Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX90 AX6600 3xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xGE WAN USB 3.0 USB 2.0 OFDMA 3-band ARCHER-AX90Код: 99776
Артикул: ARCHER-AX90
  0.00 грн.
  9'059.00 грн.
  Количество на складе: Неограничено
  ОПЛАТА:
  • Цена товара действительна при заказе через интернет-магазин или по указанным телефонам
  • Оплата наличными
  • Безналичный расчет
  ДОСТАВКА:
  Курьером "Новая Почта"
  Самовывоз из магазина
  Самовывоз из отделения "Новая Почта"
  Наш курьер (Львов и область:
  бесплатно от 1000грн)
  Другие перевозчики:от 45 грн

  Производитель: 
  TP-Link

  Archer AX90 совмещает в себе три диапазона и шестое поколение Wi‑Fi, а также поддерживает восемь одновременных потоков данных – это обеспечивает большую пропускную способность, чтобы устройства могли работать на максимальной скорости. Восемь антенн с высоким коэффициентом усиления обеспечивают отличный сигнал Wi‑Fi во всём доме.

  Характеристики Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX90 AX6600 3xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xGE WAN USB 3.0 USB 2.0 OFDMA 3-band

  Основные
  Тип роутер
  Тип модема внешний
  Интерфейс LAN/x3
  переключаемый LAN/WAN/1 порт WAN/LAN 2,5 Гбіт/с/1 гігабітний порт WAN/LAN
  1 x USB 2.0
  1 x USB 3.0
  Режимы работы режим роутера
  режим точки доступа
  Беспроводная сеть
  Стандарт связи IEEE 802.11 ax/ac/n/a/5 ГГц
  ax/n/b/g/2,4 ГГц
  Тип антенны внешняя/съемная
  Количество антенн 8 шт.
  Диапазон частот 2.4 ГГц/574 Мбіт/с (802.11ax)
  5 ГГц/4804 Мбіт/с (802.11ax, HE160)/1201 Мбіт/с (802.11ax)
  Функции беспроводного режима Beamforming
  MU-MIMO/4×4
  Производительность
  Процессор 1.5 GHz
  Количество ядер процессора 4
  Дополнительно
  Особенности Airtime Fairness
  Smart Connect
  Поддержка FTP-сервера
  Multi-Channel Zero-Wait DFS
  Дополнительно OFDMA
  Гарантия
  Гарантия 24 месяца
  Параметри упаковки
  Ширина 360 мм
  Высота 290 мм
  Длина 210 мм
  Вес 2.39 кг
  Объем 0.0219 м3

  Описание Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX90 AX6600 3xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xGE WAN USB 3.0 USB 2.0 OFDMA 3-band

  На тлі потоку новин про пандемію, війни, громадянські конфлікти та вибори, пересічний українець не помітив, як у світі почалася чергова хвиля технологічної революції. І започаткували її роутери нового покоління з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 або 802.11ax.

  Основні переваги Wi-Fi 6

  Розділення каналів. Технологія OFDM розділяє канали передавання даних на кілька піднесучих, забезпечуючи більш високу надійність з’єднання та покриття мережі. У 802.11ax кількість піднесучих зростає в чотири рази завдяки довшому захисному інтервалу та символу OFDM. Це сприяє розширенню покриття мережі і, відповідно, збільшенню швидкості Wi-Fi на 11 %.

  Ширина каналу 160 МГц. Ширину каналу збільшено вдвічі — із 80 МГц до 160 МГц. Це допоможе суттєво прискорити швидкість з’єднання. Щоби краще зрозуміти користь від цього рішення, можна уявити, як водії пересуваються дорогою з однією смугою руху в один бік. Але раптом дорогу розширюють і тепер в їхньому розпорядженні одразу дві смуги.

  OFDMA. Продуктивність мережі падає через збільшення числа підключених до неї ­пристроїв і передавання великої кількості коротких пакетів. Технологія OFDMA виокремлює зі спектру ресурсні одиниці та розподіляє їх одразу між декількома користувачами. Це можна порівняти з вантажівкою, що одночасно везе посилки кільком адресатам.

  Target Wake Time. Технологія допомагає підключеним пристроям заощаджувати електроенергію, адже тепер вони обмінюються даними з роутером або точкою доступу лише в тих випадках, коли це дійсно необхідно. Із Target Wake Time можна заряджати смартфон або планшет не так часто, як раніше, тому термін служби акумуляторів мобільних пристроїв зросте.

