Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX10 AX1500 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA ARCHER-AX10Код: 99767
Артикул: ARCHER-AX10
  0.00 грн.
  2'159.00 грн.
  Количество на складе: Неограничено
  ОПЛАТА:
  • Цена товара действительна при заказе через интернет-магазин или по указанным телефонам
  • Оплата наличными
  • Безналичный расчет
  ДОСТАВКА:
  Курьером "Новая Почта"
  Самовывоз из магазина
  Самовывоз из отделения "Новая Почта"
  Наш курьер (Львов и область:
  бесплатно от 1000грн)
  Другие перевозчики:от 45 грн

  Производитель: 
  TP-Link

  Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX10 AX1500. Wi‑Fi 6 обеспечит серьёзный прирост скорости и пропускной способности вашей сети. Переходите на новое поколение Wi‑Fi, чтобы насладиться более быстрой сетью будущего с возможностью подключать больше устройств.

  Характеристики Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX10 AX1500 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA

  Основные
  Тип роутер
  Тип модема внешний
  Интерфейс WAN
  LAN/x4
  Беспроводная сеть
  Стандарт связи IEEE 802.11 ax/5 ГГц
  a/n/ac/5 ГГц
  b/g/n/2,4 ГГц
  Тип антенны внешняя/несъемная
  Количество антенн 4 шт.
  Диапазон частот 2.4 ГГц/300 Мбіт/с (802.11n)
  5 ГГц/1201 Мбіт/с (802.11ax)
  Функции беспроводного режима Beamforming
  Производительность
  Процессор 1.5 GHz tri-core processor
  Количество ядер процессора 3
  Проводная сеть
  Входной интерфейс (WAN) PPPoE
  PPTP
  Статический IP/Динамический IP
  Соответствие сетевым стандартам IPv4
  IPv6
  Функции межсетевого экрана URL-фильтр
  Межсетевой экран SPI
  Дополнительно
  Функции безопасности IP-MAC привязка
  WPA-Enterprise/802.1x
  WPA2-Enterprise/802.1x
  WEP
  WPA
  Контроль доступа
  Шлюз прикладного уровня
  WPA2
  Особенности Гостевая сеть/2,4 ГГц/5 ГГц
  Airtime Fairness
  OpenVPN сервер
  PPTP server
  Дополнительно WI-FI/Одночасна комунікація з безліччю клієнтів Wi-Fi 6
  OFDMA
  Улучшение эффективности сети за счёт одинакового времени передачи для всех клиентов
  Гарантия
  Гарантия 24 месяца
  Параметри упаковки
  Ширина 250 мм
  Высота 80 мм
  Длина 330 мм
  Вес 0.80 кг
  Объем 0.0066 м3

  Описание Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX10 AX1500 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA

  На тлі потоку новин про пандемію, війни, громадянські конфлікти та вибори, пересічний українець не помітив, як у світі почалася чергова хвиля технологічної революції. І започаткували її роутери нового покоління з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 або 802.11ax.

  Основні переваги Wi-Fi 6

  Розділення каналів. Технологія OFDM розділяє канали передавання даних на кілька піднесучих, забезпечуючи більш високу надійність з’єднання та покриття мережі. У 802.11ax кількість піднесучих зростає в чотири рази завдяки довшому захисному інтервалу та символу OFDM. Це сприяє розширенню покриття мережі і, відповідно, збільшенню швидкості Wi-Fi на 11 %.

  Ширина каналу 160 МГц. Ширину каналу збільшено вдвічі — із 80 МГц до 160 МГц. Це допоможе суттєво прискорити швидкість з’єднання. Щоби краще зрозуміти користь від цього рішення, можна уявити, як водії пересуваються дорогою з однією смугою руху в один бік. Але раптом дорогу розширюють і тепер в їхньому розпорядженні одразу дві смуги.

  OFDMA. Продуктивність мережі падає через збільшення числа підключених до неї ­пристроїв і передавання великої кількості коротких пакетів. Технологія OFDMA виокремлює зі спектру ресурсні одиниці та розподіляє їх одразу між декількома користувачами. Це можна порівняти з вантажівкою, що одночасно везе посилки кільком адресатам.

