Олівці
Популярні товари з категорії Олівці
Олівці
Великий асортимент графітних та механічних олівців.
Олівець - інструмент, який використовується для письма, креслення, малювання та виготовляється з матеріалу під назвою – графіт або глина, а також сухих фарб різного кольору. Олівці прийнято поділяти на прості та кольорові.
Щодо простих олівців, то вони мають графітовий грифель і пишуть різними відтінками починаючи від світло сірого та закінчуючи чорним кольором. Відтінки простих олівців залежать від твердості графіту, який в них знаходиться.
Усі прoсті oлівці розрізняють за твердістю грифеля, яка вказана як правилo зверху на oлівці і пoзначається буквами М (абo В) - мякий, Т (абo Н) - твердий. Стандартний твердo м‘який oлівець позначається буквoю F, крім таких спoлучень як ТМ та НВ. В Україні використовується європейська шкала твердості – буквенна, у США наприклад використовується числова шкала.
Варто зазначити, що новий одноразовий олівець з грифелем в дерев’яній оправі перед першим використанням необхідно заточити (якщо вони початково не підточені). Оправа виготовлена із мякого або твердого дерева та має вигляд та форму циліндра діаметром до семи міліметрів. Окрім одноразових існують ще і багаторазові прості олівці зі змінними грифелями. У таких олівців оправа постійна, лише змінюються стержні. Олівець тоненький, компактний та легкий у користуванні, він завжди готовий до роботи. Без зайвих зусиль витирається гумкою, завдяки ньому діти вимальовують свої перші карлючки, а видатні митці створюють свої шедеври.
Як виготовляються олівці
Виготовлення олівців носить складний та багатогранний характер, який складається з багатьох відповідних процесів. Спочатку змішують глину з водою та з подрібненим графітом. Потім цю суміш пропускають через металеву трубку, надзвичайно вузьку в своєму діаметрі, далі з неї отримують тонкі та довгі соломини. Наступний етап це - сушіння, соломини висушують та розрізають на окремі довгі грифелі і занурюють у віск або гаряче масло.
Завершальним етапом процесу виготовлення олівців є виготовлення рейок, товщина яких має товщину в половину олівця, здійснюється обробка таких рейок шляхом вирізання жолобків всередині них. У один із жолобків розміщуюють грифель, слідом за цим дві половинки приклеюють одна до одної та затискають. Після висихання клею, отриману заготовку розрізають на окремі олівці, форма та твердість грифеля яких передбачається та затверджується виробником. Сьогодні майже до всіх олівців прикріплюють стиральну гумку.
Де купити олівець
У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент графітних простих та механічних олівців відомих виробників. Якщо у Вас виникли якісь запитання, зателефонуйте за вказаними телефонами і отримайте усю необхідну інформацію від наших консультантів.