота 330 мм
    Довжина 370 мм