Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi



Код: 93914
Артикул: N301
    0.00 грн.
    589.00 грн.
    Количество на складе: Неограничено
    ОПЛАТА:
    • Цена товара действительна при заказе через интернет-магазин или по указанным телефонам
    • Оплата наличными
    • Безналичный расчет
    • Работаем с казначейством
    ДОСТАВКА:
    Курьером "Новая Почта"
    Самовывоз из магазина
    Самовывоз из отделения "Новая Почта"
    Наш курьер (Львов и область:
    бесплатно от 1000грн)
    Другие перевозчики:от 65 грн

    Производитель: 
    TENDA

    Тип модема: внешний; Режимы работы: точка доступа, маршрутизатор, роутер; Количество LAN портов (RJ-45): 3 шт.; Тип антенны: внешняя/несъемная; Защита информации: WPA2-PSK, WPA-PSK, 64-bit/128-bit WEP, WPS support, Wireless Access Control; Особенности: Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с, Беспроводной мост WDS;

    Характеристики Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi

    Основные
    Тип точка доступа
    маршрутизатор
    роутер
    Тип модема внешний
    Количество LAN портов (RJ-45) 3 шт.
    Беспроводная сеть
    Стандарт связи IEEE 802.11 b
    g
    n
    Тип антенны внешняя/несъемная
    Количество антенн 2 шт.
    Защита информации WPA2-PSK
    WPA-PSK
    64-bit/128-bit WEP
    WPS support
    Wireless Access Control
    Диапазон частот 2412- 2472 МГц
    Проводная сеть
    Входной интерфейс (WAN) PPPoE
    PPTP
    L2TP
    Статический IP/Динамический IP
    Соответствие сетевым стандартам IEEE 802.3 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-TX
    Функции межсетевого экрана DHCP-сервер
    DHCP-клиент
    DDNS
    MAC-фильтр
    Виртуальные серверы
    Кнопка сброса к заводским установкам
    Дополнительно
    Особенности Беспроводная передача данных на скорости до 300 Мбит/с
    Беспроводной мост WDS
    Комплектация Кабель RJ-45
    Адаптер питания
    Компакт-диск с материалами
    Руководство по быстрой настройке
    Маршрутизатор/Wireless N300 Easy Setup Router N301
    Гарантия
    Гарантия 24 месяца
    Параметри упаковки
    Ширина 50 мм
    Высота 190 мм
    Длина 260 мм
    Вес 0.40 кг
    Объем 0.0025 м3

    Описание Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi

    Досвідчені продавці знають, що недорогі речі простіше продати. Wi-Fi-роутери не виняток. Найбільш затребувані на ринку — саме найдоступніші з них. І що означає їхня невисока ціна? Чи доведеться користувачеві чимось пожертвувати? Або, може, навіть у таких недорогих моделях є все необхідне? Спробуймо розібратися на прикладі молодших моделей популярних роутерів TENDA N301 і F3.

    Їхні апаратні специфікації дуже близькі. За винятком трьох антен у F3 проти двох у N301 і корпуса «від кутюр» у F3. Програмна начинка і функціонал у них ідентичні. Щоб виправдати свою назву, Wi-Fi-роутер зобов’язаний забезпечити стійке з’єднання з провайдером і при цьому не забувати віщати Wi-Fi. Вважають, що на цьому все закінчується. Однак це не зовсім так. Усе ж роутер — це такий маленький комп’ютер зі своєю операційною сис- темою. Що ж отримує користувач, окрім основних функцій?

    01 Можливості обмежувати підключення і доступ в інтернет

    Припустімо, потрібно, щоб якісь пристрої не могли ні за яких обставин з’єднатися з роутером. Пароля від Wi-Fi для цього недостатньо. Адже у роутера є ще провідні порти. Підключитися до них можна взагалі без пароля. Та й пароль від Wi-Fi може бути зламаний. І ось, щоб додатково захиститися від таких обставин, існує фільтрація за MAC-адресами.Кожний пристрій має MAC-адресу, її генерує і вносить у пристрій сам виробник, при підключенні до мережі роутер зчитує його. Щоб активувати режим контролю підключень, на вкладці «Безпека» обирайте пункт «Фільтрація MAC-адреси» (див. Рис. 1).

