Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBiКод: 93914
Артикул: N301
  0.00 грн.
  559.00 грн.
  Количество на складе: Неограничено
  ОПЛАТА:
  • Цена товара действительна при заказе через интернет-магазин или по указанным телефонам
  • Оплата наличными
  • Безналичный расчет
  ДОСТАВКА:
  Курьером "Новая Почта"
  Самовывоз из магазина
  Самовывоз из отделения "Новая Почта"
  Наш курьер (Львов и область:
  бесплатно от 1000грн)
  Другие перевозчики:от 45 грн

  Производитель: 
  TENDA

  Тип модема: внешний; Режимы работы: точка доступа, маршрутизатор, роутер; Количество LAN портов (RJ-45): 3 шт.; Тип антенны: внешняя/несъемная; Защита информации: WPA2-PSK, WPA-PSK, 64-bit/128-bit WEP, WPS support, Wireless Access Control; Особенности: Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с, Беспроводной мост WDS;

  Характеристики Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi

  Основные
  Тип точка доступа
  маршрутизатор
  роутер
  Тип модема внешний
  Количество LAN портов (RJ-45) 3 шт.
  Беспроводная сеть
  Стандарт связи IEEE 802.11 b
  g
  n
  Тип антенны внешняя/несъемная
  Количество антенн 2 шт.
  Защита информации WPA2-PSK
  WPA-PSK
  64-bit/128-bit WEP
  WPS support
  Wireless Access Control
  Диапазон частот 2412- 2472 МГц
  Проводная сеть
  Входной интерфейс (WAN) PPPoE
  PPTP
  L2TP
  Статический IP/Динамический IP
  Соответствие сетевым стандартам IEEE 802.3 10BASE-T
  IEEE 802.3u 100BASE-TX
  Функции межсетевого экрана DHCP-сервер
  DHCP-клиент
  DDNS
  MAC-фильтр
  Виртуальные серверы
  Кнопка сброса к заводским установкам
  Дополнительно
  Особенности Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с
  Беспроводной мост WDS
  Комплектация Кабель RJ-45
  Адаптер питания
  Компакт-диск с материалами
  Руководство по быстрой настройке
  Маршрутизатор/Wireless N300 Easy Setup Router N301
  Гарантия
  Гарантия 24 месяца
  Параметри упаковки
  Ширина 50 мм
  Высота 190 мм
  Длина 260 мм
  Вес 0.40 кг
  Объем 0.0025 м3

  Описание Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi

  Досвідчені продавці знають, що недорогі речі простіше продати. Wi-Fi-роутери не виняток. Найбільш затребувані на ринку — саме найдоступніші з них. І що означає їхня невисока ціна? Чи доведеться користувачеві чимось пожертвувати? Або, може, навіть у таких недорогих моделях є все необхідне? Спробуймо розібратися на прикладі молодших моделей популярних роутерів TENDA N301 і F3.

  Їхні апаратні специфікації дуже близькі. За винятком трьох антен у F3 проти двох у N301 і корпуса «від кутюр» у F3. Програмна начинка і функціонал у них ідентичні. Щоб виправдати свою назву, Wi-Fi-роутер зобов’язаний забезпечити стійке з’єднання з провайдером і при цьому не забувати віщати Wi-Fi. Вважають, що на цьому все закінчується. Однак це не зовсім так. Усе ж роутер — це такий маленький комп’ютер зі своєю операційною сис- темою. Що ж отримує користувач, окрім основних функцій?

  01 Можливості обмежувати підключення і доступ в інтернет

  Припустімо, потрібно, щоб якісь пристрої не могли ні за яких обставин з’єднатися з роутером. Пароля від Wi-Fi для цього недостатньо. Адже у роутера є ще провідні порти. Підключитися до них можна взагалі без пароля. Та й пароль від Wi-Fi може бути зламаний. І ось, щоб додатково захиститися від таких обставин, існує фільтрація за MAC-адресами.Кожний пристрій має MAC-адресу, її генерує і вносить у пристрій сам виробник, при підключенні до мережі роутер зчитує його. Щоб активувати режим контролю підключень, на вкладці «Безпека» обирайте пункт «Фільтрація MAC-адреси» (див. Рис. 1).

