Комп'ютери AMD
Персональні комп’ютери
Попри величезний попит на смартфони, персональні комп’ютери не втрачають своєї популярності. ПК знадобиться для роботи, а ще на ньому зручніше переглядати фільми, грати в комп’ютерні ігри, навчатися онлайн тощо. Щоб вибрати комп’ютер, який успішно впорається з поставленими завданнями, потрібно розбиратися в його характеристиках. Розказуємо, на що слід звернути увагу.
Основні типи персональних комп’ютерів
Стаціонарні комп’ютери можна розділити на три основні типи:
- домашні — використовуються для роботи і для розваг, наприклад, для прослуховування музики, перегляду фільмів, спілкування в соціальних мережах;
- офісні — призначені для роботи з текстовими та числовими даними;
- ігрові — використовують для комп’ютерних ігор.
Також окремо можна виділити неттопи. Неттоп — це міні-ПК, який може замінити великий системний блок під робочим столом. Цей компактний пристрій не можна назвати повноцінним комп’ютером, але він наділений достатньою обчислювальною потужністю, щоб виконувати безліч повсякденних завдань.
Неттоп можна встановити на задній панелі монітора або плазмового телевізора, щоб зручно переглядати улюблені передачі та фільми через інтернет. Для повноцінної роботи за неттопом достатньо купити монітор, клавіатуру та мишку.
В інтернет-магазині «Кадр» ви можете купити персональний комп’ютер або неттоп таких брендів, як ASUS, DELL, Hewlett-Packard, 2E.
Як вибрати персональний комп’ютер
Вибрати стаціонарний комп’ютер для роботи, навчання або розваг може кожен, якщо знати на які параметри орієнтуватися. Для зручності вибору на цій сторінці доступні фільтри, за допомогою яких легше знайти підхожі моделі ПК.
Отже, на які критерії вибору персонального комп’ютера звернути увагу:
- виробник і серія процесора — вибирати процесор потрібно залежно від призначення ПК. Чим вищі вимоги до потужності пристрою, тим відповідно вищі вимоги до процесора. З сучасними процесорами, як-от AMD ryzen 5, ryzen 7 чи Intel Core i5, Core i7 можна продуктивно працювати за комп’ютером;
- тип і серія відеокарти — якщо ви шукаєте системний блок для офісу, вам не потрібна дискретна відеокарта. Інтегрованої в процесор у цьому випадку буде цілком достатньо. Якщо плануєте вирішувати серйозні завдання, вибирайте кращу відеокарту;
- оперативна пам’ять — для роботи в офісі достатньо купити стаціонарний комп’ютер з оперативною пам’яттю до 4 Гб. Для мультимедіа оптимальним варіантом стане показник до 8 Гб, для ігор — 16–32 Гб;
- тип накопичувача — сучасні комп’ютери часто оснащені не лише HDD, а ще й SSD-диском, що впливає на швидкість роботи ПК. Це особливо важливо для ігрових системних блоків, щоб швидше запускалися ігри;
- місткість SSD-накопичувача — для офісних ПК вистачає об’єму в 128–512 Гб, мультимедійний комп’ютер повинен мати SSD-диск об’ємом 1 Тб, ігровий — 1–2 Тб.
Також при виборі персонального комп’ютера можна звернути увагу на попередньо встановлену операційну систему. Це може бути Linux, Windows 10 Home, Windows 10 Pro, FreeDOS.
Якщо вам складно визначитися, який саме ПК вам підійде, зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину, зателефонувавши за вказаними номерами або натиснувши кнопку «Передзвонити вам?».