                                       Рис. 1

                                         Рис. 2


    При цьому можна сформувати як чорний, так і білий список MAC- адрес. Якщо список білий, то підключатися до мережі зможуть тільки ті пристрої, які будуть у цьому списку. Або, якщо навпаки, список чорний, то деякі пристрої, не зможуть підключатися, навіть знаючи пароль від Wi-Fi. Зверніть увагу на можливість блокувати за розкладом. Це корисно для контролю режиму дня дітей. Як тільки включиться блокування, їм нічого не залишиться, як піти спати. Головне — пам’ятайте, що ця функція є додатковою. Не варто обмежуватися фільтрацією і при цьому залишати Wi-Fi відкритим. Без пароля на нього весь трафік буде незашифрованим. І всі дані, разом з особистими і фінансовими, можуть бути легко перехоплені. Обмеження доступу можна організувати не тільки за MAC-адресою, але й за IP-адресою. Найкорисніше обмеження — заборона доступу на певні сайти.

    Тут є можливість формувати тільки чорний список небажаних для відвідування сайтів. При цьому можна організувати цю заборону за розкладом. Не обов’язково вводити адресу сайту повністю. Досить вказати кілька символів з його назви. І всі сайти з такою послідовністю символів у назві буде заблоковано. Батьки лишаться задоволеними.

    02 Контроль пропускної здатності

    Діти нескінченно завантажують фільми і музику? Інтернет-канал заповнений так, що у немає можливості почитати новини? Для цього є функція «Контролю смуги пропускання». Кожному пристрою можна встановити ліміти швидкості як завантаження, так і вивантаження. Заходьте в розділ QoS (Quality of Service), обирайте пункт «Управління пропускною здатністю», вказуйте IP-адреси пристроїв і те, наскільки хочете їм обрізати швидкість (див. Рис. 3).

                                         Рис. 3

    03 Розширені функції управління, або тонке налаштування мережі.

    Коротко опишемо функції для просунутих користувачів.
    Переадресація портів
    Бачили коли-небудь в адресному полі браузера приблизно такий рядок: www.адрес.сайта.com:3456? Зверніть увагу на цифри після двокрапки в кінці. Це номер порту, до якого хоче звернутися користувач. Так ось, ці роутери дозволяють налаштувати переадресацію портів із зовнішньої мережі на якусь конкретну внутрішню IP-адресу або групу адрес. Це потрібно, коли із зовнішньої мережі необхідно звернутися до конкретної робочої станції всередині закритої мережі. У більшості роутерів присутня функція uPnP, яка автоматично все налаштовує. Але якщо раптом все самостійно не запра- цювало, або потрібно її відключити і налаштувати все самостійно, то заходьте на вкладку «Переадресація», щоб налаштувати все вручну (див. Рис. 4).

                                       Рис. 4


    DMZ (Демілітаризована зона) — місце в мережі, де жодні обмеження не будуть діяти. Вкажіть у налаштуваннях IP-адресу такого місця і насолоджуйтеся свободою.
     

    DDNS (Динамічний DNS)
    Якщо провайдер не надав статичної адреси, щоразу під час нової сесії зовнішня IP-адреса може зміню- ватися. Тому, намагаючись організувати віддалений доступ до своєї мережі, потрібно використовувати деяку хитрість або сервіс динамічного DNS. Реєструєтеся на будь-якому сайті такого сервісу і вписуєте отримані облікові дані у свій роутер. Тепер неважливо, яка адреса сьогодні. Роутер підключиться до сервера сервісу DDNS і буде повідомляти поточну адресу. Зверніться до серве- ра за цими обліковими даними, і він автоматично переадресує вже на правильну поточну адресу.

    І на закуску — Статична маршрутизація, тобто маршрути між мережами, прописані у явному вигляді. Шукайте на вкладці «Переадресація» у пункті «Раптом знадобиться».

    Як бачите, не такі вже прості ці недорогі роутери TENDA N301 і F3. Якщо гарно в них розібратися, то можна стати ефективним системним адміністратором своєї домашньої комп’ютерної мережі: значно підвищити її безпеку, оптимізувати пропускну здатність і захистити дітей від небезпечного контенту.