                                     Рис. 1

                                       Рис. 2


  При цьому можна сформувати як чорний, так і білий список MAC- адрес. Якщо список білий, то підключатися до мережі зможуть тільки ті пристрої, які будуть у цьому списку. Або, якщо навпаки, список чорний, то деякі пристрої, не зможуть підключатися, навіть знаючи пароль від Wi-Fi. Зверніть увагу на можливість блокувати за розкладом. Це корисно для контролю режиму дня дітей. Як тільки включиться блокування, їм нічого не залишиться, як піти спати. Головне — пам’ятайте, що ця функція є додатковою. Не варто обмежуватися фільтрацією і при цьому залишати Wi-Fi відкритим. Без пароля на нього весь трафік буде незашифрованим. І всі дані, разом з особистими і фінансовими, можуть бути легко перехоплені. Обмеження доступу можна організувати не тільки за MAC-адресою, але й за IP-адресою. Найкорисніше обмеження — заборона доступу на певні сайти.

  Тут є можливість формувати тільки чорний список небажаних для відвідування сайтів. При цьому можна організувати цю заборону за розкладом. Не обов’язково вводити адресу сайту повністю. Досить вказати кілька символів з його назви. І всі сайти з такою послідовністю символів у назві буде заблоковано. Батьки лишаться задоволеними.

  02 Контроль пропускної здатності

  Діти нескінченно завантажують фільми і музику? Інтернет-канал заповнений так, що у немає можливості почитати новини? Для цього є функція «Контролю смуги пропускання». Кожному пристрою можна встановити ліміти швидкості як завантаження, так і вивантаження. Заходьте в розділ QoS (Quality of Service), обирайте пункт «Управління пропускною здатністю», вказуйте IP-адреси пристроїв і те, наскільки хочете їм обрізати швидкість (див. Рис. 3).

                                       Рис. 3

  03 Розширені функції управління, або тонке налаштування мережі.

  Коротко опишемо функції для просунутих користувачів.
  Переадресація портів
  Бачили коли-небудь в адресному полі браузера приблизно такий рядок: www.адрес.сайта.com:3456? Зверніть увагу на цифри після двокрапки в кінці. Це номер порту, до якого хоче звернутися користувач. Так ось, ці роутери дозволяють налаштувати переадресацію портів із зовнішньої мережі на якусь конкретну внутрішню IP-адресу або групу адрес. Це потрібно, коли із зовнішньої мережі необхідно звернутися до конкретної робочої станції всередині закритої мережі. У більшості роутерів присутня функція uPnP, яка автоматично все налаштовує. Але якщо раптом все самостійно не запра- цювало, або потрібно її відключити і налаштувати все самостійно, то заходьте на вкладку «Переадресація», щоб налаштувати все вручну (див. Рис. 4).

                                     Рис. 4


  DMZ (Демілітаризована зона) — місце в мережі, де жодні обмеження не будуть діяти. Вкажіть у налаштуваннях IP-адресу такого місця і насолоджуйтеся свободою.
   

  DDNS (Динамічний DNS)
  Якщо провайдер не надав статичної адреси, щоразу під час нової сесії зовнішня IP-адреса може зміню- ватися. Тому, намагаючись організувати віддалений доступ до своєї мережі, потрібно використовувати деяку хитрість або сервіс динамічного DNS. Реєструєтеся на будь-якому сайті такого сервісу і вписуєте отримані облікові дані у свій роутер. Тепер неважливо, яка адреса сьогодні. Роутер підключиться до сервера сервісу DDNS і буде повідомляти поточну адресу. Зверніться до серве- ра за цими обліковими даними, і він автоматично переадресує вже на правильну поточну адресу.

  І на закуску — Статична маршрутизація, тобто маршрути між мережами, прописані у явному вигляді. Шукайте на вкладці «Переадресація» у пункті «Раптом знадобиться».

  Як бачите, не такі вже прості ці недорогі роутери TENDA N301 і F3. Якщо гарно в них розібратися, то можна стати ефективним системним адміністратором своєї домашньої комп’ютерної мережі: значно підвищити її безпеку, оптимізувати пропускну здатність і захистити дітей від небезпечного контенту.

   

  СПЕЦИФІКАЦІЇ: 

  • Модель TENDA F3
  • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
  • Частотний діапазон  2,4 ГГц
  • Антени 2x5 dBi
  • Порти LAN 3x10/100BaseTX
  • Порти WAN 1x10/100BaseTX

   

  • Модель TENDA N301
  • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
  • Частотний діапазон  2,4 ГГц
  • Антени 3x5 dBi
  • Порти LAN 3x10/100BaseTX
  • Порти WAN 1x10/100BaseTX
  <\p>

  Комплектация

  Wireless N300 Easy Setup Router N301
  Quick Installation Guide
  Ethernet cable
  Power adapter
  Resource CD