  А що на практиці?

  Маршрутизатори TP-Link із підтримкою стандарту Wi-Fi 6 продають в Україні з липня минулого року, тож можна впевнено говорити про конкретні переваги, які отримають користувачі. Неодноразові тестування показали, що ці роутери дають змогу збільшити швидкість з’єднання як на підключених сучасних пристроях, що підтримують стандарт Wi-Fi 6, так і на пристроях із більш ранніми модулями Wi-Fi. Також під час тестування спостерігалося розширення зони покриття.

  Сумісність

  Чи сумісні нові роутери з мобільними пристроями минулих поколінь? Так, розробники про це потурбувалися. Отже, до маршрутизаторів нового покоління можна підключити гаджети, які підтримували більш ранні стандарти Wi-Fi — 802.11ac, 802.11g тощо.

  TP-Link Archer AX10

  Найдоступніша модель AX-лінійки TP-Link миттєво збільшить пропускну здатність Wi-Fi-підключення. Завдяки цьому можна виконувати велику кількість завдань на високій швидкості. Користувачі зможуть дивитися потокове відео 4К, грати в мережеві ігри без жодних затримок, а також спілкуватися в аудіо- та відеоконференціях. Водночас завдяки підтриманню стандарту Wi-Fi 6 роутер збільшить площу покриття бездротової мережі і захистить від розривів з’єднання в разі підключення великої кількості пристроїв.

  Archer AX10 працює у двох діапазонах із загальною швидкістю Wi-Fi-з’єднання до 1,5 Гбіт/с (до 1 201 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц). Завдяки триядерному процесору Broadcom з тактовою частотою 1,5 ГГц та 256 МБ оперативної пам’яті Archer AX10 забезпечить швидке передавання великих обсягів даних, а гігабітні порти WAN і LAN знадобляться для швидкого й надійного Ethernet-підключення.

  Завдяки доступній ціні та збалансованому набору функцій TP-Link Archer AX10 є одним із найпопулярніших роутерів із підтриманням стандарту Wi-Fi 6.

  TP-Link Archer AX20

  Ця модель багато в чому схожа на AX10, але при цьому відрізняється від неї збільшеною швидкістю з’єднання (до 1 201 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц) та наявністю потужнішого чотириядерного процесора з тактовою частотою 1,5 ГГц, що збереже Wi-Fi-з’єднання надійним і стабільним навіть під час сильного навантаження. Порт USB 2.0 допоможе підключити до роутера зовнішні накопичувачі або принтер. Завдяки технології Target Wake Time скорочується енергопостачання підключених мобільних пристроїв та продовжується термін служби акумуляторів — за умови, що підключені пристрої також підтримують стандарт Wi-Fi 6.

  TP-Link Archer AX50

  Роутер більш високого класу із загальною швидкістю з’єднання до 3 000 Мбіт/с — до 2 402 Мбіт/c на частоті 5 ГГц та до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Зазначимо, що маршрутизатор працює на базі платформи Intel Home Wi-Fi, що повністю розкриває потенціал маршрутизатора AX3000 і водночас оптимально працює з ноутбуками і ПК на базі Intel Wi-Fi 6 Gig+. Крім того, роутер оснащено модулем USB 3.0.

  TP-Link Archer AX6000

  Цей маршрутизатор преміумкласу працює у двох діапазонах і забезпечує загальну швидкість з’єднання до 5 952 Мбіт/с — до 4 804 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 1 148 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Процесор із тактовою частотою 1,8 ГГц доповнюють два співпроцесори. Також новинка відрізняється від старшої моделі дизай­ном і добре пасуватиме до будь-якого інтер’єру.

  TP-Link Archer AX90

  Archer AX90 є більш доступним, ніж флагманські моделі TP-Link, але вирізняється солідним набором функцій. Роутер працює в трьох діапазонах і забезпечує швидкість з’єднання до 4 804 Мбіт/с на першій частоті 5 ГГц, до 1 201 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Підтримання технології OneMesh стане простим засобом для створення Mesh-мережі з одним ім’ям і безшовним покриттям в усьому будинку. Archer AX90 оснащено потужним чотириядерним процесором із тактовою частотою 1,5 ГГц, що забезпечує високий рівень швидкодії, швидке передавання даних і плавну роботу більшості підключених пристроїв.