     

    СПЕЦИФІКАЦІЇ: 

    • Модель TENDA F3
    • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
    • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
    • Частотний діапазон  2,4 ГГц
    • Антени 2x5 dBi
    • Порти LAN 3x10/100BaseTX
    • Порти WAN 1x10/100BaseTX

     

    • Модель TENDA N301
    • Стандарти Wi-Fi 802.11b/g/n
    • Швидкість бездротового з’єднання До 300 Мбіт/с
    • Частотний діапазон  2,4 ГГц
    • Антени 3x5 dBi
    • Порти LAN 3x10/100BaseTX
    • Порти WAN 1x10/100BaseTX
    <\p>

    Комплектация

    Wireless N300 Easy Setup Router N301
    Quick Installation Guide
    Ethernet cable
    Power adapter
    Resource CD


    Страна производитель: Китай
    Тип
    точка доступа
    Маршрутизатор TENDA N301 N300, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 2x5dBi - Отзывы и комментарии:
    Пока нет отзывов для этого товара. Будьте первым, оставьте отзыв.
    Оставить отзыв
    Текст комментария
    Оценка для товара
    Уведомить об ответах
    Похожие товары
    • Mesh система ZenWiFi XD4 Plus состоит из трех узлов, каждый из которых является беспроводным маршрутизатором ASUS класса AX1800 (стандарт Wi-Fi 6). Доступны разные варианты подключения узлов друг к другу, вместе они обеспечивают покрытие скоростной, надежной и защищенной сетью Wi-Fi всего пространства дома. Узлы ZenWiFi XD4 Plus можно подключить друг к другу через Ethernet-соединение. В этом случае, все беспроводные диапазоны будут выделены для надежного и стабильного подключения клиентских устройств.
      Тип:
      маршрутизатор
      4'199.00 грн.
    • Откройте новейшие сетевые технологии с трехдиапазонным маршрутизатором ASUS RT-AXE7800 стандарта Wi-Fi 6E. С ним скорость обмена данными в сети Wi-Fi может достигать 7800 Мбит/с, что удовлетворит любые потребности в скоростном подключении к Интернету. Надежную защиту данных в сети обеспечивает интегрированная система информационной защиты ASUS. Приготовьтесь к максимальному ускорению!
      Тип:
      маршрутизатор
      Количество ядер процессора:
      4
      9'989.00 грн.
    • Особенности: Кнопки: Wi-Fi вкл/выкл., WPS, RESET, POWER, Кнопка LED On/Off;
      5'059.00 грн.
    • AC1200 + AV1000- домашняя гибридная Mesh Wi‑Fi система. Deco P9 сочетает в себе двухдиапазонный Wi-Fi и Powerline для более стабильной Mesh-сети. Технология Powerline использует электропроводку вашего дома для более стабильного соединения между устройствами Deco, преодолевая стены и прочие преграды, мешающие прохождению сигнала, что позволяет увеличить скорость сети ещё больше и получить поистине бесшовное покрытие.
      Тип:
      WiFi маршрутизатор
      10'059.00 грн.
    • Гигабитный VPN-маршрутизатор Omada со встроенным контроллером. Универсальное решение для дома и малого бизнеса. ER7212PC совмещает множество функций в одном корпусе: функции роутера, исходящее подключение PoE+ и возможность централизованного управления сетью Omada. Благодаря этому надо будет настроить лишь одно устройство при развёртывании сети вместо трёх. Множество разных портов WAN (SFP и RJ45) обеспечивают поддержку различных способов доступа в интернет через одно устройство. Функция балансировки нагрузки между портами WAN (Multi-WAN) распределяет потоки данных в зависимости от пропускной способности каждого порта WAN, увеличивая эффективность многоканального широкополосного подключения.
      10'059.00 грн.
    • Беспроводной компактный маршрутизатор DWR-932C с поддержкой 4G LTE позволяет организовать общий доступ к высокоскоростному мобильному интернет-соединению для нескольких компьютеров и мобильных устройств в любом месте.
      Тип:
      маршрутизатор
      2'199.00 грн.
      © 1995-2024. Интернет магазин "КАДР". Все права защищены.
      Ваша корзина

      Быстрый заказ

      ×