  Target Wake Time. Технологія допомагає підключеним пристроям заощаджувати електроенергію, адже тепер вони обмінюються даними з роутером або точкою доступу лише в тих випадках, коли це дійсно необхідно. Із Target Wake Time можна заряджати смартфон або планшет не так часто, як раніше, тому термін служби акумуляторів мобільних пристроїв зросте.

  А що на практиці?

  Маршрутизатори TP-Link із підтримкою стандарту Wi-Fi 6 продають в Україні з липня минулого року, тож можна впевнено говорити про конкретні переваги, які отримають користувачі. Неодноразові тестування показали, що ці роутери дають змогу збільшити швидкість з’єднання як на підключених сучасних пристроях, що підтримують стандарт Wi-Fi 6, так і на пристроях із більш ранніми модулями Wi-Fi. Також під час тестування спостерігалося розширення зони покриття.

  Сумісність

  Чи сумісні нові роутери з мобільними пристроями минулих поколінь? Так, розробники про це потурбувалися. Отже, до маршрутизаторів нового покоління можна підключити гаджети, які підтримували більш ранні стандарти Wi-Fi — 802.11ac, 802.11g тощо.

  TP-Link Archer AX10

  Найдоступніша модель AX-лінійки TP-Link миттєво збільшить пропускну здатність Wi-Fi-підключення. Завдяки цьому можна виконувати велику кількість завдань на високій швидкості. Користувачі зможуть дивитися потокове відео 4К, грати в мережеві ігри без жодних затримок, а також спілкуватися в аудіо- та відеоконференціях. Водночас завдяки підтриманню стандарту Wi-Fi 6 роутер збільшить площу покриття бездротової мережі і захистить від розривів з’єднання в разі підключення великої кількості пристроїв.

  Archer AX10 працює у двох діапазонах із загальною швидкістю Wi-Fi-з’єднання до 1,5 Гбіт/с (до 1 201 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц). Завдяки триядерному процесору Broadcom з тактовою частотою 1,5 ГГц та 256 МБ оперативної пам’яті Archer AX10 забезпечить швидке передавання великих обсягів даних, а гігабітні порти WAN і LAN знадобляться для швидкого й надійного Ethernet-підключення.

  Завдяки доступній ціні та збалансованому набору функцій TP-Link Archer AX10 є одним із найпопулярніших роутерів із підтриманням стандарту Wi-Fi 6.

  TP-Link Archer AX20

  Ця модель багато в чому схожа на AX10, але при цьому відрізняється від неї збільшеною швидкістю з’єднання (до 1 201 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц) та наявністю потужнішого чотириядерного процесора з тактовою частотою 1,5 ГГц, що збереже Wi-Fi-з’єднання надійним і стабільним навіть під час сильного навантаження. Порт USB 2.0 допоможе підключити до роутера зовнішні накопичувачі або принтер. Завдяки технології Target Wake Time скорочується енергопостачання підключених мобільних пристроїв та продовжується термін служби акумуляторів — за умови, що підключені пристрої також підтримують стандарт Wi-Fi 6.

  TP-Link Archer AX50

  Роутер більш високого класу із загальною швидкістю з’єднання до 3 000 Мбіт/с — до 2 402 Мбіт/c на частоті 5 ГГц та до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Зазначимо, що маршрутизатор працює на базі платформи Intel Home Wi-Fi, що повністю розкриває потенціал маршрутизатора AX3000 і водночас оптимально працює з ноутбуками і ПК на базі Intel Wi-Fi 6 Gig+. Крім того, роутер оснащено модулем USB 3.0.

  TP-Link Archer AX6000

  Цей маршрутизатор преміумкласу працює у двох діапазонах і забезпечує загальну швидкість з’єднання до 5 952 Мбіт/с — до 4 804 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 1 148 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Процесор із тактовою частотою 1,8 ГГц доповнюють два співпроцесори. Також новинка відрізняється від старшої моделі дизай­ном і добре пасуватиме до будь-якого інтер’єру.

  TP-Link Archer AX90

  Archer AX90 є більш доступним, ніж флагманські моделі TP-Link, але вирізняється солідним набором функцій. Роутер працює в трьох діапазонах і забезпечує швидкість з’єднання до 4 804 Мбіт/с на першій частоті 5 ГГц, до 1 201 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Підтримання технології OneMesh стане простим засобом для створення Mesh-мережі з одним ім’ям і безшовним покриттям в усьому будинку. Archer AX90 оснащено потужним чотириядерним процесором із тактовою частотою 1,5 ГГц, що забезпечує високий рівень швидкодії, швидке передавання даних і плавну роботу більшості підключених пристроїв.

