Блокноти COOLFORSCHOOL 48 аркушів
Світ технологій зробив величезний крок вперед, тепер практично у кожного є ноутбук, планшет чи смартфон, проте жоден з цих пристроїв не здатен замінити звичайні блокноти, адже це дуже зручно та й набагато приємніше писати ручкою по «живому» папері. Електронні книги доволі швидко замінили паперові, але найближчий родич – блокнот і далі продовжує конкурувати міняючи свої форми та характеристики. На сьогодні їх існує дуже велика кількість, вони відрізняються форматами, формою, методом скріплення, обкладинками, функціональністю і т.д. Ми спробуємо Вам допомогти зорієнтуватись у цьому різноманітті.
Слово «блокнот» походить від англійського слова «blocknotes» і означає буквально – нотатки чи записки. Якщо вам потрібно купити блокнот, то найперше, на що варто звернути свою увагу – це цілі для яких він служитиме. Отже, за функціональністю блокноти поділяють на:
- Для планування
- Для записів чи нотаток
- Для креслень, начерків
- спеціалізовані
- багатофункціональні
Також блокноти поділяються за типом розмітки аркушів: в лінійку, клітинку, комбіновані, з чистими сторінками. Блокноти в лінійку пропонують усі виробники, адже писати в такому блокноті дуже зручно (наприклад, записувати рецепти чи просто викладати свої думки у листи, писати тексти). Клітинка, у свою чергу підійде людям, які мають справу з цифрами – бухгалтери, студенти, аналітики, математики чи для ведення сімейного бюджету. Такі блокноти зручні для малювання графіків, таблиць чи схем. Кому зручно робити записи та малюнки, тому в такому випадку підійде блокнот з папером без ліній.
Існують блокноти в крапку. Як відомо – усі геометричні фігури складаються з точок, тому такі вироби підійдуть для людей з технічними спеціальностями, які креслять, розробляють ідеї за допомогою геометричних фігур, а також дизайнерам чи математикам. Спеціалізовані блокноти – орієнтовані на певну тему, вони часто містять у собі малюнки, що відповідають темі чи містять інформацію про дану тему. В таких блокнотах наперед продуманий план ведення записів. До них можна віднести блокноти-путівники по різних містах світу.
Великою популярністю завжди користувались і досі користуються алфавітні книги, по краях листків яких розташовані букви у алфавітному порядку. Такі блокноти підходять для запису по прізвищах людей, країни чи адреси поштові і т.д. Багатофункціональні блокноти або їх ще називають органайзери – це блокноти які можуть мати в собі календар, адресну книгу, кишеньки для карток (кредитні і т.д.), дати свят, карти і багато іншого. Основне його завдання – це допомогти Вам організувати і правильно спланувати події, занотувати особисті дані.
Блокноти також різняться між собою:
- за форматами: від А7 до А4
- за палітурками (м’яка, тверда, ламінована, з різними імітаціями (наприклад, «під шкіру») і т.п.)
- за методом кріплення (на пружинку, твердий перепліт, скоба чи клей)
- за кількістю листів
Сподіваємось ми допомогли розібратись у всьому різноманітті цих виробів. Якщо у Вас виникають додаткові запитання – звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!