  Також зазначимо наявність восьми зовнішніх антен із високим коефіцієнтом підсилення сигналу, чудового набору гігабітних портів (один порт WAN/LAN2,5 Гбіт/с, один гігабітний порт WAN/LAN, три гігабітні порти LAN) і двох інтерфейсів USB (3.0 і 2.0). Однією з найбільш важливих переваг роутера є пакет безпеки TP-Link HomeShield, де є все необхідне для виявлення вразливостей, ефективного контролю часу, який проводять у мережі, а також блокування небажаних сайтів. HomeShield постійно моніторить домашню мережу, зберігає статистику використання Wi-Fi та формує щотижневі і щомісячні звіти. Ще однією перевагою є шифрування WPA3, яке надійно захистить техніку від несанкціонованого доступу.

  TP-Link Archer AX11000

  Цей потужний геймерський роутер забезпечить надзвичайно широку зону покриття, а загальна швидкість 12-поточного Wi-Fi-з’єднання зросте до неймовірних 10 756 Мбіт/с. AX11000 працює в трьох діапазонах: на частоті 5 ГГц із максимальною швидкістю з’єднання 4 804 Мбіт/с (призначена спеціально для ігор і допоможе уникнути боротьби за трафік між підключеними пристроями), на другій частоті 5 ГГц із максимальною швидкістю 4 804 Мбіт/с, а також на частоті 2,4 ГГц із максимальною швидкістю до 1 148 Мбіт/с. За реальних умов швидкість Wi-Fi-з’єднання буде обмежена тільки можливостями інтернет-провайдера користувача.

  Маршрутизатор має кілька геймерських функцій. Прискорювач виявляє й оптимізує ігрові потоки, не відволікаючи від гри та зберігаючи швидкість мережі на найвищому рівні. Доступ до ігрової статистики допоможе отримати інформацію про тривалість сесій, затримки та задіяні мережеві ресурси. Пакет безпеки HomeCare на базі Trend Micro надійно захистить усі дані геймера. Archer AX11000 оснащено чотириядерним процесором на 1,8 ГГц із трьома співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам’яті. Завдяки такому рішенню роутер гарантує пропускну здатність, що швидко усуває затримки. Наявні порти: WAN на 2,5 Гбіт/с, 8 гігабітних портів LAN, а також інтерфейси USB 3.0 Type-A і Type-C — з їх допомогою до маршрутизатора можна підключити практично будь-який пристрій. Налаштувати роутер легко: для цього потрібно завантажити на смартфон додаток Tether, підключитися до пристрою через Bluetooth, вказати всі необхідні параметри та діяти згідно з підказками інтерфейсу.

  TP-Link Archer AX73

  У цієї моделі є все, щоби стати найпопулярнішим маршрутизатором із Wi-Fi 6 на українському ринку — виключно висока швидкість з’єднання, стильний і водночас практичний дизайн, а також доступна ціна. У моделі реалізовані одразу кілька рішень, характерні для флагманських роутерів TP-Link. Ідеться про підтримання 1024-QAM, ширину каналу 160 МГц, технології OFDMA, MU MIMO і BSS-coloring. Доповнює загальну картину триядерний процесор із тактовою частотою 1,5 ГГц і високим рівнем продуктивності. Archer AX73 оснащено 6 зовнішніми антенами з функцією Beamforming і потужним модулем FEM, які допомагають отримати стабільний сигнал Wi-Fi-мережі навіть у кімнатах, що розташовані далеко від роутера.

  Технологія 4T4R робить можливим бездротове передавання даних маршрутизаторами з W-Fi 6 із використанням чотирьох потоків, що значно збільшує загальну швидкість бездротової мережі. Пакет безпеки HomeShield на базі антивірусного ПЗ компанії Avira забезпечує максимально ефективний захист підключених пристроїв для розумного будинку. HomeShield оптимізований для протидії DDos-атакам, для захисту від небезпечних сайтів і проникнення на рівні порту. Також тут присутні стандартні інструменти батьківського контролю. Вони допоможуть обмежити час, який проводять в інтернеті діти, і заборонити їм доступ до небажаного контенту. За традицією, виконати всі необхідні налаштування можна за допомогою фірмового додатку Tether для ОС Android й iOS. Також відзначимо, що дворівневий корпус Archer AX73 цікавий не лише незвичним для TP-Link дизайнерським рішенням. Більшу частину верхньої панелі пристрою займають вентиляційні пристрої, які допомагають покращити теплообмін і роблять маршрутизатор більш надійним.