  Також зазначимо наявність восьми зовнішніх антен із високим коефіцієнтом підсилення сигналу, чудового набору гігабітних портів (один порт WAN/LAN2,5 Гбіт/с, один гігабітний порт WAN/LAN, три гігабітні порти LAN) і двох інтерфейсів USB (3.0 і 2.0). Однією з найбільш важливих переваг роутера є пакет безпеки TP-Link HomeShield, де є все необхідне для виявлення вразливостей, ефективного контролю часу, який проводять у мережі, а також блокування небажаних сайтів. HomeShield постійно моніторить домашню мережу, зберігає статистику використання Wi-Fi та формує щотижневі і щомісячні звіти. Ще однією перевагою є шифрування WPA3, яке надійно захистить техніку від несанкціонованого доступу.

  TP-Link Archer AX11000

  Цей потужний геймерський роутер забезпечить надзвичайно широку зону покриття, а загальна швидкість 12-поточного Wi-Fi-з’єднання зросте до неймовірних 10 756 Мбіт/с. AX11000 працює в трьох діапазонах: на частоті 5 ГГц із максимальною швидкістю з’єднання 4 804 Мбіт/с (призначена спеціально для ігор і допоможе уникнути боротьби за трафік між підключеними пристроями), на другій частоті 5 ГГц із максимальною швидкістю 4 804 Мбіт/с, а також на частоті 2,4 ГГц із максимальною швидкістю до 1 148 Мбіт/с. За реальних умов швидкість Wi-Fi-з’єднання буде обмежена тільки можливостями інтернет-провайдера користувача.

  Маршрутизатор має кілька геймерських функцій. Прискорювач виявляє й оптимізує ігрові потоки, не відволікаючи від гри та зберігаючи швидкість мережі на найвищому рівні. Доступ до ігрової статистики допоможе отримати інформацію про тривалість сесій, затримки та задіяні мережеві ресурси. Пакет безпеки HomeCare на базі Trend Micro надійно захистить усі дані геймера. Archer AX11000 оснащено чотириядерним процесором на 1,8 ГГц із трьома співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам’яті. Завдяки такому рішенню роутер гарантує пропускну здатність, що швидко усуває затримки. Наявні порти: WAN на 2,5 Гбіт/с, 8 гігабітних портів LAN, а також інтерфейси USB 3.0 Type-A і Type-C — з їх допомогою до маршрутизатора можна підключити практично будь-який пристрій. Налаштувати роутер легко: для цього потрібно завантажити на смартфон додаток Tether, підключитися до пристрою через Bluetooth, вказати всі необхідні параметри та діяти згідно з підказками інтерфейсу.

  TP-Link Archer AX73

  У цієї моделі є все, щоби стати найпопулярнішим маршрутизатором із Wi-Fi 6 на українському ринку — виключно висока швидкість з’єднання, стильний і водночас практичний дизайн, а також доступна ціна. У моделі реалізовані одразу кілька рішень, характерні для флагманських роутерів TP-Link. Ідеться про підтримання 1024-QAM, ширину каналу 160 МГц, технології OFDMA, MU MIMO і BSS-coloring. Доповнює загальну картину триядерний процесор із тактовою частотою 1,5 ГГц і високим рівнем продуктивності. Archer AX73 оснащено 6 зовнішніми антенами з функцією Beamforming і потужним модулем FEM, які допомагають отримати стабільний сигнал Wi-Fi-мережі навіть у кімнатах, що розташовані далеко від роутера.

  Технологія 4T4R робить можливим бездротове передавання даних маршрутизаторами з W-Fi 6 із використанням чотирьох потоків, що значно збільшує загальну швидкість бездротової мережі. Пакет безпеки HomeShield на базі антивірусного ПЗ компанії Avira забезпечує максимально ефективний захист підключених пристроїв для розумного будинку. HomeShield оптимізований для протидії DDos-атакам, для захисту від небезпечних сайтів і проникнення на рівні порту. Також тут присутні стандартні інструменти батьківського контролю. Вони допоможуть обмежити час, який проводять в інтернеті діти, і заборонити їм доступ до небажаного контенту. За традицією, виконати всі необхідні налаштування можна за допомогою фірмового додатку Tether для ОС Android й iOS. Також відзначимо, що дворівневий корпус Archer AX73 цікавий не лише незвичним для TP-Link дизайнерським рішенням. Більшу частину верхньої панелі пристрою займають вентиляційні пристрої, які допомагають покращити теплообмін і роблять маршрутизатор більш надійним.