  Страна производитель: Китай
  Тип
  точка доступа
  Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi - Отзывы и комментарии:
  Пока нет отзывов для этого товара. Будьте первым, оставьте отзыв.
  Оставить отзыв
  Текст комментария
  Оценка для товара
  Уведомить об ответах
  Похожие товары
  • Archer MR600 поддерживает стандарт 4G+ Cat6, который использует агрегацию несущих частот и способен обеспечить скорость передачи данных до 300 Мбит/с. Подключите SIM-карту и смотрите HD-фильмы без задержек, загружайте файлы в считанные секунды и играйте в онлайн-игры без "лагов". Гигабитные Ethernet-порты обеспечивают надёжное и стабильное подключения для множества устройств, требовательных к пропускной способности: Smart TV, игровая консоль, NAS и т.д. Archer MR600 – удобен. Устройство имеет две внешние LTE-антенны для плавного соединения. Просто подключите карту micro SIM, включите роутер и пользуйтесь стабильным и скоростным Wi-Fi дома или в любом другом месте.
   Тип:
   маршрутизатор
   6'059.00 грн.
  • ASUS RT-AX57 (AX3000): двухдиапазонный маршрутизатор для расширения сети Wi-Fi: стандарт Wi-Fi 6, бесплатная система информационной защиты, функция Instant Guard, расширенные инструменты родительского контроля, функции VPN, совместимость с AiMesh, для игр, стриминга и умного дома. Для умного дома. Стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) создан для построения беспроводных сетей с большим количеством одновременно подключенных устройств и позволяет повысить пропускную способность сети в 4 раза по сравнению с предыдущим стандартом.
   Тип:
   маршрутизатор
   Количество ядер процессора:
   4
   3'869.00 грн.
  • Двухдиапазонный маршрутизатор класса AX4200: стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax), поддержка технологии AiMesh , система информационной защиты AiProtection Pro , функции Safe Browsing , Instant Guard и VPN, средства родительского контроля, легкая настройка, настенный крепеж. Wi-Fi для умного дома – маршрутизатор стандарта Wi-Fi 6 на базе 4-ядерного процессора, поддерживающий большое количество одновременно подключенных устройств и обеспечивающий скорость обмена данными до 4200 Мбит/с. Эстетический и практичный дизайн – инновационная подставка для настольного и настенного крепления и ультраминималистичный дизайн, благодаря которому устройство впишется в любой интерьер.
   Тип:
   маршрутизатор
   Количество ядер процессора:
   4
   4'379.00 грн.
  • Интеллектуальные технологии для «умного» дома. Система ZenWiFi XD5 идеально подходит для современного высокотехнологичного дома как по дизайну, так и по функциональности. Экономия места и эстетический дизайн. Устройства системы имеют монтажные отверстия и снабжены комплектом винтов для монтажа. Повесьте их на стену или разместите где угодно. Технология AiMesh. Система ZenWiFi работает на базе эксклюзивной технологии AiMesh, которая позволяет настроить mesh-сеть Wi-Fi легко и быстро, в то же время предлагая опытным пользователям полный контроль всех ее параметров.
   Тип:
   маршрутизатор
   4'979.00 грн.
  • Archer AX90 совмещает в себе три диапазона и шестое поколение Wi‑Fi, а также поддерживает восемь одновременных потоков данных – это обеспечивает большую пропускную способность, чтобы устройства могли работать на максимальной скорости. Восемь антенн с высоким коэффициентом усиления обеспечивают отличный сигнал Wi‑Fi во всём доме.
   Тип:
   роутер
   Количество ядер процессора:
   4
   9'059.00 грн.
  • TP-Link Deco E4 Mesh – это Wi-Fi Mesh система, которая способна работать в двух диапазонах. Она предназначена для построения единой Wi-Fi сети на большой площади. Способна обеспечивать высокую скорость передачи данных. Получите отличное Wi-Fi покрытие и быстрое, стабильное подключение к сети Интернет.
   Тип:
   маршрутизатор
   3'259.00 грн.
  • Deco- це найпростіший спосіб гарантувати сильний сигнал Wi-Fi у кожному кутку вашого будинку. Насолоджуйтесь швидким, стабільним з'єднанням для армії пристроїв у будинках площею до 3800 квадратних футів (2 пачки). Налаштування не може бути простіше, коли програма "Деко" пройде через вас на кожному кроці.
   Тип:
   WiFi маршрутизатор
   6'059.00 грн.
   © 1995-2024. Интернет магазин "КАДР". Все права защищены.
   Ваша корзина

   Быстрый заказ

   ×