  <\p>
  Страна производитель: Китай
  Тип
  роутер
  Количество ядер процессора
  4
  Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX90 AX6600 3xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xGE WAN USB 3.0 USB 2.0 OFDMA 3-band ARCHER-AX90 - Отзывы и комментарии:
  Пока нет отзывов для этого товара. Будьте первым, оставьте отзыв.
  Оставить отзыв
  Текст комментария
  Оценка для товара
  Уведомить об ответах
  Похожие товары
  • По мере увеличения количества подключенных к Интернету устройств возможностей настоящего стандарта Wi-Fi становится недостаточно. Ориентированные на будущее технологии, воплощенные в новейшем стандарте 802.11ax, улучшают эффективность, скорость работы и покрытия беспроводной сети Wi-Fi, а также помогают уменьшить энергопотребление подключенных к ней устройств. Его преимущества непременно оценит каждый пользователь.
   Тип:
   маршрутизатор
   18'049.00 грн.
  • Mesh-система ZenWiFi AX Hybrid состоит из нескольких Wi-Fi маршрутизаторов ASUS класса AX1800, в каждый из которых встроен адаптер HomePlug AV2 для передачи данных через провода имеющейся электросети. Это сетчатый комплект, гарантирующий прохождение через толстые стены. WI-FI 6; он соединен с нижними спектрами 5G AC и 2.4G.
   Тип:
   маршрутизатор
   8'519.00 грн.
  • Беспроводной маршрутизатор AC1200 4G LTE Cat4 DWR-953V2 позволяет легко переключаться на резервную сеть мобильного интернета 4G LTE, когда широкополосный доступ в Интернет отключается, поэтому можно продолжать пользоваться Интернетом без перерывов. Поделитесь мобильным широкополосным подключением 4G LTE со всеми своими устройствами, такими как смарт-телевизоры, игровые приставки, телефоны, планшеты и устройства для умного дома. Будь то дома, на работе или в отпуске. Просто вставьте SIM-карту и поделитесь подключением 4G LTE со своими устройствами.
   Тип:
   маршрутизатор
   5'760.00 грн.
  • Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX10 AX1500. Wi‑Fi 6 обеспечит серьёзный прирост скорости и пропускной способности вашей сети. Переходите на новое поколение Wi‑Fi, чтобы насладиться более быстрой сетью будущего с возможностью подключать больше устройств.
   Тип:
   роутер
   2'159.00 грн.
  • Мультигигабитный маршрутизатор WiFi 6 AX5400. Помимо потрясающей скорости беспроводной связи, AX72 Pro также обеспечивает первоклассное проводное соединение. Порт 2,5 Гбит/с и порт 1 Гбит/с полностью используют гигабитную скорость от местного провайдера пользователя. Преодолейте 1G и выведите свои устройства на максимальную производительность. Поддержка WAN/LAN дает чрезвычайную гибкость для настройки обоих портов в соответствии с потребностями сети. Значительно улучшенная скорость позволяет потоковую передачу, быструю загрузку и игровую деятельность одновременно. Нужно побыстрее? Перейдите на частоту 5 ГГц с функциями полного повышения скорости для транслирования нескольких видео 8K без задержек.
   Тип:
   маршрутизатор
   Количество ядер процессора:
   2
   6'059.00 грн.
  • WiFi маршрутизатор NETGEAR Nighthawk MR2100 (M2)- это усовершенствованный мобильный маршрутизатор нового поколения, который обеспечивает максимальную скорость загрузки до 2 Гбит/с и скорости передачи ло 150 Мбит/с, подымая возможности мобильного широкополосного доступа на новый уровень.
   Тип:
   WiFi маршрутизатор
   25'200.00 грн.
  • Шлюз ER7206 поддерживает бесшовную интеграцию с платформой Omada SDN и позволяет выполнять удалённое централизованное управление где и когда угодно. Для максимального удобства также поддерживается Standalone‑управление через веб‑интерфейс или приложение.
   6'309.00 грн.
   © 1995-2024. Интернет магазин "КАДР". Все права защищены.
   Ваша корзина

   Быстрый заказ

   ×