  <\p>
  Страна производитель: Китай
  Тип
  роутер
  Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX10 AX1500 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA ARCHER-AX10 - Отзывы и комментарии:
  Пока нет отзывов для этого товара. Будьте первым, оставьте отзыв.
  Оставить отзыв
  Текст комментария
  Оценка для товара
  Уведомить об ответах
  Похожие товары
  • Двухдиапазонный беспроводной маршрутизатор стандарта Wi-Fi 6 (класс AX1800) со встроенным модемом LTE Cat.6 (300 Мбит/с), порталом гостевой сети, системой информационной защиты AiProtection и средствами родительского контроля. Поддерживает стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) со скоростью передачи данных до 1800 Мбит/с с использованием 80 МГц каналов.
   Тип:
   маршрутизатор
   7'429.00 грн.
  • Широкое покрытие: трехдиапазонная ячеистая система обеспечит полное покрытие дома беспроводной сетью Wi-Fi с общей скоростью передачи данных до 7800 Мбит/с. Беспроводной стандарт Wi-Fi 6: стабильная и эффективная передача данных при одновременном обслуживании нескольких клиентских устройств – технологии OFDMA и MU-MIMO. Удобство эксплуатации: настройка за 3 шага и управление через мобильное приложение ASUS Router. Информационная безопасность: бесплатная защитная система на базе технологий Trend Micro. Поддержка технологии AiMesh: возможность объединения с AiMesh-совместимыми маршрутизаторами в единую ячеистую сеть Wi-Fi для охвата больших помещений.
   Тип:
   маршрутизатор
   11'709.00 грн.
  • Игровой WiFi маршрутизатор NETGEAR Nighthawk Pro Gaming XR1000 со скоростью соединения WiFi 6 до 5.4 Гбит/с и фирменным игровым приложением DumaOS 3.0 разработан, чтобы подарить вам незабываемые впечатления, снизить нагрузку в сети с 4х-кратной пропускной способностью для игр на максимальной скорости и существенно улучшить игровой процесс, повышая ваш опыт онлайн и облачных игр.
   Тип:
   WiFi маршрутизатор
   20'096.00 грн.
  • Deco E3 – это Wi-Fi Mesh система. Она предназначена для построения единой Wi-Fi сети на большой площади. Способна обеспечивать высокую скорость передачи данных. Получите отличное Wi-Fi покрытие и быстрое, стабильное подключение к сети Интернет.
   Тип:
   маршрутизатор
   3'189.00 грн.
  • Высокопроизводительная двухдиапазонная и трехканальная беспроводная MESH-система, ориентированная на создание большой бесшовной сети Wi-Fi 5, способной обслуживать помещения площадью до 600 м². Позиционируется как продукт верхней ценовой категории 2019 года, предназначенный для обслуживания многокомнатных квартир, двух/трехэтажных домов и других жилых зон, насыщенных беспроводными устройствами.
   14'059.00 грн.
  • MW12 — это полноценная домашняя Mesh WiFi-система, предназначенная для средних и крупных домохозяйств с высокоскоростным широкополосным доступом. Благодаря технологии Tenda Mesh она создает распределенную сеть с несколькими узлами по всему дому. Она оснащена мощным процессором с частотой 900 МГц и памятью объемом 256 МБ и может работать с большим количеством устройств в вашей сети.
   Тип:
   WiFi-система
   6'999.00 грн.
  • Двухдиапазонный маршрутизатор DIR-1260 AC1200 с поддержкой MU-MIMO. Вы сможете быстро организовать высокоскоростную беспроводную сеть дома и в офисе, предоставив доступ к сети Интернет компьютерам и мобильным устройствам практически в любой точке.
   Тип:
   маршрутизатор
   Количество ядер процессора:
   2
   2'333.00 грн.
   © 1995-2024. Интернет магазин "КАДР". Все права защищены.
   Ваша корзина

   Быстрый заказ

   ×