Різаки роликові
Роликові різаки для паперу
Різак для паперу є необхідним пристроєм для будь-якої друкарні, копіювального чи фотоцентру та майже усіх офісів. Основне їхнє завдання - підрізка паперу, плівок, візиток, бейджів тощо до потрібного формату. На сьогодні вибір різаків є досить широким і обрати потрібну модель досить складно. Різак для паперу буває роликовий, сабельний та гільйотинний. Основними їхніми характеристиками є
- Довжина відрізу матеріалів (в основному 23 -13 мм);
- Максимальна товщина відрізуваної стопи (від ,5 мм до 8 мм);
- Основний матеріал, який буде розрізуватись (пластик, тканина, папір, плівка тощо);
- Потрібна точність різу.
За способом використання різаки поділяються на механічні (ручний режим) та електричні.
У даному розділі ви зможете знайти та купити роликовий різак. В основному, він складається з основи прямокутної форми (типу стола) та ріжучої головки, яка переміщуючись по направляючій штанзі вздовж довшої сторони основи. Ріжуча частина являє собою гострий самозаточуючий металевий ніж дискової форми, на який зверху накладений пластиковий корпус для захисту рук. Переміщуючи головку вздовж основи, матеріал, який потрібно порізати потрапляє між ножем та нижнім контрножем. Таким чином відбувається розрізання. Контрніж - товста пластина з міцного металу з ребром, яка закріплена збоку столу, де рухається ніж. У дешевших моделях для офісу, контрножа немає, а замість нього - край основи різака.
Переваги та недоліки роликових різаків
До їхніх переваг можна віднести низьку вартість (для їх виготовленнія використовують незначну кількість недешевої сталі для ножів, основні вузли є простими у виготовленні, конструкція дозволяє виготовляти недорогі різаки для паперу досить великого формату), можливість зробити надріз шириною менше одного міліметра, що значно підвищує точністю роботи), точний контроль лінію розрізу та можливість форматування великих матеріалів великих розмірів (до 13 см).
До недоліків віднесемо відносно невелике число листів, що можна розрізати за один прохід ножа (товщина стопи).
До особливостей можна віднести можливість використання невеликих стопок для високої точності різання (близько 15 листів); ножі не потрібно заточувати, оскільки вони самозагострювальні, але через деякий час їх всеодно потрібно буде поміняти; ціна визначається якістю сталі, з якої виготовлена ріжуча головка.
Якщо ви вагаєтесь на якому пристрої зупинитись, зателефонуйте за вказаними телефонами і наші консультанти порадять як не помилитись з вибором.